fbpx
Strona główna » Produkt FARMING SIMULATOR 19 PC KONTO STEAM OFFLINE

FARMING SIMULATOR 19 PC KONTO STEAM OFFLINE

8,50

Ilość:
(1 ocena)
Opisz swoje wrażenia

FARMING SIMULATOR 19 PC KONTO STEAM OFFLINE

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny [ GLOBAL]

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

FARMING SIMULATOR 19 PC KONTO STEAM OFFLINE  KONTO JEDYNIE DO GRY OFFLINE PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIE Z REGULAMINEM.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Farming Simulator 19 Konto Steam Offline, czyli jak prowadzić farmę w najlepszym symulatorze dekady!

GIANTS Software to studio, które już kilkukrotnie udowodniło nam, że są w stanie przygotować niezwykle dopracowaną i pełną niesamowitych atrakcji grę. Idealnym tego przykładem jest tytuł, w którym będziemy mogli rozpocząć przygodę jako farmer z bardzo małym polem do uprawy.

Naszym zadaniem będzie oczywiście rozwinięcie gospodarstwa rolnego do momentu, w którym będziemy mogli niemalże w całości zautomatyzować wszystkie prace, a także zarabiać ogromne ilości pieniędzy – pod warunkiem że sprzedamy wszystkie uprawy.

Sporo nowości i więcej lokalizacji – co nowego?

Aby urozmaicić grę i odróżnić ją od innych produkcji tego typu, twórcy postanowili jeszcze bardziej unowocześnić grę i umożliwić nam bezproblemową uprawę roli na wielu różnych przestrzeniach. Gra gwarantuje nam dostęp do zróżnicowanych regionów. Oznacza to, że będziemy musieli upewnić się czy dany klimat pozwoli nam na zasianie i utrzymanie przy życiu konkretnych roślin.

Oczywiście gra wprowadza także nową zawartość w postaci upraw, a także nowych zwierząt oraz pojazdów. Jeśli chodzi o florę, to do naszej dyspozycji jest bawełna i owies. W przypadku zwierząt, twórcy wprowadzili konie, a także psy. Maszyny rolnicze są niezwykle zróżnicowane pod względem parametrów technicznych, mocy, a także przydatności. Jest ich ponad setka, a marką debiutującą w tej odsłonie jest John Deere. Pojawiło się także sporo nowych narzędzi.

Pod względem graficznym, jakość uległa zdecydowanej poprawie

W grach symulacyjnych, ciężko było tak naprawdę zastosować bardzo rozbudowaną grafikę ze świetnym silnikiem fizycznym odpowiadającym za realistyczne odwzorowanie ruchów powietrza, deszczu, i innych warunków atmosferycznych.

Musimy natomiast pamiętać, że jest to wciąż gra o nieco ubogiej oprawie graficznej, szczególnie tytuł do najnowszych gier typu AAA. Jednakże, w pełni trójwymiarowa grafika w połączeniu z poprawionymi detalami oraz jeszcze lepszą animacją sprawia, że cała gra nabiera atrakcyjności.

1 ocena dla FARMING SIMULATOR 19 PC KONTO STEAM OFFLINE

  1. bartek

    “jes bardzo fainy”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *