fbpx
Strona główna » Produkt RESIDENT EVIL VILLAGE KONTO XBOX ONE / X – SERIES

RESIDENT EVIL VILLAGE KONTO XBOX ONE / X – SERIES

541 w magazynie

16,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

RESIDENT EVIL VILLAGE KONTO XBOX ONE / X – SERIES

+ Najnowszy Dodatek : Resident Evil Village – Winters’ Expansion  !!!

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE OD RAZU INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTO NIE JEST PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Preferowany tryb offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

RESIDENT EVIL VILLAGE KONTO XBOX ONE / X SERIES – PROMOCJA – PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

RESIDENT EVIL VILLAGE KONTO XBOX ONE / X – SERIES

 

Resident Evil Village – wraz z nowym materiałem z rozgrywki, wskazówkami dotyczącymi fabuły, szczegółami nowego systemu wytwarzania przywróci nową rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby z serii, przedstawiając nową historię, która będzie inspirowana horrorami, takimi jak The Exorcist i Blair Witch.

Resident Evil: Village ma zupełnie nowy zwiastun, z wieloma świeżymi spostrzeżeniami na temat fabuły horroru i gry akcji. W ostatnim Resident Evil Showcase firma Capcom podzieliła się również wieloma nowymi szczegółami rozgrywki, z trybem klasycznym powracającym do Resident Evil Village.

Z przyczepy otwiera się widok na ogromną świątynię pośrodku zaśnieżonych gór, podczas gdy głos starej kobiety wyśpiewuje słowa rytuału. Nie pochodzi to jednak dokładnie z mistycznego źródła, ponieważ widzimy logo Umbrella Corporation na środku kamiennego stołu. Zła kompania z pewnością będzie zaangażowana w tę grę, a wszystkie wampiry i wilkołaki, które widzieliśmy, najprawdopodobniej będą połączone z nową bronią biologiczną opracowaną przez Umbrella. Następnie przyjrzymy się bliżej wielu różnym miejscom w grze, które najwyraźniej obejmują minę wypełnioną wilkołakami i plantację, która działa jak pewnego rodzaju schronienie dla mieszkańców wioski.

Zwiastun wskazuje również, że wszyscy źli faceci w jakiś sposób spodziewają się przybycia Ethana Wintersa, bohatera Resident Evil 7: Biohazard, który zostaje wciągnięty do wioski po tym, jak były bohater Chris Redfield zabił swoją żonę i porwał córkę. Oprócz Naszej Drogiej Wysokiej Wampirzycy, Lady Dimitrescus, potwierdzono obecność dwóch nowych wielkich złych. Brodata postać w okularach przeciwsłonecznych pokazana w poprzednich zwiastunach to brat Lady Dimistrescus, który zamierza zagrać w chore gry z Ethanem. W tym zwiastunie debiutuje również nowy złoczyńca, żarłoczny człowiek. Zwiastun kończy się nowym spojrzeniem na Chrisa, a statyczny obraz na końcu zwiastuna pokazuje połowę jego twarzy jako wilkołaka, co może wskazywać, że były bohater jest w jakiś sposób skażony, co może wyjaśniać jego destrukcyjne zachowanie wobec Ethana.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „RESIDENT EVIL VILLAGE KONTO XBOX ONE / X – SERIES”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *