fbpx
Strona główna » Produkt RED DEAD REDEMPTION 2 PC ULTIMATE EDITION KONTO STEAM OFFLINE – PROMOCJA

RED DEAD REDEMPTION 2 PC ULTIMATE EDITION KONTO STEAM OFFLINE – PROMOCJA

9,99

Ilość:
(1 ocena)
Opisz swoje wrażenia

RED DEAD REDEMPTION 2 PC ULTIMATE EDITION KONTO STEAM OFFLINE

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

RED DEAD REDEMPTION 2 PC ULTIMATE EDITION KONTO STEAM konto przeznaczone do gry jedynie offline przed zakupem zapoznaj się z naszym regulaminem

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Kategorie: . Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/X-GAME/domains/games-access.pl/public_html/wp-content/themes/wp_gameworld/woocommerce/single-product/meta.php on line 28

Red Dead Redemption 2 PC Ultimate Edition Dostęp do Konta Steam offline , czyli kontynuacja wyśmienitego westerna

Mamy rok 1899, gang Dutcha van der Lindego, znany z Red Dead Redemption, świetnie sobie radzi aż do momentu niepowodzenia.  Gdy próba napadu na bank znajdujący się w mieście Blackwater kończy się wielką klęską, przestępcom nie zostaje nic innego jak ucieczka przed łowcami nagród i stróżami prawa. Jeśli chcą pozostać przy życiu i przetrwać w samym sercu Ameryki, Arthur Morgan i gang van der Lindego Muszą kraść, napadać i walczyć z całych sił.

Nasz bohater często będzie stawał przed trudnym wyborem, zachować lojalność wobec ludzi, którzy go wychowali czy pozostać wiernym własnym ideałom. Ogromne znaczenie będą miały decyzje jakie podejmiemy w trakcie gry, wpływają one na nastawienie reszty gangu do naszej postaci.

Rozgrywkę w Red Dead Redemption 2 będziemy obserwowali z perspektywy trzeciej osoby

Produkcja udostępnia nam bardzo rozległy świat, tereny górskie, doliny rzeczne, prerie, zalesione obszary a także miasta, których mieszkańcy wiodą własne życie. Musimy pamiętać aby dbać o obóz w którym przyjdzie nam stacjonować.

Należy pamiętać o zapasach i utrzymaniu odpowiednich postaw moralnych w grupie uciekinierów. Trzeba przy tym wspomnieć, że nie będzie to należało wyłącznie do zadań Morgana, reszta gangu również będzie wyruszała na wyprawy jeśli czegoś zabraknie.

Ogromną mapę będziemy przemierzali zarówno na pieszo jak i konno. Warto tutaj odnotować to, że każdy wierzchowiec jest inny jeśli chodzi o radzenie sobie w terenie. Jeśli Morganowi uda się nawiązać z koniem odpowiednią więź, zwierzę nie będzie wpadało w panikę przy spotkaniu z drapieżnikiem lub podczas strzelaniny.

Jeśli chodzi o wyposażenie Morgana, to mamy do czynienia w dużej mierze z rewolwerami i strzelbami, które można spersonalizować.  W trakcie polowań możemy również wykorzystać łuk- będzie to lepszy wybór na tę okazję. W rozgrywce powraca tryb Dead Eye, po którego aktywacji czas zwalnia a gracz może zaznaczyć kilka celów wyzanczonych do natychmiastowej eliminacji.

Tryby gry, a dokładniej tryb gry oraz RDR Online

Red Dead Redemption 2 posiada bardzo rozbudowany tryb rozgrywki  dla jednego gracza. Istnieje również wariant gry wieloosobowej online, który został udostępniony po premierze głównej fabuły.

2 ocen dla RED DEAD REDEMPTION 2 PC ULTIMATE EDITION KONTO STEAM OFFLINE – PROMOCJA

  1. Tomasz

    “Bardzo fajna gra dzięku.”

  2. Makos

    “Gierka kozak a jeszcze w takiej cenie to normalnie bomba 🙂 polecam”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *