fbpx
Strona główna » Produkt Life is Strange True Colors PC Dostęp Do Konta Steam Ultimate Edition Offline

Life is Strange True Colors PC Dostęp Do Konta Steam Ultimate Edition Offline

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Life is Strange True Colors PC Dostęp Do Konta Steam Ultimate Edition Offline

 🔥🔥 PREMIERA 🔥🔥

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

KAŻDY KLIENT PO ZAKUPIE JEST ZAPISYWANY DO KOLEJKI WYSYŁANIA GRY W DNIU PREMIERY 10.09.2021

Dostęp do konta jest wysyłany zgodnie z kolejnością zamówień ,  jeśli premiera ulegnie zmianie czas wysyłki również .

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję ( w dniu premiery )

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Life is Strange True Colors PC Dostęp Do Konta Steam Ultimate Edition Offline to najnowsza oferta i zdecydowanie polecana propozycja dla fanów serii już dziś

Life is Strange: True Colors jest grą o charakterze przygodowym oraz trzecią odsłoną serii gier epizodycznych. Tytuł został wydany przez firmę Square Enix oraz opracowany przez studio Deck Nine odpowiedzialne za poprzednią część cyklu Life is Strange: Before the Storm.
Możesz skorzystać już teraz z Life is Strange True Colors Steam Dostęp lub dowiedzieć się nieco więcej o serii, która została zapoczątkowana w 2015 roku. Jednakże, najnowsza produkcja nie została podzielona na wspomniane już epizody. Do 2017 studio Deck Nine było znane pod nazwą Idol Minds. Wtedy to deweloperzy zasłynęli takimi tytułami jak Linked Together, Madagaskar: Escape 2 Africa czy serią Cool Boarders. Akcja Life is Strange True Colors Konto Offline rozgrywa się z perspektywy trzeciej osoby.

Alex Chen protagonistką serii

W produkcji wcielamy się w postać kobiecą, a konkretnie w Alex Chen. Nasza bohaterka jest wyjątkową postacią, ponieważ posiada ona pewne nadnaturalne zdolności, a mianowicie jest ona w stanie rozpoznać, odczytać oraz zaabsorbować emocje i uczucia innych osób. Co więcej, ma ona możliwość manipulowania nimi. Wspomniane emocje rozpoznajemy za pomocą aur unoszących się nad innymi postaciami. Brzmi ciekawie? Life is Strange True Colors Dostęp do konta Steam to propozycja dla tych najbardziej niecierpliwych, lecz zachęcamy do zapoznania się z pełną recenzją!
Z pozoru przydatna umiejętność stanowi dla naszej protagonistki nie lada wyzwanie, a czasami jest uznawane nawet za przekleństwo. Dzieje się tak, ponieważ nagromadzenie zbyt silnych uczuć sprawia, że nie możemy sobie z nimi poradzić, przez co to one przejmują nad nami kontrolę.

Przygoda zaczyna się w małej mieścinie

Alex Chen poznajemy w momencie jej przyjazdu do miejscowości o nazwie Haven Springs. Jest to mała górnicza miejscowość w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. W pewnym momencie dowiadujemy się, że brat naszej bohaterki zginął w wypadku, jednakże przyczyny jego śmierci nie są dla nas tak oczywiste.
Naszym głównym zadaniem jakie stawia przed nami produkcja jest odkrycie prawdy. Aby tego dokonać, musimy zawrzeć liczne znajomości w miasteczku Haven Springs, umiejętnie wtopić się w społeczność, zdobyć jej zaufanie, a także wykorzystać naszą zdolność odczytywania emocji do poznania sekretów mieszkańców. Tylko dzięki temu może nam się udać rozwiązać zagadkę tajemniczego wypadku brata. Life is Strange True Colors Download pozwoli ci już teraz rozpocząć przygodę.
Jedną z ważniejszych zalet tej produkcji jest fabuła. True Colors oferuje nieliniowy scenariusz. Oznacza to, że prowadzimy rozgrywkę w dowolny przez nas sposób, bowiem to właśnie decyzje naszej bohaterki wpływają na dalsze etapy gry. Dlatego też mamy możliwość wybrać, kto stanie się naszym przyjacielem, a kto wrogiem, w kim się zakochamy oraz jak będziemy postrzegani przez społeczność Haven Springs. Tytuł wprowadza także Ryana oraz Steph, czyli postacie, które mogą stać nam się bliskie.

Eksploracja to kolejny istotny element gry

Warto również dodać, że gra pozwala nam na eksplorację malowniczego miasteczka oraz na prowadzenie rozmów z jego mieszkańcami. Co więcej, cały czas musimy mieć na uwadze fakt, że posiadamy niezwykłe zdolności. Jednakże musimy wykorzystywać ich z rozwagą, ponieważ to w jaki sposób ich użyjemy zdecydowanie wpłynie na naszą rozgrywkę.

Dodatki i inne kwestie

Life is Strange True Colors Steam Dostęp to polecana dziś propozycja, nie tylko dla fanów serii. Ciekawostką jest to, że poza fabułą gry, możemy skorzystać z pojemnej garderoby naszej Alex i ubrać ją w ponad 20 różnych stylizacji.
Na tle poprzednich części cyklu Life is Strange: True Colors wyróżnia się dużo lepszą oprawą graficzną. Świat przedstawiony w grze jest bardziej szczegółowy oraz zawiera dużo detali. Ścieżka dźwiękowa zawiera szereg znanych i lubianych piosenek, między innymi autorstwa Radiohead czy Phoebe Bridgers.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Life is Strange True Colors PC Dostęp Do Konta Steam Ultimate Edition Offline”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *