fbpx
Strona główna » Produkt EA Sports FC 24 Ultimate Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

EA Sports FC 24 Ultimate Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

24,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

EA Sports FC 24 Ultimate Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera 29.09.2023 – DZIĘKI WERSJI ULTIMATE OTRZYMUJESZ DOSTĘP JUŻ 22.09.2023 AZ 7 DNI WCZEŚNIEJ !

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski Pełny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

EA Sports FC 24 Ultimate Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

Cykl Fifa po tylu latach zakończył swoją działalność i od teraz gra o największej piłkarskiej zabawie będzie nazywana nie inaczej jak EA Sports FC 24 Dostęp. Trzeba wyraźnie zaznaczyć w samej produkcji, zmienia się nie tylko nazwa, ale i samo postrzeganie gry, dzięki czemu jesteśmy w stanie jeszcze wierniej i konkretniej zaobserwować oprawę meczu, która niczym nie odbiega od tej realistycznej znanej z prawdziwego boiska. W ten sposób gra EA Sports FC 24 Ultimate Edition Dostęp daje nam przede wszystkim możliwość korzystania z bardzo realistycznej symulacji piłki nożnej, co w dużej mierze opiera się na nowatorskiej technologii HyperMotionV, która zdecydowanie starać się naśladować styl gry konkretnych zawodników w taki sposób, aby rzeczywiście przypominało to bardziej symulacje niż grę zręcznościową.

Konkretna symulacja zasługą silnika.

Jak się okazuje w praktyce, faktycznie udaje się uzyskać tego typu efekt i nawet drobne usprawnienia w silniku Frostbite zastosowane w grze EA Sports FC 24 Konto Współdzielone są już na pierwszy rzut oka zauważalne, ponieważ przekłada się to przede wszystkim na większą płynność animacji samych zawodników. Nie da się ukryć, że w tym wypadku nie dotyczy to tylko samych piłkarzy, ale i piłkarek, dlatego też niezależnie od wszystkiego taka realistyczna rozgrywka czy też bardziej płynny i zróżnicowany sposób poruszania się na boisku bardzo mocno wpływają na samą rozgrywkę, dając jednocześnie sporo ciekawej zabawy. W tym wypadku poprawiono sposób zagrywania piłki, to z pewnością bardziej imituje grę w prawdziwą piłkę nożną, niż typową symulację co trzeba przyznać, robi duże wrażenie, zwłaszcza jeśli skupimy się na mniej znanych klubach, to właśnie wtedy zauważymy, że mniej rozpoznawalni zawodnicy grają o wiele bardziej zespołowo, niż korzystają ze swoich indywidualnych umiejętności, jak to ma często miejsce w topowych drużynach na całym świecie. HyperMotion to przede wszystkim solidna poprawa animacji pozwalająca zrekonstruować pewne konkretne zachowania na boisku w taki sposób, aby jednocześnie poprawić wspomniane ruchy zawodników tak, aby te były, jak najbardziej realistyczne i prawdopodobne.

Konkretne zdolności wpływają na poziom gry zawodników.

W tym wypadku w grze EA Sports FC 24 Steam Dostęp wykorzystano wiele różnego rodzaju nagrań prawdziwymi zawodnikami, co z pewnością w dużej mierze przekłada się na ciekawe i konkretne zdolności, które posiadają konkretni zawodnicy, co daje im bezpośrednią przewagę na boisku, zwłaszcza jeśli grają oni w topowych drużynach. W tym wypadku gra staje się o wiele wyjątkowa pod względem podań czy też innych nietypowych ruchów co jednocześnie sprawia, że każdy piłkarz o wiele bardziej osobiście podchodzi do płynnego ruchu, co w dużej mierze przekłada się na jakość samej rozgrywki. Oczywiście trzeba przyznać, że prawdziwą siłą gry Fifa 24 Dostęp jest przede wszystkim grafika, która jest niezwykle szczegółowa i realistyczna. Jeśli dokładnie się przyjrzymy, to jesteśmy w stanie zwrócić uwagę na mniej widoczne szczegóły takie jak zmarszczki czy też inne drobne zmiany na koszulkach lub też na samej murawie, która wraz z biegiem czasu staje się coraz bardziej wykorzystana i trzeba przyznać, że niezależnie od wszystkiego ma to ogólny wpływ na sam poziom rozgrywki i przekłada się również na końcowy wynik spotkania, co z pewnością dużej mierze pokazuje zupełnie nową jakość grę, z jaką mamy tutaj faktycznie do czynienia.

Unikalność spotkań to ogromna zaleta.

W ten sposób każdy mecz może stać się wyjątkowy i jakby nie patrzeć wszystkie te szczegóły w bardzo dużym stopniu wpływają na odbiór samej rozgrywki, dlatego też niezależnie od okoliczności dobrze jest wykorzystać wszystkie te możliwości tak, aby przekonać się, w jakim stopniu zmiany te są ciekawym doświadczeniem, z jakim zmierzy się każdy gracz. Oczywiście nie należy również zapominać o znanych trybach takich, jak Ultimate Team ponownie, jak w poprzedniej edycji gry przyjdzie nam zbudować własną drużynę piłkarską zupełnie od zera i jakby nie patrzeć dużej mierze będziemy mogli ulepszać naszych zawodników czy też powodować wiele innych konkretnych zmian tak, aby ewolucja całej drużyny była, jak najbardziej dostosowana do naszych preferencji.

Większa swoboda rozgrywki w UT.

W ten sposób EA Sports FC 24 Steam Konto Offline stawia o wiele bardziej na swobodę rozgrywki, dając jednocześnie do dyspozycji gracza więcej narzędzi, co może być bardzo przydatne w momencie, gdy wykorzystujemy konkretne legendy klubowe, które biorą o wiele bardziej czynny udział w rozgrywce. Sam styl gry daje nam charakterystyczne atrybuty czy też inne elementy, które mogą być w dużej mierze wykorzystane podczas samej zabawy w ten sposób uda nam się stworzyć skład marzeń, który pozwoli nam dobrze bawić się za każdym razem, gdy tylko wejdziemy we wspomniany tryb. Oczywiście możemy w ten sposób również stworzyć drużynę kobiet, którą będziemy grać w rozgrywkach.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „EA Sports FC 24 Ultimate Edition Konto Steam Offline PC Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *