fbpx
Strona główna » Produkt Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

8,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera oraz wysyłka 24.03.2023 

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

Na pewno warto zwrócić uwagę, że dzisiaj Resident Evil 4 Remake Dostęp wydaje się bardzo dynamiczną grą pomimo faktu, że mamy do czynienia z survival horrorem to mimo to odświeżone odsłona czwartej części gry nie jest tak statyczna i można powiedzieć, że jest to zmiana na plus, zwłaszcza jeśli spojrzymy na nowe mechaniki, takie jak parowanie ciosów przeciwników co wydaje się bardzo przydatne w czasie starć z większą ilością przeciwników. Jak się okazuje takie podejście, okazuje się tutaj bardzo skuteczne i można zwrócić uwagę, że większość akcji gry Resident Evil 4 Remake Konto Offline odbywa się w porze nocnej, co sprawia, że klimat jest jeszcze bardziej zachowany, zważywszy na fakt, że klasyczna odsłona działa się w dzień, przez co nie straszyło aż tak bardzo.

Zmiany w grze dotyczą ważnych elementów mechaniki.

Taka delikatna zmiana sprawia, że zmienia się również ciężar gry i nie da się ukryć, że wiele irytujących elementów zostało poprawionych dlatego też Resident Evil 4 Remake PC wypada naprawdę dobrze i trzeba przyznać, że sama gra potrafi nas zaskoczyć przemyślanym tokiem fabularnym, który jest wzięty bezpośrednio z oryginału jednak i tutaj nie obyło się bez widocznych zmian. Warto zauważyć, że w ten sposób najnowsza odsłona będąca jedynie odświeżeniem gry nadal posiada ducha oryginału, a przebudowane lokacje zostały nieco bardziej rozbudowane, przez co wyglądają lepiej i nie da się ukryć, że walki z niektórymi przeciwnikami również prezentują się przez to bardziej emocjonująco.

Klasyczne korytarze w swobodnej strukturze.

Sama gra nie ma co prawda struktury otwartego świata, jednak mimo wszystko mamy tutaj dostęp do nieco większych korytarzy co sprawia, że jesteśmy w stanie o wiele lepiej podejść do samej rozgrywki. Warto zauważyć, że w Resident Evil 4 Remake Konto zdecydowano się zupełnie odejść od elementów QTE, które były szczególnie widoczne podczas walk z bossami. Trzeba przyznać, że taka zmieniona struktura walki z większymi przeciwnikami jest o wiele bardziej praktyczna oraz co najważniejsze opiera się na większym wyzwaniu, co z pewnością docenią gracze, którzy grali w klasyczne odsłony gry. Oczywiście warto zauważyć, że teraz postać może używać broni także w biegu, a nie jak miało to miejsce w oryginale tylko i wyłącznie w momencie, gdy nasz bohater się zatrzymywał, co zdecydowanie załatwia walkę i pozwala nam zdecydowany sposób radzić sobie nawet z silniejszymi przeciwnikami. Oczywiście w grze Resident Evil 4 Remake PC nie obyło się także bez klasycznych rozwiązań, w których mamy ograniczoną ilość zasobów oraz ziół do regeneracji, dlatego też warto w tego typu miejscach oszczędnie podchodzić do walki, starając się wykorzystać otoczenie czy też inne elementy, które mogą nam w tym pomóc.

Piękna i wyróżniająca się grafika.

Można zwrócić uwagę, że sama grafika w grze Resident Evil 4 Remake Konto Współdzielone prezentuje się typowo next genowo, ale jest to zasługą usprawnionego silnika, który już został wcześniej wykorzystany przy okazji innych remaków gier Resident Evil dlatego też można uznać to za znaczny plus, zwłaszcza jeśli spojrzymy na różnice pomiędzy oryginałem a odświeżoną wersję. Sami przeciwnicy w grze Resident Evil 4 Dostęp do Konta również nie próżnują i wykorzystują zupełnie nowe metody walki, dzięki czemu wszystkie starcia wydają się unikatowe i jednocześnie w ten sposób można to uznać za ważne odświeżenie formuły.

Gra stworzona niemal od podstaw.

Niezależnie od wszystkiego wiele elementów widocznych w grze zostało zrobionych praktycznie od podstaw i trzeba przyznać, że te 15 godzin oryginalnej gry to w sumie sporo czasu i nie da się ukryć, że dodany nowy przeciwnik oraz wiele innych klasycznych elementów, które budują mroki napięcie to dobra rekomendacja, która sprawia, że warto wypróbować tę produkcję. Jakby nie patrzeć sama gra nie jest u swoich podstaw łatwa, dlatego też poziom trudności jest na tyle zróżnicowany, że jesteśmy w stanie dobrze odnaleźć się w samej grze. Oczywiście wiele elementów w oryginalne psuło ogólnie odbiór samej produkcji, między innymi były to misje eskortowe, w której musieliśmy zwracać uwagę, na postać niezależną co bardzo często kończyło się śmiercią towarzyszki i jednocześnie zawsze uniemożliwiało, to granie dalej oznaczając przegraną grę. Teraz kompanka zyskuje zupełnie nowy model inteligencji, dzięki której jest w stanie nawet pomagać naszemu głównemu protagoniście podczas walki, co jest bardzo miłym smaczkiem i też pokazuje, jak bardzo zmieniła się ta gra, na przestrzeni lat i co zostało, tak naprawdę dodane do udanej już produkcji sprawiając, że ta stała się jeszcze lepsza.

Dobry survival w lepszym wydaniu niż oryginał.

Można powiedzieć, że mimo wszystko sama gra Resident Evil 4 Remake zasługuje na uznanie, zwłaszcza jeśli przyjrzymy się na wiele ważnych i istotnych elementów, które zostały w tej produkcji poprawione po to, aby odbiór samej gry był o wiele lepszy niż w przypadku oryginału. Można przyznać, że twórcom na pewno udał się ten zabieg, ponieważ dzisiaj klasyczna czwórka jest praktycznie niegrywalna ze względu na niektóre archaizmy i rozwiązania, dlatego też Resident Evil 4 Remake Konto Wspódzielone jawi się jako coś lepszego, z czym warto się zapoznać i niewątpliwie jest to nadal dobry straszak, który potrafi zaskoczyć nieoczekiwanym zwrotem akcji, do czego przyzwyczaił nas Capcom.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Resident Evil 4 Remake Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *