fbpx
Strona główna » Produkt Biomutant Dostęp Do Konta Steam PC Offline Vip

Biomutant Dostęp Do Konta Steam PC Offline Vip

8,70

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

BIOMUTANT DOSTĘP DO KONTA STEAM OFFLINE VIP

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Biomutant Dostęp Do Konta Steam PC Offline Vip

 

Biomutant zaczyna się obiecująco, gdy projektujesz małego zwierzaka z zaskakująco głębokim i elastycznym kreatorem postaci. Toksyczna apokalipsa spowodowana przez masowego truciciela Toxanal spowodowała, że dzikie zwierzęta szaleją. Ludzie odeszli, a antropomorficzne stworzenia rządzą światem. Odzwierciedlając zmutowane narodziny twojej postaci, cechy są wybierane przez zmianę twojej futrzanej formy. Trójkątna kompilacja z najwyższą masą pozwoli Ci skupić się na sile. Gibka forma zwiększy Twoją zwinność. Urocza twarz: charyzma. Duża głowa? Inteligencja. Krótki samouczek wprowadza cię w apodyktyczny narrator gry, który obiecuje, że wybory na każdym rozwidleniu dróg będą w rzeczywistości coś znaczyć

Odkrywanie i poruszanie się po świecie Biomutant jest zachwycające. Niewielkiemu zespołowi odpowiedzialnemu za grę udało się stworzyć świat, który wygląda absolutnie cudownie i jest pełen życia. Pogoda zmienia się nieregularnie w różnych biomach, czasami łapiąc cię w przerażających burzach, które są renderowane z niesamowitą siłą. Niektóre obszary uległy mutacji daleko wykraczającej poza warunki nadające się do zamieszkania, pozostawiając je napromieniowane lub domem o nieprawidłowej temperaturze. Znalezienie odpowiedniego sprzętu ochronnego pozwala je zbadać, a emocje związane z polowaniem to jeden z unikalnych elementów gry.

Niestety, podobnie jak w przypadku większości gier z otwartym światem, działania na mapie (w tym te w strefach niebezpiecznych) są pobierane z małej puli, głównie obracając się wokół bicia innych stworzeń i plądrowania każdego znalezionego sprzętu. Poszukiwanie to główna atrakcja każdej lokacji i każdej układanki, ponieważ zdobywane łupy zasilają funkcję bohatera Biomutanta: tworzenie sprzętu.

Najpierw wybiera się rdzeń broni (strzelba, karabin, miecz, pałka), a następnie zszywa się dodatki i komponenty. Zapłać opłatę za materiały, a możesz je połączyć, aby stworzyć nową broń, z nowymi statystykami, nowymi efektami i nowym projektem. To samo dotyczy twojego sprzętu, chociaż system jest nieco prostszy i zamiast tego polega na przykręcaniu złomu i podkładek do twojego sprzętu, aby podnieść jego atrybuty. To zabawne i rozszerza początkową personalizację postaci na Twój sprzęt, pozwalając Ci doskonalić swój wygląd.

Można wytwarzać zarówno broń białą, jak i dystansową, co czasami polecam, ponieważ jesteś w stanie zrobić broń, która pozwoli ci szybko pokonać prawie wszystko na śmierć w krótkim czasie. W trakcie gry potrzebowałem tylko trzech broni. Otrzymasz także unikalną broń sześciu plemion. Możesz dołączyć do jednego, a następnie podporządkować sobie wszystkie inne. Wszystkie plemiona muszą być zjednoczone, aby ukończyć grę. Gdy dołączysz do jednego i pokonasz dwa inne, Biomutant daje szansę natychmiastowego zjednoczenia innych plemion. Jeśli grasz w tę grę, gorąco polecam skorzystanie z oferty, ponieważ znika ona na zawsze, jeśli jej odmówisz, wymagając od ciebie ciężkiej pracy z pozostałymi trzema plemionami.

 

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Biomutant Dostęp Do Konta Steam PC Offline Vip”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *