fbpx
Strona główna » Produkt Warhammer 40.000 Chaos Gate Daemonhunters Castellan Champion Edition

Warhammer 40.000 Chaos Gate Daemonhunters Castellan Champion Edition

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Warhammer 40,000 Chaos Gate Daemonhunters Castellan Champion Edition

+ GRATIS !!!!

NA KONCIE DODATKOWO ZNAJDUJĄ SIĘ :

Marvel’s Avengers

Death Stranding

* Postal 4: No regerts

Planet Zoo Deluxe Edition

* Little Nightmares 2

* Kangurek Kao

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Angielski

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Warhammer 40,000 Chaos Gate Daemonhunters Castellan Champion Edition

 

Poprowadź Szarych Rycerzy do bitwy, gdy turowa taktyczna gra RPG Warhammer 40,000: Brama Chaosu – Daemonhunters od dewelopera Complex Games i wydawcy Frontier Foundry, gdy zostanie uruchomiona 5 maja 2022 roku. Posmakuj akcji, która będzie się rozwijać wraz z zupełnie nowym deweloperem pamiętnik wideo podczas oczekiwania.

W tym nowym filmie przyjrzymy się załodze i systemom statków Złowrogiego Edyktu, a także zestawieniu postaci, które gracze poprowadzą do walki z Nurglem i jego sługami.

KSZTAŁTUJ LOS GALAKTYKI

Ulepsz swoją bazę operacyjną, buduj nowe obiekty, prowadź badania nad tajemnymi tajemnicami i angażuj się w misje bojowe na wielu światach, aby oczyścić rozprzestrzenianie się. Bloom psuje bez uprzedzeń; Twoje wybory wpłyną na to, które planety ulegną… i przetrwają.

KUŹ SWOICH MISTRZÓW

Dowódź własnym, spersonalizowanym oddziałem Szarych Rycerzy; naucz się różnorodnych umiejętności i zdolności parapsychicznych, odblokuj potężny ekwipunek i wyspecjalizuj swoich mistrzów w czterech unikalnych klasach standardowych i zaawansowanych. Każdy z twoich wojowników można dostosować za pomocą opcji głosu, zbroi i twarzy, aby dostosować go do własnych potrzeb.

PRECYZYJNE KIEROWANIE

Szarzy Rycerze są elitarnym oddziałem Kosmicznych Marines i nie zajmują się popełnianiem błędów ani chybieniem strzałów. System precyzyjnego celowania daje ci kontrolę nad twoimi decyzjami taktycznymi, pozwalając ci planować strategię z pewnością, czy to poprzez oddawanie strzałów z daleka z niezawodną dokładnością, czy też rozczłonkowanie i rozmontowanie wroga w brutalnej walce wręcz!

MUTUJĄCE POTWORY I ICH SŁUŻBY

Gdy Bloom deprawuje światy, środowiska będą ewoluować i eksplodować śmiertelnymi zagrożeniami i stworami, kultystami i niesławnymi Kosmicznymi Marines Chaosu ze Straży Śmierci, którzy będą mutować z zaraźliwymi dobrodziejstwami i błogosławieństwami, dając im nowe ataki i umiejętności. Dostosuj swoje wypróbowane i przetestowane strategie, aby pokonać nieprzezwyciężone szanse w walce z potężnymi wrogami i ich sługami.

UBÓJ KINEMATYCZNY

Ruszaj prosto w szybką walkę taktyczną. Patrosz i wykańczaj wrogów z bliska w krwawych pokazach waleczności lub uderzaj z daleka błogosławionymi kulami i potężnymi energiami psychicznymi. Wykorzystaj dynamicznie zniszczalne środowisko na swoją korzyść, burząc filary lub uderzając pojazdami w niczego niepodejrzewających wrogów.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Warhammer 40.000 Chaos Gate Daemonhunters Castellan Champion Edition”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *