fbpx
Strona główna » Produkt CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR KONTO XBOX ONE / X- SERIES

CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR KONTO XBOX ONE / X- SERIES

14,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR KONTO XBOX ONE / X- SERIES

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE OD RAZU INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTO NIE JEST PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Preferowany tryb offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR KONTO XBOX ONE / X- SERIES

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

* NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR KONTO XBOX ONE / X- SERIES

 

Call of Duty: Black Ops – Cold War to gra, w którą należy grać w kółko. Nie tylko tryb multiplayer i Zombies, ale także kampania dla jednego gracza – możesz grać w nią wielokrotnie, ponieważ ma wiele zakończeń i różne opcjonalne ścieżki, które możesz podążać po drodze. Zacznij i zakończ to po swojemu na wiele sposobów

Kampania ma paranoiczną historię, a jej akcja rozgrywa się w czasach paranoicznych lat 60. i 80. XX wieku. Zaczyna się w 1981 roku. Na spotkaniu wywiadowczym CIA przedstawia najważniejsze informacje o Perseuszu, kryptonimie prawdziwego sowieckiego szpiega, który przeniknął do zachodniego wywiadu i nigdy nie został odkryty. Śpiący agent ukradł tajemnice amerykańskiej broni atomowej w 1943 r., A następnie pojawił się w Wietnamie w 1968 r. W 1981 r. Krążą wieści, że Perseus powrócił, a agent CIA Russell Adler musi go wytropić. Prezydent USA Ronald Reagan wchodzi do pokoju i nakazuje CIA i innym agencjom za wszelką cenę zniszczenie Perseusza w imię wolnych mężczyzn i kobiet na świecie.

Raven rozpoczął swoją kampanię dla jednego gracza w dobrym miejscu. Podczas gdy trzy historie z Black Ops wyruszyły w przyszłość, Zimna wojna jest bezpośrednią kontynuacją mrożącej krew w żyłach fabuły oryginału, z opowieścią obejmującą ściśle tajne eksperymenty kontroli umysłu i czarne operacje lub „operacje zaprzeczalne”, które społeczeństwo nie powinno o tym wiedzieć.

Polowanie na Perseusza przenosi Adlera na cały świat i za żelazną kurtynę zarówno w Berlinie, jak i Moskwie, a zespół bierze udział w misjach, od skradania się, takich jak infiltracja siedziby KGB, po bitwy na pełną skalę, takie jak w Wietnamie. z atakiem helikoptera i strzelaniną na polu ryżowym.

Ulubione postacie fanów, takie jak Frank Woods i Alex Mason, powracają wraz z Adlerem, aby zapewnić komiczną ulgę twardzieli. Jednym z zabawnych momentów jest to, że Woods wyważa drzwi i powala żołnierza, ale okazuje się, że to manekin ćwiczebny. „Ani jednego pieprzonego słowa!” Woods warczy do swojego towarzysza.

Wcielasz się w nową postać i możesz zidentyfikować się jako mężczyzna, kobieta lub osoba niebinarna. Możesz dokonywać wyborów dotyczących życia lub śmierci bez większej inteligencji, a gra dobrze radzi sobie z wpajaniem ci poczucia paranoi, nie tylko w kwestii tego, komu możesz zaufać, ale także czy możesz zaufać sobie. Twoje decyzje mają konsekwencje i możesz je cofnąć podczas powtórki gry i zobaczyć, jak sprawy mogą potoczyć się inaczej, jeśli ponownie przemyślisz swoje krytyczne decyzje.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR KONTO XBOX ONE / X- SERIES”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *