fbpx
Strona główna » Produkt F1 22 Champions Edition Konto Xbox One – Series X/S

F1 22 Champions Edition Konto Xbox One – Series X/S

686 w magazynie

19,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

F1 22 Champions Edition Konto Xbox One – Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition ,  SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

F1 22 Champions Edition Konto Xbox One – Series X/S Jakie nowe funkcje rozgrywki zostały wprowadzone?

Podstawowa rozgrywka i silnik gry z F1 2021 zostaną ponownie użyte w F1 22, ale w tegorocznej grze wprowadzono kilka drobnych ulepszeń.

Gracze będą teraz mogli prowadzić swój samochód przez całe okrążenie formujące, w tym ręcznie zatrzymywać samochód w miejscu na starcie, zamiast przejmować kontrolę przez SI przed dołączeniem do pola startowego.

Nowa funkcja pit stopu oznacza, że gracze muszą teraz również ręcznie mierzyć czas swojej wizyty w boksie podczas pit stopów. Pitstopy będą dłuższe niż optymalne, jeśli gracze zgłoszą się za wcześnie lub za późno. Rywale AI będą mieli również możliwość popełniania błędów podczas pit stopów.  F1 22 Champions Edition Konto Xbox One – Series X/S

Adaptacyjny system sztucznej inteligencji dostosuje poziom wydajności sztucznej inteligencji między wyścigami, aby pomóc graczom znaleźć poziom wyzwania, który jest dla nich najlepszy.

Jaki jest nowy tryb transmisji?

Nowością w F1 22 jest opcja „transmitowania prezentacji”, która zapewnia bardziej uproszczoną rozgrywkę.

Wybierając tryb „transmisji”, okrążenie formujące będzie w całości kontrolowane przez sztuczną inteligencję, umożliwiając graczom oglądanie przed wyścigami skróconego okrążenia formującego z perspektywy telewizyjnej. W ramach wdrożeń samochodu bezpieczeństwa gra zostanie przycięta do sekwencji filmowej, która następnie zostanie przycięta tuż przed ponownym uruchomieniem, zamiast zmuszać graczy do ręcznego przejeżdżania wielu okrążeń w samochodzie bezpieczeństwa. Pit-stopy będą również odbywać się automatycznie na podstawie przeglądu stylu telewizyjnego.

Gracze, którzy chcą ręcznie pokonywać okrążenia formujące, okresy samochodu bezpieczeństwa i pit stopy, mogą nadal to robić, wybierając tryb „immersji”.

Czy będzie crossplay?

Tak – w końcu.

Po raz pierwszy w serii do tegorocznej gry zostanie dodany crossplay. Umożliwi to graczom ściganie się ze sobą online, bez względu na to, na jakim systemie grają. Pozwala graczom PlayStation ścigać się z graczami Xbox i PC.

Jednak crossplay nie będzie dostępny w momencie premiery i zostanie dodany do gry po premierze. Jak zawsze w przypadku większości gier z funkcją crossplay, gracze będą mogli wybrać, czy chcą grać z graczami na innych platformach online.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „F1 22 Champions Edition Konto Xbox One – Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *