fbpx
Strona główna » Produkt WWE 2k22 Deluxe Edition Konto Xbox One / X Series

WWE 2k22 Deluxe Edition Konto Xbox One / X Series

527 w magazynie

17,99

Ilość:
(1 ocena)
Opisz swoje wrażenia

WWE 2k22 Deluxe Edition Konto Xbox One / X Series Gra Offline

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

WWE 2k22 Deluxe Konto Xbox One / Series X – PROMOCJA – PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

WWE 2k22 Deluxe Edition Konto Xbox One / X Series

 

Najważniejsza zmiana w 2K22 leży w standardowej rozgrywce. Naszym ostatecznym celem pozostaje przygwożdżenie wrogiego zapaśnika, wyniszczenie go lekkimi i ciężkimi atakami, używanie odwróceń do kontrowania ciosów i kombinacji ciosów dla bardziej technicznych ciosów. Tym razem rozszerzyliśmy opcje defensywne, takie jak bloki i uniki, podczas gdy przewidywalnym wrogom można przeciwdziałać, dopasowując ich atak, dodając dodatkową strategię. 

Lista WWE 2k22 obejmuje ponad 170 zapaśników. Od obecnych supergwiazd, takich jak Brock Lesnar, Finn Balor i Becky Lynch, do klasycznych zapaśników, takich jak The Rock czy Andre the Giant, fani wszystkich epok mogą wybierać. Jest tylko jeden problem i musimy podkreślić, że nie jest to wina Visual Concepts, ale prawdziwego biznesu WWE. 

2K22 zawiera kilka rozbudowanych trybów. Tryb pokazu pozwala zagłębić się w karierę gwiazdy okładki, Reya Mysterio, odtwarzając niektóre z jego największych walk. Prawdziwy materiał filmowy przecina rozgrywkę w kluczowych momentach, a Rey zapewnia komentarz niczym mini-dokument. W przeciwieństwie do zwykłych walk, twoim celem nie jest przygwożdżenie przeciwników, ponieważ zrobienie tego kończy mecz przed czasem. Zamiast tego trafiasz w wyznaczone cele, wykonując określone ruchy przeciwko przeciwnikowi. 

Powraca także tryb MyCareer, przemianowany na MyRISE. Pozwalając grać w męskiej lub damskiej dywizji, możesz wybrać jedno z czterech środowisk postaci, takie jak doświadczenie w mieszanych sztukach walki (MMA) lub wspinanie się przez indies. Każda ścieżka zapewnia unikalną zawartość fabularną, a według 2K MyRISE zawiera 50 godzin rozgrywki. To, jak rozwinie się ta historia, zależy od ciebie, stając się bohaterem lub złoczyńcą. Spodziewaj się zwykłych wybryków dla fabuły WWE, ale MyRISE po prostu nie jest tak rozwinięty ani tak wciągający jak MyGM.

Tryb Uniwersum powraca również z poprzednich gier, umożliwiając rezerwowanie meczów na karcie pokazowej i określanie, kto wygra które mistrzostwa. Jest jedna istotna zmiana – podczas gdy nadal możesz zarządzać całym składem WWE w trybie klasycznym, 2K22 pozwala grać jako pojedynczy zapaśnik w trybie Superstar. Dzięki temu Universe jest bardziej skoncentrowanym doświadczeniem, a jeśli jedyne, czego szukasz, to „tryb kariery” oparty na twoim ulubionym zapaśniku, jest to najlepsze miejsce na spędzenie czasu. 

WWE 2K20 było ponurym wrakiem, a Visual Concepts wyciągnęło wnioski z tej katastrofalnej premiery. WWE 2K22 to znacznie ulepszona gra, która korzysta z dłuższego cyklu rozwojowego, wypełnionego rozbudowanymi trybami, które zadowolą wielu fanów. Zmodernizowany system walki i powracający tryb MyGM to szczególne zalety.

1 ocena dla WWE 2k22 Deluxe Edition Konto Xbox One / X Series

  1. Makoś

    “Gierka śmiga jak tralala można grać normalnie bez problemu polecam serdecznie stronkę”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *