fbpx
Strona główna » Produkt ASSASSIN’S CREED VALHALLA KONTO UPLAY PROMOCJA – 50 %

ASSASSIN’S CREED VALHALLA KONTO UPLAY PROMOCJA – 50 %

8,99

Ilość:
(1 ocena)
Opisz swoje wrażenia

ASSASSIN’S CREED VALHALLA KONTO UPLAY PROMOCJA

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

ASSASSIN’S CREED VALHALLA KONTO UPLAY gra wyłacznie offline – przed zakupem zapoznaj się z naszym regulaminem

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

ASSASSIN’S CREED VALHALLA KONTO UPLAY

 

Tym razem serial rozgrywa się podczas inwazji Wikingów na Anglię, w której wcielasz się w rolę najeźdźcy Eivora. A biorąc pod uwagę, że najnowszy rozdział Assassin’s Creed osadzony jest w okresie będącym synonimem grabieży, nic dziwnego, że Valhalla niesie ze sobą znacznie bardziej agresywną i chaotyczną walkę.

Assassin’s Creed Valhalla nie jest w stanie utrzymać swojego własnego otwartego świata i nie ma historii, o którą warto się troszczyć, ale szerokie ramiona Eivora wystarczają, by nieść najnowszy rozdział inspirowany Wikingami w serii weteranów. Inne gry z otwartym światem lepiej dostarczają wypróbowaną i przetestowaną formułę, ale Valhalla oferuje przyjemne wrażenia wspierane przez mniejsze przygody, które masz po drodze.

Czasami rozgrywka Valhalli często nawiązuje do bardziej klasycznej walki z Assassin’s Creed II, a seria na nowo odkrywa poczucie humoru i surową głupotę, której brakowało od czasu Black Flag. Seria często traktuje siebie trochę zbyt poważnie, więc wspaniale jest widzieć, jak Ubisoft przyjmuje bardziej jowialny ton.

Podobnie jak Edward Kenway w Black Flag, w pewnym sensie potykają się o bycie zabójcą, ale gra stara się wykorzystać to bardziej interesujące założenie. Zamiast tego Eivor ma w dużej mierze historię Wikingów, z fragmentami wiedzy o Asasynach i narracji Animusa, które sporadycznie, ale konsekwentnie zakłócają tempo.

Valhalla przybywa zaledwie dwa lata po wydaniu Assassin’s Creed: Odyssey, przenosząc nas z wojny peloponeskiej w starożytnej Grecji do starożytnego świata Wikingów i rzuca graczowi wyzwanie przejęcia kontroli nad Eivorem, Wikingiem, który walczył w inwazji nordyckiej. Anglii. Od grafiki po sprytne funkcje budowania świata i powiązania gry z szerszą fabułą Assassin’s Creed, Valhalla to intrygująca gra, w której gracz natychmiast się zanurza.

1 ocena dla ASSASSIN’S CREED VALHALLA KONTO UPLAY PROMOCJA – 50 %

  1. adam68189

    “Serdecznie polecam, szybki i prosty zakup. Pozdrawiam”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *