fbpx
Strona główna » Produkt Chernobylite Dostęp Do Konta Steam PC Offline

Chernobylite Dostęp Do Konta Steam PC Offline

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Chernobylite DOSTĘP DO KONTA STEAM PC OFFLINE VIP

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Chernobylite Dostęp Do Konta Steam PC Offline

Jak sama nazwa może sugerować Chernobylite rozgrywa się w strefie wykluczenia Czarnobyla, mglistym pustkowiu nuklearnym, który jest wyraźnie „złymi wibracjami”. Grasz jako Igor, fizyk i były pracownik elektrowni w Czarnobylu, który prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia swojej narzeczonej 30 lat przed wybuchem. Co najważniejsze, nie jest to tradycyjna jednościeżkowa fabuła

Od samego początku Chernobylite wyjaśnia, że kluczem do zniknięcia twojej narzeczonej jest elektrownia w Czarnobylu i że to będzie twoja ostatnia misja. Ale nie możesz po prostu iść tam z powrotem, jakby to nie była sprawa nikogo. Nie, najpierw musisz założyć bazę operacyjną, uporządkować sprzęt i znaleźć odpowiednich przyjaciół, którzy pomogą ci przeprowadzić ten napad. Dopiero po wsunięciu wszystkich tych elementów na miejsce możesz włamać się i odkryć prawdę.

Strefa wykluczenia zawiera wszystkie elementy potrzebne do ukształtowania tych elementów, i to właśnie w tym miejscu do gry wkracza rytm roguelite z Chernobylite. Każdego dnia będziesz podejmować misje, zbierać ważne rzeczy, takie jak zasoby lub wskazówki, ulepszać swoją bazę i powtarzać proces. Nie oczekuj jednak, że misje wyrzucą cię do zupełnie nowych lokalizacji. Strefa wykluczenia składa się z trzech odrębnych obszarów, w których będziesz wielokrotnie zanurzać się, choć z różnymi celami w zależności od rodzaju misji, którą podjąłeś.

Na szczęście zakamarki w Chernobylite nie są tak przerażające. Można znaleźć cenne dowody dotyczące twojej narzeczonej, a także amunicję lub materiały rzemieślnicze, które można zabrać z powrotem do bazy lub wykorzystać w terenie do tworzenia pułapek, przedmiotów leczniczych i innych rzeczy na bieżąco. Chociaż nigdy nie zawracałem sobie głowy pułapkami, głównie dlatego, że łatwiej było po prostu przemykać się niezauważonym przez wrogów, ponieważ przyciągnięcie jakiejkolwiek formy uwagi może doprowadzić do katastrofy. Te „inne rzeczy” były również dużymi generatorami, które twierdziły, że zmniejszają rozprzestrzenianie się promieniowania na danym obszarze lub tym podobne.

Na szczęście rzemiosło jest bardziej znaczące w samej grze. Twoim zadaniem jest stworzenie środowiska, które jest miłe dla twoich kumpli, ale także wypełnione rzeczami, które poprawią twoją broń i wzmocnią zbroję. Jest kilka haczyków, na które musisz zwracać uwagę. Jeśli na przykład poziom komfortu spadnie bardzo nisko, wydajność misji członka zespołu zostanie obniżona i mogą grozić, że całkowicie odejdą, jeśli nic z tym nie zrobisz. Cała strona budowy bazy nie jest stresująca ani wymagająca, co może się podobać.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Chernobylite Dostęp Do Konta Steam PC Offline”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *