fbpx
Strona główna » Produkt Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Steam PC

Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Steam PC

8,90

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Steam PC

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Wysyłka w dniu premiery 26.05.2022

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Steam PC

 

 

Sniper Elite 5 to taktyczna strzelanka hybrydowa z perspektywy trzeciej osoby/pierwszej osoby, kładąca duży nacisk na ukrywanie się i planowanie misji. Akcja przenosi się z Włoch – lokacji gry Sniper Elite 4 – do Francji. Nasz bohater, Karl Fairburne, jest elitarnym snajperem działającym z armiami alianckimi, którego zadaniem jest odkrywanie nazistowskich danych wywiadowczych we Francji w ramach ruchu oporu. Odkrywanie świata jako Fairburne, ale celowanie z broni sprawi, że perspektywa pierwszoosobowa wejdzie w bieg. Dodatek Sniper Elite 5 do trybu pierwszej osoby podczas celowania w żelazne przyrządy celownicze jest pierwszym w tej serii.

Jak wspomniano wcześniej, niektóre ujęcia mogą prowadzić do szczególnie makabrycznego spektaklu, w którym czas wpada w spowolniony ruch, a kamera podąża za kulą. Te ujęcia z kamery pocisków są chlebem powszednim serii Sniper Elite, dając graczom prześwietlenie rentgenowskie, które pokazuje dokładnie, jak i gdzie pocisk trafił w cel. Fizyka tych kamer rentgenowskich została zmieniona w Sniper Elite 5, a pociski rykoszetują teraz w realistyczny i nieprzewidywalny sposób w wyniku trafienia w kości. Dodatkowo, pistolety maszynowe i pistolety teraz uruchamiają te kamery rentgenowskie z opóźnieniem, aby pokazać kolejne serie strzałów i rzeź, którą tworzą. Wszyscy będą bardzo podekscytowani, gdy dowiemy się, że upragniony Strzał jądra powraca, a kamera rentgenowska Sniper Elite 5 nie zawodzi.

Każdy rozdział historii Sniper Elite 5 przedstawia półotwartą mapę świata, na której gracze mogą eksplorować i wchodzić w interakcje z wrogami w dowolny sposób, jaki uznają za stosowny. Istnieje niezliczona ilość sposobów podejścia do wyzwań każdego rozdziału, niezależnie od tego, czy będzie to płonąca broń, czy też pacyfista i wszystko pomiędzy jest całkowicie możliwe, aby podejść do misji i nigdy nie wyeliminować żadnego z nazistów na swojej drodze, wybierając zamiast tego zabić ich za pomocą nieśmiercionośnych eliminacji.

Odwiedzenie określonych obszarów mapy może odblokować nowe wyzwania lub zapewnić graczowi różne narzędzia do pokonywania przeszkód. Na przykład zamknięte drzwi mogą wymagać wybuchu materiałów wybuchowych lub gracz może wybrać cichszą drogę i zamiast tego znaleźć strażnika z kluczami, które można okraść.

Oprócz domyślnych zestawów broni, gracze mogą znaleźć i odebrać różne rodzaje broni podczas swoich misji. Twórcy Rebellion poważnie potraktowali celność broni podczas produkcji Sniper Elite 5, wzywając historyków wojskowości do konsultacji w zakresie arsenału broni w grze. Twórcy mieli okazję skatalogować obszerną kolekcję broni i pojazdów z czasów II wojny światowej, aby jeszcze bardziej zwiększyć celność gry Sniper Elite 5. Rebellion zadbało również o nagrywanie efektów dźwiękowych do gry Sniper Elite 5, zwracając uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły, takie jak mechaniczne odgłosy i odgłosy wystrzałów z różnych odległości. Dbałość o szczegóły bardzo pomaga poprawić wrażenia z gry, zwłaszcza gdy te sygnały dźwiękowe mogą dostarczyć informacji zwrotnej na temat tego, jak dobrze sprawdza się twój plan ataku.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Steam PC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *