fbpx
Strona główna » Produkt Assassin’s Creed Odyssey Konto Steam Offline PC

Assassin’s Creed Odyssey Konto Steam Offline PC

9,70

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Assassin’s Creed Odyssey Konto Steam / Ubisoft Offline PC

+ DODATKOWO DRUGA GRA GRATIS !!!!

 🔥🔥 PREMIERA 🔥🔥

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz login, hasło oraz dokładną instrukcję 

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Assassin’s Creed Odyssey Konto Steam / Ubisoft Offline PC

 

Ze wszystkich gier Assassin’s Creed Odyssey jest jedną z najciekawszych odsłon. To gra fabularna o mitycznych proporcjach, świat tak rozległy i misternie szczegółowy, że czuję się w tym wszystkim zagubiony. To nie tylko typowy styl otwartego świata Ubisoftu nałożony na Morze Egejskie. Wciąż istnieje to znajome rozproszenie ikon, które pokrywają każdą z jej trzydziestu stref, ale różne działania Odyssey wplatają się w satysfakcjonującą sieć powiązanych systemów. Poprzednie gry Assassin’s Creed były pełne przyziemnych czynności, które istniały tylko po to, by sprawdzić je na liście, ale prawie każde pościg w Odyssey w jakiś sposób wraca do swojej nadrzędnej misji. Wiele stref Odyssey mogłoby samodzielnie pomieścić mniejsze RPG, ale razem tworzą nieporównywalnie duży świat pełen rzeczy do zrobienia.

Odyssey rzuca tak wiele z tego, z czego słynie Assassin’s Creed Odyssey Konto Steam Offline PC, że w pełni obejmuje podstawowe koncepcje gry fabularnej – i jest to tym lepsze. Mimo że fabuła nie spełnia swoich początkowych założeń, dodatkowa warstwa wyboru, zapierająca dech w piersiach sceneria i kolorowe zadania poboczne sprawiają, że Odyssey jest nie tylko najlepszym Assassin’s Creed do tej pory, ale także jedną z najlepszych gier RPG

W przeciwieństwie do poprzednich Assassin’s Creeds, opcje dialogowe pozwalają mi teraz wpływać na główne i mniejsze zadania – czasami z przerażającymi konsekwencjami. Odmówiłem interwencji, gdy ksiądz chciał zabić nękaną zarazą rodzinę, wzniecić więcej niż jeden bunt, a nawet oszczędzić zawstydzonemu generałowi od czegoś, co powinno być bardzo satysfakcjonującym daniem zimnej jak kamień zemsty. I tak, zderzyłem się też z brzydkimi z kilkoma chętnymi postaciami. Te często wspaniałe zadania poboczne są rozsiane po świecie, który jest prawie niezrozumiały dla gry RPG dla jednego gracza. Zwykle rozmiar nie ma znaczenia, ale sama skala starożytnej Grecji Odysei jest na jej korzyść, zwłaszcza że każdy obszar jest tak wyraźny i szczegółowy. To rozległy świat, który chcę zbadać, a każda strefa ma subtelną estetykę, która czyni ją wyjątkową, od jałowych pustkowi Krety po zielone równiny Arkadii. To nie tylko największa gra Ubisoftu, ale także najpiękniejsza.

Nowy tryb „eksploracji” sprawia, że ​​odkrywanie tego świata jest o wiele bardziej wciągające. Domyślnie włączone, wyłącza większość znaczników zadań, a zamiast tego zapewnia mi niejasne wskazówki do celów, na przykład stwierdzenie, że znajduje się na północ od agory w Atenach, co pozwala mi na samodzielne odgadnięcie dokładnej lokalizacji. Czasami jest to tak proste, jak użycie mojego orła, Ikarosa, do zwiadu z góry, ale innym razem oznacza to rozmawianie z postaciami lub podejmowanie dodatkowych zadań, aby uzyskać więcej informacji. Kiedy nie udało mi się wykonać kilku podzadań, aby ustalić lokalizację celu zamachu, nie miałem innego wyjścia, jak jeździć po Boetii, korzystając z własnych zdolności, aby znaleźć jego obozowisko. Jeśli masz do tego cierpliwość, jest to system, który sprawia, że ​​odkrywanie jest bardziej angażujące i satysfakcjonujące.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Assassin’s Creed Odyssey Konto Steam Offline PC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *