fbpx
Strona główna » Produkt Mortal Kombat 1 Premium Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

Mortal Kombat 1 Premium Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

14,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Mortal Kombat 1 Premium Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera 19.09.2023 – DZIĘKI WERSJI PREMIUM OTRZYMUJESZ DOSTĘP JUŻ 14.09.2023 

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / Inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Mortal Kombat 1 Premium Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

Można powiedzieć, że brutalna bijatyka w stylu Mortal Kombat 1 PC to z pewnością ogromne zmiany, które musiały dotknąć serię w taki sposób, aby ta mogła bardziej dostosować się do zupełnie nowych warunków. Jakby nie patrzeć Mortal Kombat 1 Konto Offline jest powiewem pewnej świeżości, ponieważ w końcu mamy tutaj do czynienia z odrodzonym uniwersum gdzie tak naprawdę świat stworzony przez Boga ognia Liu Kanga wygląda zupełnie inaczej, niż go zapamiętaliśmy, dlatego też niezależnie od wszystkiego nowa era to przede wszystkim zupełnie inne charaktery postaci co jednocześnie sprawia, że interakcja z nimi wydaje się zupełnie czymś nowym i zaskakującym, ponieważ nigdy nie wiadomo jak bardzo dana postać się zmieniła w stosunku do starej ery, jaka była zauważalna w poprzednich odsłonach MK.

Nowa Era zaskakuje.

Trzeba powiedzieć szczerze, że tryb fabularny w grze Mortal Kombat 1 Dostęp to naprawdę kawał świetnej roboty i właśnie z tego względu warto, chociażby sięgnąć po najnowszą odsłonę gry tylko po to, aby przyjrzeć się zmianom, jakie zaszły w samym uniwersum i nie da się ukryć, że w ten sposób zapoznamy się również z zupełnie niespodziewanym przeciwnikiem, który zamierza zniszczyć wprowadzony przez Liu Kanga ład i porządek. Należy zauważyć już na starcie, że sam Raiden nie jest Bogiem, lecz śmiertelnikiem co jest dużą zmianą w stosunku do poprzednich odsłon MK. Tak naprawdę jest wiele fabularnych zawirowań oraz innych zwrotów akcji dlatego też warto dokładnie zapoznać się ze zmianami, jakie zaszły w samym uniwersum.

Zmiana mechaniki walki na plus.

Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, to z pewnością w grze Mortal Kombat 1 Dostęp do Konta jesteśmy w stanie zauważyć wiele drobnych zmian, na które składa się kompletnie odnowiony system walki, który w dużym stopniu sprawia, że ta staje się bardziej dynamiczna i brutalniejsza pod wieloma względami dlatego też nic dziwnego, że dodatkowo każda z postaci wykonuje nowe ruchy fatality, które wyglądają jeszcze bardziej realistycznie, przez co na ekranie bardzo często widzimy krew oraz wiele innych elementów ciała przeciwnika. Można powiedzieć, że ta arenowa brutalność to w dużym stopniu znak rozpoznawczy gier z serii MK. Jakościowo wypada to wszystko naprawdę dobrze, dlatego niezależnie od wszystkiego dobrze jest przyjrzeć się wszystkim wojownikom, jacy zostali zaimplementowani w grze, ponieważ jesteśmy w stanie zauważyć spore różnice, jeśli chodzi o samą walkę, dlatego też bohaterowie w dużym stopniu różnią się, jeśli chodzi o swoje ruchy, nawet jeśli porównamy poprzednie odsłony MK, to będziemy w stanie zauważyć wspomniane różnice.

Postacie partnerskie ułatwiają starcia.

Oczywiście ogromnym plusem gry Mortal Kombat 12 PC jest możliwość wprowadzenia tak zwanych postaci Kameo, które poniekąd w dużym stopniu asystują nam walce i nie da się ukryć, że taka postać partnerska jest w stanie mocno ułatwić nam przejście trudniejszego poziomu, zwłaszcza jeśli nie radzimy sobie podczas danej walki. W tym wypadku sami jesteśmy w stanie wybrać sobie taką postać partnerską, która nam najbardziej odpowiada z całego rosteru, dlatego też niezależnie od wszystkiego jest to jedna z lepszych opcji, które sprawiają, że zmiany są mocno zauważalne. Oczywiście, jeśli lubimy grać w grę Mortal Kombat 12 Konto Offline, to z pewnością zwrócimy również uwagę na tryb multiplayer, który mocno wyróżnia się na tle całej gry, ponieważ w dużym stopniu musimy nauczyć się zupełnie nowego systemu walki, przez co poprzednie doświadczenia z gier MK mogą okazać się tutaj niewystarczające, co z pewnością będzie dobrą informacją dla osób, które sięgają po raz pierwszy po wspomnianą grę. Jakby nie patrzeć taki zabieg mocno wyrównuje szanse wszystkich graczy, dlatego też niezależnie od wszystkiego oprócz samej kampanii fabularnej tryb multiplayer jest jak najbardziej godny polecenia.

Ciekawa i szczegółowa oprawa graficzna.

Jeśli zaś chodzi o grafikę, to z pewnością jest lepiej, niż w poprzedniej odsłonie co z pewnością cieszy, zwłaszcza jeśli jesteśmy w stanie zauważyć wiele różnych szczegółów podczas walki to nic dziwnego, że oprawa graficzna pod wieloma względami jest w stanie podkreślić to, co dzieje się na ekranie. Oczywiście należy dodać, że oprawa wizualna, jak i dźwiękowa pod wieloma względami przewyższa poprzednią część MK, to już samo w sobie jest zdecydowaną rekomendacją. Oczywiście w grze nie zabrakło wielu dodatkowych postaci, które pochodzą z innych uniwersów, dlatego też miło jest zobaczyć kilka ciekawych postaci z innych gier czy filmów, którymi możemy zagrać bez problemu w trybie versus. Nie zabrakło również wyzwań innych dodatkowych elementów, z których słynie seria MK, dlatego też niezależnie od wszystkiego jest to kawał dobrej rozgrywki na poziomie i właśnie dlatego warto sięgnąć po najnowszą odsłonę, aby jeszcze lepiej się bawić.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Mortal Kombat 1 Premium Edition Konto Steam Offline PC Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *