fbpx
Strona główna » Produkt RESIDENT EVIL VILLAGE DOSTĘP DO KONTA STEAM OFFLINE VIP + SPOLSZCZENIE

RESIDENT EVIL VILLAGE DOSTĘP DO KONTA STEAM OFFLINE VIP + SPOLSZCZENIE

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

RESIDENT EVIL VILLAGE DOSTĘP DO KONTA STEAM OFFLINE VIP + SPOLSZCZENIE

+ Najnowszy Dodatek : Resident Evil Village – Winters’ Expansion !!!

DOSTĘPNE JEST FANOWSKIE SPOLSZCZENIE KTÓRE POWODUJE ŻE CAŁA GRA NA STEAM JEST PO POLSKU – DOŁĄCZAMY SPOLSZCZENIE RAZEM Z DOSTĘPEM.

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Angielski / Polski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

RESIDENT EVIL VILLAGE DOSTĘP DO KONTA STEAM OFFLINE VIP + SPOLSZCZENIE

DOSTĘPNE JEST FANOWSKIE SPOLSZCZENIE KTÓRE POWODUJE ŻE CAŁA GRA NA STEAM JEST PO POLSKU – DOŁĄCZAMY SPOLSZCZENIE RAZEM Z DOSTĘPEM.

Resident Evil Village – wraz z nowym materiałem z rozgrywki, wskazówkami dotyczącymi fabuły, szczegółami nowego systemu wytwarzania przywróci nową rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby z serii, przedstawiając nową historię, która będzie inspirowana horrorami, takimi jak The Exorcist i Blair Witch.

Resident Evil: Village ma zupełnie nowy zwiastun, z wieloma świeżymi spostrzeżeniami na temat fabuły horroru i gry akcji. W ostatnim Resident Evil Showcase firma Capcom podzieliła się również wieloma nowymi szczegółami rozgrywki, z trybem klasycznym powracającym do Resident Evil Village.

Z przyczepy otwiera się widok na ogromną świątynię pośrodku zaśnieżonych gór, podczas gdy głos starej kobiety wyśpiewuje słowa rytuału. Nie pochodzi to jednak dokładnie z mistycznego źródła, ponieważ widzimy logo Umbrella Corporation na środku kamiennego stołu. Zła kompania z pewnością będzie zaangażowana w tę grę, a wszystkie wampiry i wilkołaki, które widzieliśmy, najprawdopodobniej będą połączone z nową bronią biologiczną opracowaną przez Umbrella. Następnie przyjrzymy się bliżej wielu różnym miejscom w grze, które najwyraźniej obejmują minę wypełnioną wilkołakami i plantację, która działa jak pewnego rodzaju schronienie dla mieszkańców wioski.

Zwiastun wskazuje również, że wszyscy źli faceci w jakiś sposób spodziewają się przybycia Ethana Wintersa, bohatera Resident Evil 7: Biohazard, który zostaje wciągnięty do wioski po tym, jak były bohater Chris Redfield zabił swoją żonę i porwał córkę. Oprócz Naszej Drogiej Wysokiej Wampirzycy, Lady Dimitrescus, potwierdzono obecność dwóch nowych wielkich złych. Brodata postać w okularach przeciwsłonecznych pokazana w poprzednich zwiastunach to brat Lady Dimistrescus, który zamierza zagrać w chore gry z Ethanem. W tym zwiastunie debiutuje również nowy złoczyńca, żarłoczny człowiek. Zwiastun kończy się nowym spojrzeniem na Chrisa, a statyczny obraz na końcu zwiastuna pokazuje połowę jego twarzy jako wilkołaka, co może wskazywać, że były bohater jest w jakiś sposób skażony, co może wyjaśniać jego destrukcyjne zachowanie wobec Ethana.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „RESIDENT EVIL VILLAGE DOSTĘP DO KONTA STEAM OFFLINE VIP + SPOLSZCZENIE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *