fbpx
Strona główna » Produkt FOOTBALL MANAGER 2021 PC STEAM OFFLINE- TOUCH + EDYTOR CZASU RZECZYWISTEGO – PROMOCJA

FOOTBALL MANAGER 2021 PC STEAM OFFLINE- TOUCH + EDYTOR CZASU RZECZYWISTEGO – PROMOCJA

8,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

FOOTBALL MANAGER 2021 PC STEAM OFFLINE- TOUCH + EDYTOR CZASU RZECZYWISTEGO – PROMOCJA – 50 %

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Sprawdź się w roli trenera w Football Manager 2021 Steam Offline !

Football Manager 2021 jest kolejną odsłoną popularnej serii menadżerów sportowych koncentrujących się na piłce nożnej. Gra została przygotowana przez studio Sports Interactive, a wydana przez korporację SEGA. Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko wersje pełnoprawne, to Football Manager 2021 będzie już siedemnastą częścią z serii managerów piłkarskich.

Rozgrywka nie różni się znacząco od tych poznanych w poprzednich odsłonach

Decydujemy się na jeden z wielu udostępnionych klubów sportowych i naszym głównym zadaniem będzie doprowadzenie go do zwycięstwa, mając na uwadze każdy aspekt jego poprawnego funkcjonowania. Będziemy odpowiedzialni za jego sytuację finansową jak również relacje z mediami i kibicami.

Manager musi podejmować decyzję odnośnie doboru personelu pomocniczego, kupowaniem i sprzedażą piłkarzy, w grze znajdziemy mnóstwo prawdziwych nazwisk dzięki licencjom. Decydujemy także o taktyce oraz planujemy treningi.

W porównaniu z poprzednimi odsłonami gier z tej serii, prawie całkowicie zostały przebudowane interakcje między postaciami. W Football Manager 2021 możemy używać gestów aby podkreślić styl naszej wypowiedzi ale możemy również jak prawdziwy menadżer rzucić butelką z wodą w ścianę jako oznakę naszej dezaprobaty.

Kolejnymi wartymi wspomnienia rzeczami są mecze, tryby gry, a także i grafika

Podczas rozgrywek z ławki trenerskiej oglądamy poczynania naszych piłkarzy. Możemy na bieżąco zmieniać taktykę, podejmujemy decyzje o zmianach i udzielamy rad i wydajemy polecenia.

W Football Manager 2021 zostały udostępnione dwa tryby gry: dla jednego gracza jak i dla wielu uczestników. Trzeba mieć jednak na uwadze, że podstawowa rozgrywka i rozbudowany tryb Kariery został przeznaczony jednemu graczowi.

Jeśli chcemy zagrać w trybie multiplayer, dostaniemy do dyspozycji grę przez sieć, będziemy mogli również rozegrać turniej gwiazd. Co więcej otrzymamy możliwość stworzenia swojego własnego klubu piłkarskiego.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „FOOTBALL MANAGER 2021 PC STEAM OFFLINE- TOUCH + EDYTOR CZASU RZECZYWISTEGO – PROMOCJA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *