fbpx
Strona główna » Produkt Marvel’s Guardians of the Galaxy Konto Xbox One / Series X

Marvel’s Guardians of the Galaxy Konto Xbox One / Series X

17,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Marvel’s Guardians of the Galaxy Konto Xbox One / Series X

🔥🔥 PREMIERA🔥🔥

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* KUPUJĄCY OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Preferowany tryb offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

MARVEL’S GUARDIANS OF THE GALAXY DELUXE EDITION KONTO XBOX ONE / X SERIES – PROMOCJA – PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

* NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Konto Xbox One / Series X

Marvel’s Guardians of the Galaxy to trzecioosobowa gra akcji, w której grasz jako Peter Quill, AKA Star-Lord, opętany obsesją kapitana tytułowych najemników, którzy stali się bohaterami lat 80. Gra zabierze ciebie i twoją drużynę na różne planety, gdzie będziesz musiał strzelać do wrogów swoimi podwójnymi pistoletami i rozkazać reszcie Strażników, aby wykonywali specjalne ruchy w walce. Spokojniejsze momenty w grze sprawiają, że odkrywasz najdziwniejsze zakątki galaktyki Marvela, wybierasz opcje dialogowe i wykorzystujesz swoich sojuszników do burzenia ścian lub tworzenia mostów z gałęzi. Ale w najlepszym wydaniu mosty i ściany w Strażnikach Galaktyki Marvela są w pewnym sensie czysto metaforyczne, a twoje relacje z kolegami z załogi są najważniejsze.

Większość z 16 rozdziałów przedstawia Strażników przedzierających się przez nową planetę, statek lub stację kosmiczną, strzelając do gówna, wkraczając w przerywniki filmowe i rozwiązując zagadki środowiskowe za pomocą siły Draxa lub umiejętności hakerskich Rocketa. Brzęcząc po okolicy, mogę w kluczowych momentach naciskać jeden z przycisków na ramieniu, aby wybrać opcję dialogową, kierując rozmowę w jedną lub drugą stronę. Czasami gra wyskakuje z typowym monitem „Rakieta zapamięta to”, a czasami moje dane wejściowe po prostu dodają trochę smaku.

Wszyscy Strażnicy mają silne osobowości, więc oglądanie ich razem jest główną atrakcją w i tak już doskonałej grze. Przez wiele godzin nastrojowych pogawędek obserwujesz jak para buduje ze sobą przyjazne relacje, które możesz pielęgnować. Guardians of the Galaxy jest pełen takich prawdziwych chwil. Strażnicy nigdy nie przestają strzelać do siebie nawzajem — taka jest ich natura — ale jest to różnica między celowym zranieniem uczuć rywalizującego dziecka a obijaniem rodzeństwa. Zgodnie z rzeczywistością, Strażnicy nie zmieniają się błyskawicznie, gdy wypowiadasz magiczne słowa — ich ewolucja jest stopniowa i czasami bolesna.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Konto Xbox One / Series X opowiada o trudnościach związanych z przyjaźnią i znalezieniem rodziny, ale także o tym, jak potrzebne jest połączenie dla nas wszystkich. Gra pokazuje, jak frustrujące mogą być postacie, takie jak Rocket Raccoon. Ale pod jego nieobecność odkrywasz, że mniej przepychasz się przez historię tylko po to, by znaleźć drogę z powrotem do niego, nawet jeśli nadal był zły – cokolwiek, by nie być już sam. Pokochanie kogoś lub grupy osób wymaga pracy, i to jest ta wspólna praca, z której korzysta Marvel’s Guardians of the Galaxy.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Marvel’s Guardians of the Galaxy Konto Xbox One / Series X”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *