fbpx
Strona główna » Produkt EA Sports WRC 23 Konto Steam Offline PC Dostęp

EA Sports WRC 23 Konto Steam Offline PC Dostęp

12,90

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

EA Sports WRC 23 Konto Steam Offline PC Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera oraz wysyłka 03.11.2023

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Angielski / Inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

EA Sports WRC 23 Konto Steam Offline PC Dostęp

W dzisiejszych czasach gry sportowe cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza jeśli dotyczą one oficjalnych zawodów WRC, które pod wieloma względami wyróżniają się na tle tradycyjnych samochodówek i trzeba przyznać, że są to duże różnice, które niewątpliwie sprawiają, że licencjonowane Rajdowe Mistrzostwa Świata to po prostu wielka impreza, która wraz z grą WRC 23 Dostęp w dosyć realistyczny sposób została przeniesiona do samej gry. Trzeba przyznać, że pełna symulacja wyścigów jest tutaj jednym z ważniejszych aspektów samej produkcji, gdyż nie mamy tutaj do czynienia z typową zręcznościówką, lecz prawdziwym symulatorem jazdy co jednocześnie sprawia, że zawody WRC nabierają o wiele lepszego dynamizmu i trzeba przyznać, że prowadzenie samochodu jest w pełni symulacyjnym doświadczeniem, przez co warto zwrócić uwagę na fakt, że od wyboru samochodu często zależy też to, jak prowadzi się dany pojazd.

Dynamiczny system jazdy.

To bardzo istotne, ponieważ taki prosty sposób jesteśmy w stanie wykorzystać dynamiczny system prowadzenia tak, aby w pełni dostosować wóz do własnych konfiguracji, co jednocześnie daje nam wiele różnych możliwości, gdzie jesteśmy w stanie również wykorzystać dodatkowe formy asysty w trakcie jazdy, co wydaje się bardzo istotne w momencie, gdy nie znamy danej trasy. Na pewno dodatkowa forma pomocy wydaje się świetnym rozwiązaniem dla tych mniej zaawansowanych graczy i nie da się ukryć, że ten system pomocy w grze WRC 23 Konto Steam sprawdza się po prostu dobrze. Oczywiście istnieje również ciekawa implementacja innego rozwiązania, gdzie jesteśmy w stanie w trybie konstruktora zbudować swój własny pojazd rajdowy, co wydaje się nowinką, która wcześniej nie występowała w żadnej grze z tej serii, dlatego też niezależnie od wszystkiego budowanie samochodu zupełnie od zera wydaje się bardzo ciekawym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli musimy skupić się na zebraniu odpowiednich komponentów czy też innych składników, które wchodzą w skład naszego przyszłego pojazdu.

Personalizacja pojazdu mechaniczna i estetyczna.

Jest to fajne i ciekawe doświadczenie dlatego też nic dziwnego, że właściwa personalizacja pojazdu wydaje się taką dodatkową opcją w pełni zawartą w grze WRC 23 PC , która po prostu sprawdza się dobrze i nie da się ukryć, że wraz z połączonymi elementami jesteśmy w stanie stworzyć naprawdę dobrą i ciekawą maszynę, zważywszy na fakt osiągów, jak i wyglądu zewnętrznego. Sama gra WRC 23 Konto Offline bardzo mocno korzysta z symulacji fizyki, która jest tutaj niezwykle rozbudowana, dlatego też odpowiednie stosowanie hamulca przy zakrętach czy też innych ciężkich manewrach jest jak najbardziej wskazane, aby nie wypaść z trasy lub nie wpaść w poślizg co zdarza się bardzo często w momencie, gdy nie dostosujemy się do podpowiedzi asystenta prowadzącego naszego kierowcę. Oczywiście ci bardziej zaawansowani gracze mogą całkowicie wyłączyć opcje pomocy ze strony asystenta, przez co rozgrywka stanie się o wiele trudniejsza i bardziej skomplikowana jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że dużo osób znających serię jest w stanie poradzić sobie z tego typu wyzwaniem.

Podział na odcinki specjalne i tradycyjne trasy.

Trzeba też wyraźnie dodać, że mimo wszystko samej grze znajdziemy także 200 odcinków specjalnych, których łączna długość to około 600 km co wydaje się imponującą liczbą, zważywszy na fakt, że sama gra WRC 23 Konto Współdzielone pozwala nam zasiąść w między innymi ponad 78 samochodów rajdowych, które wszystkie są licencjonowane i nie da się ukryć, że tego typu rozwiązanie pozwala nam bawić się w najlepszej klasie rozgrywek WRC, jednak w samej grze mamy również do dyspozycji klasę WRC2 jak i Junior WRC, co sprawia, że rozgrywka jest bardzo rozbudowana pod tym konkretnym względem. Można powiedzieć, że wśród samochodów w grze WRC 23 PC znajdziemy również różnego rodzaju pojazdy historyczne, które są w pełni związane z historią motoryzacji i nie da się ukryć, że samochody te w dużej mierze wyróżniają się na tle innych pojazdów zwłaszcza pod względem osiągów. Mowa tu oczywiście o samochodach, które lata świetności miały 20 czy 30 lat temu i nie da się ukryć, że są to prawdziwe ikony motoryzacji. W samej grze WRC 23 Konto możemy również liczyć na Single playerowej kariery, jak i na rozgrywki wieloosobowe z udziałem prawdziwych kierowców, co stanowi jeszcze większe wyzwanie dla samej frajdy z rozgrywki.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „EA Sports WRC 23 Konto Steam Offline PC Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *