fbpx
Strona główna » Produkt Lies of P Deluxe Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

Lies of P Deluxe Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Lies of P Deluxe Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera 19.09.2023 – DZIĘKI WERSJI PREMIUM OTRZYMUJESZ DOSTĘP JUŻ 16.09.2023 

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / Inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Lies of P Deluxe Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

Jak się okazuje połączenie powieści Pinokio z bardzo mrocznym soul slikiem, wydaje się bardzo ciekawym zestawieniem, o czym jesteśmy w stanie się przekonać, sięgając po grę Lies of P Dostęp. W tym wypadku idzie nam się wcielić w mechaniczną lalkę, która jest podobne do wspomnianego bohatera, gdzie musimy znaleźć naszego konstruktora Geppeta, a jednocześnie stoczyć walkę z wieloma różnymi koszmarami, które napotkamy na swojej drodze. W tym wypadku gra Lies of P Dostęp stawia nam bardzo ponury i mroczny klimat, który w tym wypadku wydaje się świetnym uzupełnieniem całej historii i jednocześnie pokazuje, że nowoczesny RPG akcji może być jednocześnie widowiskowy i mroczny zarazem.

Mroczna opowieść o Pinokiu.

W tym wypadku należy zwrócić uwagę, że naszą postacią kierujemy w trybie TPP, co poniekąd w dużej mierze pozwala nam widzieć całą postać, przez co sama walka jest o wiele bardziej bliska i nie da się ukryć, że zmierzenie się z wieloma przeciwnikami, których napotkamy na swojej drodze to prawdziwe wyzwanie i niejednokrotnie przyjdzie nam umrzeć, zanim nauczymy się w odpowiedni sposób wykorzystywać system walki tak, aby lepiej sobie radzić z cięższym wyzwaniem. Trzeba przyznać, że samo miasto Krat jest bardzo ciekawy sposób zaprojektowany, ponieważ w ten sposób możemy zwrócić uwagę na wiele zrujnowanych miejsc, które są zupełnie opuszczone, przez co klimat horroru jak najbardziej jest tutaj na miejscu i niezależnie od wszystkiego nasza postać od samego początku budzi się na peronie kolejowym, gdzie otrzymujemy pierwsze wskazówki, gdzie może znajdować się nasz stwórca.

Ciekawa i niejednoznaczna fabuła.

W tym wypadku zagrożenie jest tak naprawdę wiele i w wielu momentach jesteśmy w stanie się zaskoczyć, dzięki czemu fabuła jest bardzo ciekawa i odpowiednio dobrze rozwinięta co też pokazuje w jasny sposób, że gra Lies of P Konto Offline jest zaprojektowana z myślą o graczach, którzy lubią wyzwania, bo niewątpliwie w wielu miejscach przyjdzie nam zmierzyć się z bardzo silnymi przeciwnikami, których pokonanie będzie możliwe tylko i wyłącznie w momencie, gdy skupimy się na konkretnych elementach rozgrywki. Oczywiście grę Lies of P Dostęp wyrzutnia przede wszystkim fakt, że niektóre zadania są generowane procedura lnie w taki sposób, aby mieć pewien wpływ na rozwój głównej fabuły, co w dużym stopniu przekłada się również na samego protagonistę, którym kierujemy, gdyż w momencie gdy mówimy nieprawdę, nasza postać przypomina bardziej człowieka niż mechaniczną lalkę, co w dużej mierze może nam utrudnić walkę oraz wiele innych aktywności dlatego też jest to ciekawa mechanika, która w dużej mierze wpływa na sam przebieg rozgrywki i ma to ogromne znaczenie fabularne.

Ciekawy design przeciwników.

Sami przeciwnicy są bardzo zróżnicowani, dlatego też niezależnie od wszystkiego nasz protagonista w grze Lies of P Dostęp Do Konta posiada również dostęp do broni białej, dzięki której jesteśmy w stanie w dynamicznym starciu, poradzić sobie z wieloma przeciwnościami losu a w przypadku większych przeciwników musimy wykorzystać pełni nasz refleks oraz inne umiejętności takie jak zręczność i umiejętność robienia uników tak, aby poradzić sobie z zagrożeniem. W niektórych przypadkach pokonanie przeciwnika jest możliwe tylko wtedy, gdy będziemy w stanie określić jego słabe punkty, dlatego też musimy wykazać się spostrzegawczości i zapamiętywać poszczególne schematy poruszania się danego przeciwnika w taki sposób, aby ten stał się dla nas bardziej czytelny, co z pewnością pozwoli nam uniknąć wielu groźnych ataków, które mogą osłabić naszego protagonistę.

Pinokio i jego dodatkowe umiejętności.

Na pewno sama gra jest bardzo zróżnicowana pod tym kątem i niezależnie od wszystkiego mechaniczne ciało naszego protagonisty możemy również wykorzystać jako broń, co z pewnością pozwoli nam również sięgnąć po wiele ciekawych umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie o wiele lepiej radzić sobie z przeciwnościami losu, zwłaszcza jeśli w ten sposób możemy uzyskać dostęp do lepszego arsenału, co pozwoli nam na pokonanie cięższych przeciwników. Niezależnie od okoliczności sama droga do naszego stwórcy jest bardzo zróżnicowana, dlatego też musimy pokonywać różnego rodzaju lokacje, które są utrzymane w mrocznym i ponurym klimacie co z pewnością sprawie, że taka stylistyka doskonale dopasowuje się do pełnych mrocznych detali elementów, które spotkamy na swojej drodze.

Mroczny klimat w stylu soul-sów.

Sam mrok w lokacjach dodaje z pewnością dużo charakteru rozgrywki, dlatego też niezależnie od wszystkiego gra Lies of P Konto Współdzielone to z pewnością udany miks horroru i mroku, który w dużej mierze pozwala nam w ciekawy sposób przemierzać miasto Krat w poszukiwaniu naszego twórcy. Pod wieloma względami i ślę również inspiracje innymi tytułami, dlatego też niezależnie od wszystkiego dobrze jest sięgnąć po wspomniany tytuł, aby samemu się przekonać, jak bardzo jest on podobny, do niektórych są soul slików.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Lies of P Deluxe Edition Konto Steam Offline PC Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *