fbpx
Strona główna » Produkt Hitman 3 Konto Xbox One / X-Series Promocja

Hitman 3 Konto Xbox One / X-Series Promocja

14,50

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Hitman 3 Konto Xbox One / X-Series Promocja

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE OD RAZU INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Angielski/ inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Preferowany tryb offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

HITMAN 3 KONTO XBOX ONE / X- PROMOCJA – 50 % ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

* NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Hitman 3 Konto Xbox One / X-Series Promocja

 

Hitman 3 to absolutna rozkosz. Trzecia gra z trylogii World of Assassination firmy IO Interactive jest kulminacją zemsty Agenta 47 przeciwko Providence, niezależnie od tego, co może się wydarzyć w twojej rozgrywce. Chociaż mamy ciągłą narrację opowiedzianą za pomocą filmików między poziomami i między poziomami, podstawą gry są te poziomy. Sześć zróżnicowanych i całkowicie kreatywnych misji, które wysuwają na pierwszy plan gracza i to, co zdecydują się zrobić, czy to podążanie za misjami z przewodnikiem zaproponowanymi przez dewelopera za pośrednictwem NPC, czy też podążanie własną drogą, wymyślając wiele niezwykłych i zabawnych zabójstw. Jest to zatem seria piaskownic, w których możesz osiągnąć swoje cele w prawie dowolny sposób, ale osadzonych na wspaniałych, dużych mapach pełnych wertykalności i szerokości. Każdy z nich wiąże się z innym wyzwaniem, aby nic nigdy nie smakowało nieświeżo. Hitman 3 udoskonala grę o zabijaniu w piaskownicy, a także misje z przewodnikiem, których kulminacją jest zabójstwo. Podsumowując, IO Interactive prawdopodobnie odniosło sukces w gatunku, który już posiadali.

Agent 47 to tytułowy Hitman gry, łysy mężczyzna z kodem kreskowym, który jest maszyną do zabijania. Prowadzi go jego opiekunka, Diana Burnwood, a wspomagają go Lucas Gray i Olivia, ocaleni z drugiej części serii (gdzie omawiana seria to ta właśnie zrestartowana trylogia). Nie ma znaczenia, aby wiedzieć, kim wszyscy są teraz; narracja jest jasna i prosta dla każdego, kto nie grał w poprzednie gry lub zapomniał, co się stało. Biorąc pod uwagę każdą z sześciu misji po kolei, przynajmniej na początku – każdy poziom jest zaprojektowany z myślą o ogromnej powtarzalności – konfiguracja jest zawsze taka sama. Otrzymasz odprawę z wyszczególnieniem, kogo zabić, co, gdzie, kiedy i dlaczego. Następnie planujesz swoją misję – gdzie zaczniesz, jaki sprzęt będziesz mieć przy sobie i tak dalej (zazwyczaj ograniczone za pierwszym razem, ale otwierane po odblokowaniu różnych gadżetów za każdym razem, gdy grasz). Na koniec wybierasz poziom trudności i realizujesz swój cel.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Hitman 3 Konto Xbox One / X-Series Promocja”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *