fbpx
Strona główna » Produkt FIFA 21 CHAMPIONS EDITION KONTO OFFLINE XBOX ONE / X- SERIES

FIFA 21 CHAMPIONS EDITION KONTO OFFLINE XBOX ONE / X- SERIES

17,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

FIFA 21 CHAMPIONS EDITION KONTO OFFLINE XBOX ONE / X- SERIES – PROMOCJA – 50 %

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE OD RAZU INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Preferowany tryb offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

FIFA 21 CHAMPIONS EDITION KONTO OFFLINE XBOX ONE / X- SERIES – PROMOCJA – 50 % GRA WYŁACZNIE W TRYBIE OFFLINE.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

* NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Fifa 21 Champions Edition Konto Offline Xbox – wypróbuj swoich sił w najnowszej odsłonie symulatora piłki nożnej

FIFA to seria gier, którą zna każdy fan sportu. Produkcje te pojawiają się co rok i z większym bądź mniejszym sukcesem gwarantują ogromną ilość zabawy dla każdego. Edycja z numerem 21 wprowadza szereg nowinek i rozwiązań, których nie widzieliśmy wcześniej.

Oczywiście seria wciąż rozwijana jest przez to samo studia, a więc Electronic Arts Sports (w skrócie EA Sports). Podstawa tytułu pozostała bez zmian, nie uświadczymy nowych trybów czy też ogromnych zmian wizualnych. Jednakże, 21 to edycja z wieloma atrakcjami.

Pod względem rozgrywki, zauważymy kilka znaczących zmian

Twórcy postarali się i wprowadzili urozmaicenie w systemie prowadzenia akcji. Sama Sztuczna Inteligencja została wzbogacona o dwa nowe systemy – tak zwane Positioning Personality oraz Creative Runs.

Ta pierwsza opcja odpowiedzialna jest za dodanie nieco urozmaicenia w zachowaniu zawodników. Dostosują oni swoje poruszanie się po boisku na podstawie cech indywidualnych. Druga opcja ma natomiast na celu usprawnić budowanie ataku pozycyjnego.

Kolejne zmiany uświadczymy w przypadku zachowania się piłkarzy, a także biorąc pod uwagę fizykę piłki oraz ogólnie kontroli nad futbolówką. Drybling uzyskał jeszcze większą głębię, a dzięki wprowadzeniu nowych, jeszcze bardziej szczegółowych trików możemy liczyć na bardzo precyzyjne i świetnie odwzorowane zwody, które nadadzą akcji dynamizmu oraz pozwolą oszukać rywali.

Kolejne istotne zmiany pojawiły się w przypadku trybu kariery

Jak wszyscy wiemy, tryb kariery umożliwiał nam kontrolowanie wybranego wcześniej zespołu, prowadzenie transferów, robienie treningów, a także zmienianie formacji. Wszystkie te rzeczy miały istotny wpływ na to jak nasi zawodnicy sobie poradzili. Te ich wyniki przedstawiane były w formie statystyk oraz ocen, co także rzutowało na formę.

To wszystko pozostało bez zmian, lecz twórcy postanowili wprowadzić pewną, bardzo dużą zmianę w porównaniu do innych odsłon. W FIFA 21 po raz pierwszy w historii będziemy mogli zmienić pozycję zawodnika. Sam system transferowy także uległ poprawie i jest teraz o wiele bardziej rozbudowany.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „FIFA 21 CHAMPIONS EDITION KONTO OFFLINE XBOX ONE / X- SERIES”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *