fbpx
Strona główna » Produkt MARVEL’S AVENGERS KONTO OFFLINE XBOX ONE / X- SERIES

MARVEL’S AVENGERS KONTO OFFLINE XBOX ONE / X- SERIES

14,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

MARVEL’S AVENGERS KONTO OFFLINE XBOX ONE / X- SERIES – PROMOCJA – 50 %

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE OD RAZU INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Preferowany tryb offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

MARVEL’S AVENGERS KONTO OFFLINE XBOX ONE / X- SERIES – PROMOCJA – 50 % PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

* NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Zostań superbohaterem już teraz w Marvel’s Avengers Konto offline Xbox

Marvel’s Avengers została stworzona w wyniku współpracy Crystal Dynamics i Eidos-Montreal natomiast za wydanie gry odpowiada firma Square- Enix. Gra jest stale rozwijana i uzupełniana o nową zawartość i działa jako gra-usługa.

Przenieś się do pełnego przygód świata Marvela

Początek rozgrywki przypisujemy na tak zwany dzień A, w którym zostaje otworzona nowa, supernowoczesna siedziba Avengersów w San Francisco. W uroczystości biorą udział wszystkim dobrze znani bohaterowie; Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa, Thor i Kapitan Ameryka. Niestety ceremonia kończy się serią wybuchów, które niszczą sporą część miasta a drużyna bohaterów zostaje obarczona winą.

Avengersi, jako grupa obrońców Ziemi przestają istnieć. Kapitan Ameryka został uznany za martwego a pozostali herosi muszą samotnie poradzić sobie z konsekwencjami tej katastrofy. Miejsce Avengersów zajmuje organizacja AIM.

Po pięciu latach, gdy AIM grozi usunięciem wszystkich posiadających moce ludzi, Kamala Khan, która otrzymałą moce podczas Dnia A, musi odnaleźć bohaterów by Ci po raz kolejny połączyli siły, aby móc się przeciwstawić organizacji i uratować wiele ludzkich istnień.

Wyglądem Mściciele przypominają swoje komiksowe pierwowzory, nie ujrzymy więc kostiumów znanych z Kinowego Uniwersum Marvela (MCU).

Kieruj swoim ulubionym Avengersem

Jeśli chodzi o rozgrywkę to Marvel’s Avengers jest przykładem gatunku przygodowych gier akcji, zaprezentowana z perspektywy trzeciej osoby. Naszym podstawowym zadaniem będzie oczywiście walka z przeciwnikami i eksploracja kolejnych etapów gry.

Twórcy przywiązali dużą wagę do tego, aby każdy Avengers walczył w sposób charakterystyczny dla jego komiksowego odpowiednika. Co więcej rozgrywka zmieni się wraz z kontrolowanym bohaterem. Warto również wspomnieć o bardzo rozbudowanym systemie rozwoju postaci.

Wraz z postępami w grze, odblokowujemy nowe umiejętności i wyposażenie postaci, co pozytywnie wpływa na skuteczność podczas walki. W grze znajdziemy również różne przedmioty kosmetyczne, personalizujące naszych bohaterów.

Marvel’s Avengers pozwala na zabawę w trybie dla jednego gracza podczas wykonywania misji fabularnych. Jednak istnieje również możliwość gry w grupie maksymalnie czterech osób podczas zadań specjalnie w tym celu przeznaczonych.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „MARVEL’S AVENGERS KONTO OFFLINE XBOX ONE / X- SERIES”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *