fbpx
Strona główna » Produkt Mass Effect Edycja Legendarna Dostęp Do Konta Steam Offline Vip

Mass Effect Edycja Legendarna Dostęp Do Konta Steam Offline Vip

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

MASS EFFECT EDYCJA LEGENDARNA DOSTĘP DO KONTA STEAM OFFLINE VIP

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Mass Effect Edycja Legendarna Dostęp do konta steam offline 

Mass Effect Legendary Edition zawiera pełną trylogię BioWare w jej najbardziej dostępnej dotychczas formie – ale pozwala także wybierać i wybierać poszczególne gry.

Może po prostu chcesz zagrać w Mass Effect 3? A może chcesz zacząć od ME2, ponieważ seria rozszerza listę postaci i pomija Mako z ME1?

Cóż, wszystko to – jak zawsze – odgrywa rolę w wielkim finale trylogii. Unikając spoilerów, warto pamiętać, że niezależnie od indywidualnych wyborów Sheparda, na te wybory wpływa również liczba zasobów wojennych zebranych w trylogii.

Jako bohater z możliwością dostosowania, Shepard, zbierasz oddział niezapomnianych postaci, które odkrywają przerażające zagrożenie ze strony Żniwiarzy, rasy maszyn, której celem jest oczyszczenie czującego życia galaktyki. Twoje wybory decydują o losach twoich sojuszników, wrogów i miliardów w całej galaktyce, przenosząc się między grami w trylogii i tworząc unikalną narrację dla każdego gracza – możesz zmienić Sheparda w dyplomatyczny wzór doskonałości, zuchwałego renegata lub coś pomiędzy.

Aby lepiej zrównoważyć to wszystko, BioWare dostosowało wagę różnych zasobów wojennych, zapewniając jednocześnie, że nadal możesz osiągnąć najlepszy poziom gotowości galaktycznej, nawet jeśli pominiesz zarówno ME1, jak i ME2 i grasz tylko w ME3.

Ale ostrzegam, powiedział BioWare – jeśli zdecydujesz się grać tylko w ME3, będzie to wymagało dokładnego przejścia.

„Skala gotowości Galaktycznej została ponownie zbalansowana i teraz ma na nią wpływ wyłącznie zawartość, którą wypełnisz w całej trylogii” – powiedział BioWare w notatce dołączonej do kopii recenzji Legendary Edition. „Jeśli wskoczysz od razu do Mass Effect 3, będziesz musiał ukończyć prawie całą dostępną zawartość, jeśli dążysz do zakończenia, które uratuje najwięcej istnień”.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Mass Effect Edycja Legendarna Dostęp Do Konta Steam Offline Vip”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *