fbpx
Strona główna » Produkt GTA 5 XBOX ONE / X KONTO WSPÓDZIELONE

GTA 5 XBOX ONE / X KONTO WSPÓDZIELONE

14,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

GTA 5 KONTO OFFLINE XBOX ONE / X

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE OD RAZU INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry:  Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Preferowany tryb offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

GTA 5 KONTO OFFLINE – XBOX ONE / X- SERIES – PROMOCJA – 50 % KONTO WYŁACZNIE DO GRY OFFLINE

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

* NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Przetestuj najpopularniejszą i bezsprzecznie najlepszą grę ostatniej dekady – GTA 5 XBOX ONE / X SERIES  KONTO WSPÓDZIELONE

Grand Theft Auto V to piąta odsłona kultowej gry pełnej akcji. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Rockstar North oraz koncern Take Two Interactive. Gra przenosi nas do świata San Andreas, który został wzorowany na Kalifornii, a konkretniej do miasta Los Santos będącym głównym miejscem akcji GTA V.

Fabuła, czyli wprowadzenie trzech głównych bohaterów po raz pierwszy

Akcja tej części gry toczy się w mieście Los Santos w którym mieszka były złodziejaszek Michael. W przeszłości został on objęty programem ochrony świadków i teraz wiedzie spokojne życie. Do czasu aż dowiedział się, że jego żona ma romans z instruktorem tenisa. W przypływie złości Michael niszczy willę mężczyzny, jednak na jaw wyszło, że nie był on właścicielem. Willa należała do jednego z baronów narkotykowych. Michael musi znowu wkroczyć na ścieżkę przestępstw i napada na sklep z

biżuterią. To przyciąga uwagę jego dawnego wspólnika, Trevora Philipsa, który namierza go i namawia do ponownego połączenia sił. Przyłącza się do nich chłopak z getta, Franklin, który chciałby szybko zdobyć ogromny majątek.

Podczas gry w Grand Theft Auto wcielamy się we wszystkie trzy postaci

Michael, Trevor i Franklin – kontrolować będziemy każdego z nich. Możemy dowolnie przełączać między bohaterami, poza misjami fabularnymi, które nakładają konkretne role. Naszym podstawowym zadaniem będzie wykonywanie różnorodnych zleceń, wśród których najważniejsze będą napady.

Chcąc wykonać skok będziemy musieli najpierw wykonać kilka mniejszych zadań polegających na przykład na zdobyciu odpowiedniego ekwipunku. Później zatrudniamy pomocników, decydujemy się na sposób działania i zaczynamy akcje.

Mapa w grze, kolejna zaleta produkcji

Los Santos to ogromny teren, twórcy jednak nie ograniczyli się tylko do terenów miejskich, pełnych drapaczy chmur i nowoczesnych osiedli. Zadbali również o przedstawienie przedmieścia czy innych podmiejskich lokalizacji. Możemy wybrać się na molo czy nurkować w oceanie.

Do każdego z tych miejsc dostaniemy się wykorzystując różnorodne środki transportu, z których najczęściej będziemy używać samochodów. Auta podzielone są na kategorie, na przykład osobowe, terenowe czy wyścigowe.

Podczas wykonywania misji zdobywamy pieniądze, które możemy wydać na zakup ubrań czy nowej broni. Jeśli będziemy mieli wystarczająco funduszy będziemy mogli kupić nieruchomości czy drogie samochody.

Tryby, czyli główny powód tak dużego zainteresowania

GTA V może stanowić rozrywkę dla pojedynczego gracza, biorącego udział w  kampanii fabularnej. Posiada również tryb multiplayer nazwany Grand Theft Auto Online, nie posiada on konkretnej historii, pozwala natomiast na nieograniczoną grę.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „GTA 5 XBOX ONE / X KONTO WSPÓDZIELONE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *