fbpx
Strona główna » Produkt Prince Of Persia The Lost Crown Deluxe PC Konto Offline Dostęp

Prince Of Persia The Lost Crown Deluxe PC Konto Offline Dostęp

12,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Prince Of Persia The Lost Crow Deluxe PC Konto Offline Dostęp Epic Games / Ubisoft

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

Edycja Gry Deluxe ! Zawiera:

– Dostęp 3 dni przed oficjalną premierą – 15.01.2024

–  Strój Nieśmiertelnego

– Amulet Ptaka Dobrobytu

– Cyfrowy Przewodnik Po Przygodach

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / Inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Prince Of Persia The Lost Crown Deluxe PC Konto Offline Dostęp

Jeśli chodzi o zupełnie nowe otwarcie to z pewnością gra Prince of Persia Zaginiona korona  jest w stanie w pełni pokazać, jak odpowiednio przygotowany scenariusz może być dobrze zaadaptowany i jednocześnie wprowadzać zupełnie nowego bohatera do serii, która ma już wiele lat na karku. Trzeba przyznać, że już samo wprowadzenie Sargona i jego misja uratowania porwanego księcia Persji wydaje się świetnym sposobem na przedstawienie jego postaci, jak i innych ludzi znajdujących się wokół wspomnianego bohatera. W tym wypadku w samej grze Prince of Persia Zaginiona korona przyjdzie nam zmierzyć się z wieloma różnymi przeszkodami, jak i zagadkami co jednocześnie sprawia, że tytuł oferuje nie tylko i wyłącznie zręcznościowe elementy, lecz także przyjdzie nam skupić się na myśleniu przy nieco trudniejszych zagadkach, choć nie są one na tyle wymagające, abyśmy utknęli w nich na wiele godzin.

Dobry początek wyprawy.

 To właśnie sprawia, że gra Prince of Persia Zaginiona korona Konto Offline zyskuje na jakości i jednocześnie warto zwrócić uwagę na fakt, że mamy tutaj do czynienia z zupełnie innym gatunkiem niż do tej pory wydawane gry z tej serii co wydaje się ciekawym eksperymentem, który niezależnie od wszystkiego wydaje się w pełni udany. Pokonywanie licznych platform czy też większych przeciwników jest często zależne od tego, jakie umiejętności posiadamy i jak umiemy je wykorzystać, co daje nam istotną przewagę podczas samej walki. Odpowiednia użyta moc czasu pozwala nam z kolei w pełni radzić sobie z wieloma przeszkodami, co niewątpliwie pozwala nam zyskać na czasie i jednocześnie bez większych problemów pokonać każdą niedogodność. W tym wszystkim warto podkreślić, że sam Sargon posiada również właściwe umiejętności fechtunku, co pozwala mu tworzyć różnego rodzaju zabójczą serię, dzięki czemu niezależnie od rodzaju przeciwnika jesteśmy w stanie radzić sobie z nimi w odpowiedni sposób.

Różne stwory i inne zagrożenia.

 Oprócz tego na swojej drodze spotkamy różnego rodzaju mityczne stwory, które dodatkowo podkreślają klimat samej gry i nie da się ukryć, że ta podróż, w którą się wybierzemy, ma też znaczenie symboliczne coś, co szczególnie podkreślone na samym końcu gry w finale. To wszystko sprawia, że mamy tutaj do czynienia z naprawdę dobrym połączeniem i niezależnie od okoliczności dobrze jest sprawdzić na własne oczy jak gra Prince of Persia Zaginiona korona Konto Współdzielone sprawdza się w praktyce, zwłaszcza jeśli lubimy zróżnicowany poziom trudności, który rośnie wraz z pokonanymi obszarami. Trzeba przyznać, że gra pod koniec stanowi faktyczne wyzwanie i zupełnie inna struktura gry oparta na typowej metroidvanii okazuje się tutaj strzałem w dziesiątkę, gdyż zmienia to zupełnie dynamikę rozgrywki jednak w dobrym tego słowa znaczeniu, gdyż nadal mówimy tutaj o pełnej i dynamicznej akcji.

Zupełnie inny klimat.

 Inny obraz graficzny przedstawiony w grze Prince of Persia The Lost Crown PC wydaje się tutaj jak najbardziej pasować i nie jest to żadne odstępstwo od samego produktu, który prezentuje się w każdym aspekcie wizualnym czy dźwiękowym po prostu dobrze. Taka nieco inna gra w środowisku księcia Persji to z pewnością ciekawy eksperyment, który zdaje się przemyślany, o czym może świadczyć między innymi struktura poziomów, jak i ułożenie poszczególnych przeciwników. To jeszcze bardziej zachęca do tego, aby po prostu sprawdzić całość i samemu wydać własny osąd.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Prince Of Persia The Lost Crown Deluxe PC Konto Offline Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *