fbpx
Strona główna » Produkt WATCH DOGS LEGION PC KONTO UPLAY OFFLINE

WATCH DOGS LEGION PC KONTO UPLAY OFFLINE

8,90

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

WATCH DOGS LEGION PC KONTO UPLAY OFFLINE PROMOCJA – 50 %

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

WATCH DOGS LEGION PC KONTO UPLAY OFFLINE PROMOCJA – 50 % przed zakupem zapoznaj się z naszym regulaminem

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Watch Dogs Legion PC Konto uplay offline to już trzecia odsłona cyklu gier wyprodukowana przez Ubisoft

Akcja Watch Dogs: Legion dzieje się w niedalekiej przyszłości, jakiś czas po Opuszczeniu przez Wielką Brytanię Unii Europejskiej, który w świecie przedstawionym w grze nastąpił 29 marca 2019 roku. Po tym dniu świat zmienił się nie do poznania.

Automatyzacja wielu aspektów życia oraz rozwój badań nad sztuczną inteligencją negatywnie wpłynął na bezrobocie a kryptowaluty zaczynają zastępować klasyczne pieniądze. Rząd zamiast wspierać swoich mieszkańców, wprowadza większy rygor.

W Londynie dochodzi nawet do ataku bombowego, w który wrobiona zostaje grupa hakerska DedSec. Konsekwencją tych wydarzeń jest przejęcie władzy nad stolicą Anglii przez prywatną organizacje militarną, zwaną Albion.

Nikt nie może czuć się bezpiecznie. Masowe zatrzymania jak i ogólne szpiegowanie odbywają się każdego dnia. Naszym zadaniem jest wskazanie winnych tego zamachu oraz oczyszczenie dobrego imienia DedSec, który tworzy pewnego rodzaju ruch oporu.

Co nieco o rozgrywce

Akcję gry będziemy obserwowali z perspektywy trzeciej osoby. Twórcy zaprezentowali nam futurystyczny Londyn, na niebie pełno jest dronów a ulice są pod ciągłą obserwacją tysięcy kamer. Teren miasta będziemy przemierzać pieszo lub prowadząc futurystyczny pojazd. Podstawą rozgrywki będzie wykonywanie różnych misji, a dodatkowo różnorodne aktywności poboczne.

Jeśli chodzi o walkę z przeciwnikami to zabijanie ich zostało w Watch Dogs: Legion mocno ograniczone. Możemy pokonać ich w otwartej walce lub przemykając za ich plecami. Graczom udostępniony zostanie ogromy wybór broni, jednak duża część z nich umożliwi nam wyłącznie ogłuszenie przeciwników.  Otrzymamy również takie elementy jak smartfon czy zdalnie sterowane roboty- pająki.

W grze nie ma głównego bohatera!

W tej części serii nie mamy jednego bohatera, oznacza to, że podczas rozgrywki będziemy mogli przejąć dowolną postać neutralną, musi ona jednak przejawiać sympatię do DedSec. Niektórzy będą wspierali grupę hakerów od samego początku ale innych będziemy musieli przekonać.

W Watch Dogs: Legion zastosowano opcjonalną mechanikę permadeath, oznacza to tyle, że jeśli uruchomimy grę z tą opcją, to po śmierci danej postaci nie będziemy mogli jej ożywić. Jednak jeśli będziemy grali bez tego ustawienia nasza postać trafia tylko do więzienia.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „WATCH DOGS LEGION PC KONTO UPLAY OFFLINE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *