fbpx
Strona główna » Produkt Alan Wake 2 Deluxe Edition Konto Epic Games Offline PC Dostęp

Alan Wake 2 Deluxe Edition Konto Epic Games Offline PC Dostęp

12,50

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Alan Wake 2 Deluxe Edition Konto Epic Games Offline PC Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera oraz wysyłka 27.10.2023

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Alan Wake 2 Deluxe Edition Konto Epic Games Offline PC Dostęp

Warto zaznaczyć, że pierwsza część Alana Wake okazała się prawdziwym sukcesem i nie da się ukryć, że mroczny i niepokojący tytuł wraz z tajemniczym miasteczkiem stał się z marszu ulubieńcem wielu graczy. Nie da się ukryć, że gra Alan Wake 2 PC jest pewien sposób kontynuacją poprzedniej opowieści, jednak warto zauważyć od razu na sam start, że mamy do czynienia z wieloma nowymi wątkami, które toczą się podczas samej rozgrywki i trzeba przyznać, że sama gra o wiele mocniej stawia na survival horror, niż robiła to poprzedniczka i warto zwrócić uwagę na to, że takie podejście okazuje się tutaj trafioną decyzją. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę już na samą walkę, której jest nieco mniej, niż w poprzedniej części, jednak jest ona bardziej intensywna i widowiskowa co jednocześnie sprawia, że cały czas mamy do czynienia z klimatem horroru, który z czasem staje się coraz bardziej odczuwalny, co wygląda na świetną fabularną opowieść pełną mrocznych i niepokojących momentów gdzie mamy do czynienia również z tajemniczymi morderstwami rytualnymi, które są powiązane ze znanym nami już miasteczkiem z poprzedniej części.

W krainie koszmaru.

W tym wypadku Alan Wake 2 Dostęp może pochwalić się również dwójką grywalnych bohaterów, gdzie faktycznie mamy do czynienia z zestawem osobnych misji co jednocześnie sprawia, że tytułowa opowieść zaczyna nabierać tempa w momencie, gdy losy obu postaci zaczynają się ze sobą przeplatać, wówczas jesteśmy w stanie odczuć, że zbliża się tak zwany punkt kulminacyjny, który wpływa mocno na dalszą część opowieści. Jak przystało na horror w grze Alan Wake 2 Dostęp, nie zabrakło również różnego rodzaju zwrotów akcji, które w dostateczny sposób podkreślają charakter rozgrywki, zważywszy na fakt, że tytułowy pisarz zaginął wiele lat temu i nie było po nim śladu. To właśnie sprawia, że przełączając się na Alana, staramy się znaleźć wyjście z otaczającego nas koszmaru, co jak się okazuje, wcale nie jest proste jednak niezależnie od wszystkiego, nadal co jakiś czas spotykamy wykreowanych przeciwników, którzy jednocześnie materializują się często na naszych oczach, przez to walka z nimi wygląda podobnie jak w części pierwszej z tą małą różnicą, że wrogowie potrafią być jeszcze bardziej niebezpieczni.

Latarka ułatwia życie.

Oczywiście w grze Alan Wake 2 Deluxe Edition Konto podstawowym atrybutem naszych bohaterów jest latarka, która pozwala naruszyć osłonę wrogów w taki sposób, aby ci stali się wrażliwi na kule, co ułatwia nam w ten sposób walkę, jednak warto zauważyć, że w przypadku większej liczby przeciwników musimy stosować liczne uniki, ponieważ kilka ciosów wystarczy, aby zabić naszą postać. To bardzo istotne, ponieważ gra Alan Wake 2 Epic Games Dostęp Nadal charakteryzuje się wysokim poziomem trudności i trzeba przyznać, że miejscami jest naprawdę ciężko zwłaszcza w momencie, gdy otoczy nas horda przeciwników. Oczywiście takich momentów jest zdecydowanie mniej niż w poprzedniej części, jednak nadal walka stanowi jakiś konkretny element zabawy. Twórcy gry Alan Wake 2 postawili również na różnego rodzaju zagadki środowiskowe, które co jakiś czas się pojawiają i nie da się ukryć, że jakość tego typu dodatkowych działań wydaje się istotna dla przebiegu samej opowieści. W tej części gry pozwolono również na zwiększenie naszego arsenału, a także na stopniowe usprawnianie broni, przez co ta staje się jeszcze bardziej skuteczna w momencie, gdy pozbędziemy się bariery ochronnej chroniącej naszych przeciwników.

Duże i ponure lokacje.

Lokacje nadal wyglądają stosunkowo mrocznie i posępnie i przyznać, że gra trzyma ten klimat do samego końca, gdyż większość naszych działań odbywa się po zmroku i trzeba przyznać, że to buduje klimat oraz uczucie niepokoju, oraz rodzącej się gdzieś tajemnicy. W ten sposób wszystkie puzzle układają się w jedną całość, co prowadzi do ciekawego i satysfakcjonującego zakończenia, co jednocześnie pokazuje też, że gra Alan Wake 2 Konto Offline składająca się z wielu elementów jest w stanie nadal zaskoczyć graczy finałem z prawdziwego zdarzenia. Na pewno warto dzisiaj wziąć pod uwagę fakt, że mniejsza ilość amunicji sprawia, że czasem powinniśmy odpuścić walkę i zwyczajnie uciekać co jednocześnie sprawia, że jest to jeden z podstawowych elementów związanych z przeżyciem. Na pewno fragmenty, gdzie prowadzimy eksploatację, są idealnie wyważone i podkreślają cały charakter rozgrywki, z jaką mamy do czynienia w tej produkcji.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Alan Wake 2 Deluxe Edition Konto Epic Games Offline PC Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *