fbpx
Strona główna » Produkt Snowrunner Premium Konto Offline Xbox One – Series X/S

Snowrunner Premium Konto Offline Xbox One – Series X/S

691 w magazynie

15,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Snowrunner Premium Edition Konto Offline Xbox One – Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE –  SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Snowrunner Premium Konto Offline Xbox One – Series X/S

 

SnowRunner Premium Edition czyli kontynuacja symulatora ciężarowych pojazdów terenowych

Za grę odpowiedzialne jest studio Saber Interactive, a wydaniem zajęła się firma Focus Home Interactive.

Usiądź za kierownicą potężnych pojazdów

W Snow Runner dostajemy możliwość prowadzenia różnorodnych maszyn, głównie ciężarówek. Dostajemy do wyboru maszyny między innymi takich producentów jak Hummer czy Pacific. Gracz ł będzie mógł wybrać również różnego rodzaju przyczepy i naczepy.

Przygotuj się na off-roadowe wrażenia

Podczas rozgrywki odkrywamy dwanaście obszernych terytoriów o otwartej strukturze. Niektóre z nich mogą być nawet kilkukrotnie większe od tych poznanych w poprzedniej części gry. W trakcie gry będziemy wykonywali płatne kontrakty i misje polegające na przykład na transporcie surowców. Podczas jazdy będziemy korzystali z mapy.

Dostępne lokalizacje będą bardzo urozmaicone jeśli chodzi o występujący tam typ podłoża- będziemy jeździli po błocie, wodzie a nawet  śniegu i lodzie dzięki mapie odwzorowanej na Alasce. Realizmu grze dodaje fakt, że teren po którym będziemy się przemieszczać może ulec zniekształceniu, co może utrudnić jazdę. Jeśli znajdziemy się w sytuacji w której stoczymy się z urwiska lub zakopiemy się w błocie będziemy mogli wykorzystać różnorodne ‘koła ratunkowe’. Niektóre pojazdy zostały przystosowane do wszelkich ulepszeń i modyfikacji. Takimi zmianami mogą być na przykład dźwig czy wyciągarka, ponadto twórcy umożliwiają nam błyskawiczne odholowanie maszyny, która dalej nie pojedzie.

Wraz ze zdobywanym doświadczeniem zdobywamy również pieniądze, które możemy przeznaczyć na zakup części poprawiających możliwości dostępnych ciężarówek. Twórcy umożliwiają graczom również zmianę wyglądu poszczególnych samochodów.

Snow Runner dysponuje bardzo dobrze przygotowanym samouczkiem, w którym autorzy umieścili wszystkie informacje niezbędne początkującym graczom. Gra posiada tryb dla jednego gracza jak i multiplayer

Tryby gry oraz oprawa wizualna

Snow Runner pozwala nam cieszyć się rozgrywką samemu bądź w przypadku trybu multiplayer, w aż cztery osoby jednocześnie. Co więcej, gra charakteryzuje się lepszą jakość oprawy graficznej w porównaniu z poprzednią wersją gry. Twórcy dużo pracy włożyli aby otoczenie było dopracowane. Ponadto modele pojazdów otrzymały bardzo szczegółowe kokpity. Co więcej zmieniono również interfejs użytkownika, który stał się bardziej przyjazny.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Snowrunner Premium Konto Offline Xbox One – Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *