fbpx
Strona główna » Produkt WWE 2k22 Dostęp Do Konta Steam Offline PC

WWE 2k22 Dostęp Do Konta Steam Offline PC

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

WWE 2k22 Dostęp Do Konta Steam Offline PC

 🔥🔥 PREMIERA 🔥🔥

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję w dniu premiery 11.03.2022. Jeśli czas premiery ulegnie zmianie czas wysyłki również.

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

WWE 2k22 Dostęp Do Konta Steam Offline PC

 

Najważniejsza zmiana w 2K22 leży w standardowej rozgrywce. Naszym ostatecznym celem pozostaje przygwożdżenie wrogiego zapaśnika, wyniszczenie go lekkimi i ciężkimi atakami, używanie odwróceń do kontrowania ciosów i kombinacji ciosów dla bardziej technicznych ciosów. Tym razem rozszerzyliśmy opcje defensywne, takie jak bloki i uniki, podczas gdy przewidywalnym wrogom można przeciwdziałać, dopasowując ich atak, dodając dodatkową strategię. 

Lista WWE 2k22 obejmuje ponad 170 zapaśników. Od obecnych supergwiazd, takich jak Brock Lesnar, Finn Balor i Becky Lynch, do klasycznych zapaśników, takich jak The Rock czy Andre the Giant, fani wszystkich epok mogą wybierać. Jest tylko jeden problem i musimy podkreślić, że nie jest to wina Visual Concepts, ale prawdziwego biznesu WWE. 

2K22 zawiera kilka rozbudowanych trybów. Tryb pokazu pozwala zagłębić się w karierę gwiazdy okładki, Reya Mysterio, odtwarzając niektóre z jego największych walk. Prawdziwy materiał filmowy przecina rozgrywkę w kluczowych momentach, a Rey zapewnia komentarz niczym mini-dokument. W przeciwieństwie do zwykłych walk, twoim celem nie jest przygwożdżenie przeciwników, ponieważ zrobienie tego kończy mecz przed czasem. Zamiast tego trafiasz w wyznaczone cele, wykonując określone ruchy przeciwko przeciwnikowi. 

Powraca także tryb MyCareer, przemianowany na MyRISE. Pozwalając grać w męskiej lub damskiej dywizji, możesz wybrać jedno z czterech środowisk postaci, takie jak doświadczenie w mieszanych sztukach walki (MMA) lub wspinanie się przez indies. Każda ścieżka zapewnia unikalną zawartość fabularną, a według 2K MyRISE zawiera 50 godzin rozgrywki. To, jak rozwinie się ta historia, zależy od ciebie, stając się bohaterem lub złoczyńcą. Spodziewaj się zwykłych wybryków dla fabuły WWE, ale MyRISE po prostu nie jest tak rozwinięty ani tak wciągający jak MyGM.

Tryb Uniwersum powraca również z poprzednich gier, umożliwiając rezerwowanie meczów na karcie pokazowej i określanie, kto wygra które mistrzostwa. Jest jedna istotna zmiana – podczas gdy nadal możesz zarządzać całym składem WWE w trybie klasycznym, 2K22 pozwala grać jako pojedynczy zapaśnik w trybie Superstar. Dzięki temu Universe jest bardziej skoncentrowanym doświadczeniem, a jeśli jedyne, czego szukasz, to „tryb kariery” oparty na twoim ulubionym zapaśniku, jest to najlepsze miejsce na spędzenie czasu. 

WWE 2K20 było ponurym wrakiem, a Visual Concepts wyciągnęło wnioski z tej katastrofalnej premiery. WWE 2K22 to znacznie ulepszona gra, która korzysta z dłuższego cyklu rozwojowego, wypełnionego rozbudowanymi trybami, które zadowolą wielu fanów. Zmodernizowany system walki i powracający tryb MyGM to szczególne zalety.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „WWE 2k22 Dostęp Do Konta Steam Offline PC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *