fbpx
Strona główna » Produkt FIFA 21 PC ULTIMATE EDITION KONTO STEAM PROMOCJA

FIFA 21 PC ULTIMATE EDITION KONTO STEAM PROMOCJA

9,99

Ilość:
(1 ocena)
Opisz swoje wrażenia

FIFA 21 PC ULTIMATE EDITION KONTO STEAM

Drogi Kliencie

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

Fifa 21 Ultimate Edition Konto Steam gra wyłącznie offline . Przed zakupem zapoznaj się naszym regulaminem

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Fifa 21 PC Ultimate Edition Konto Steam Offline – wypróbuj swoich sił w najnowszej odsłonie symulatora piłki nożnej

FIFA to seria gier, którą zna każdy fan sportu. Produkcje te pojawiają się co rok i z większym bądź mniejszym sukcesem gwarantują ogromną ilość zabawy dla każdego. Edycja z numerem 21 wprowadza szereg nowinek i rozwiązań, których nie widzieliśmy wcześniej.

Oczywiście seria wciąż rozwijana jest przez to samo studia, a więc Electronic Arts Sports (w skrócie EA Sports). Podstawa tytułu pozostała bez zmian, nie uświadczymy nowych trybów czy też ogromnych zmian wizualnych. Jednakże, 21 to edycja z wieloma atrakcjami.

Pod względem rozgrywki, zauważymy kilka znaczących zmian

Twórcy postarali się i wprowadzili urozmaicenie w systemie prowadzenia akcji. Sama Sztuczna Inteligencja została wzbogacona o dwa nowe systemy – tak zwane Positioning Personality oraz Creative Runs.

Ta pierwsza opcja odpowiedzialna jest za dodanie nieco urozmaicenia w zachowaniu zawodników. Dostosują oni swoje poruszanie się po boisku na podstawie cech indywidualnych. Druga opcja ma natomiast na celu usprawnić budowanie ataku pozycyjnego.

Kolejne zmiany uświadczymy w przypadku zachowania się piłkarzy, a także biorąc pod uwagę fizykę piłki oraz ogólnie kontroli nad futbolówką. Drybling uzyskał jeszcze większą głębię, a dzięki wprowadzeniu nowych, jeszcze bardziej szczegółowych trików możemy liczyć na bardzo precyzyjne i świetnie odwzorowane zwody, które nadadzą akcji dynamizmu oraz pozwolą oszukać rywali.

Kolejne istotne zmiany pojawiły się w przypadku trybu kariery

Jak wszyscy wiemy, tryb kariery umożliwiał nam kontrolowanie wybranego wcześniej zespołu, prowadzenie transferów, robienie treningów, a także zmienianie formacji. Wszystkie te rzeczy miały istotny wpływ na to jak nasi zawodnicy sobie poradzili. Te ich wyniki przedstawiane były w formie statystyk oraz ocen, co także rzutowało na formę.

To wszystko pozostało bez zmian, lecz twórcy postanowili wprowadzić pewną, bardzo dużą zmianę w porównaniu do innych odsłon. W FIFA 21 po raz pierwszy w historii będziemy mogli zmienić pozycję zawodnika. Sam system transferowy także uległ poprawie i jest teraz o wiele bardziej rozbudowany.

1 ocena dla FIFA 21 PC ULTIMATE EDITION KONTO STEAM PROMOCJA

  1. gracz

    “Jest ok polecam”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *