fbpx
Strona główna » Produkt Dying Light 2 Stay Human Ultimate Edition Dostęp Do Konta Steam Offline PC

Dying Light 2 Stay Human Ultimate Edition Dostęp Do Konta Steam Offline PC

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Dying Light 2 Stay Human Ultimate Edition Dostęp Do Konta Steam Offline PC

 🔥🔥 PREMIERA 🔥🔥

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz od razu e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Dying Light 2 Dostęp Do Konta już jest, a Ty gotowy na kolejną odsłonę polskiego survival horroru?

Dying Light to zdecydowanie jedna z bardziej udanych gier w tematyce zombie. Pierwsza część zabierała nas, co prawda, do pojedynczego miasta, które zostało odizolowane od innych. Tutaj już historia potoczyła się zupełnie inaczej i, jak możemy się domyślić, niezwykle groźny wirus zajął cały glob. Produkcja została po raz kolejny przygotowana przez Polaków.

Tytuł oferuje nam sprawdzone i uwielbiane z poprzedniej edycji elementy rozgrywki. Wzbogacona mechanika parkoura i dynamicznego poruszania się po mieście w połączeniu z nową warstwą fabularną i odświeżonym wyglądem daje nam nadzwyczaj ciekawą ofertę, którą powinniśmy sprawdzić już teraz.

Co możemy powiedzieć o fabule?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, akcja Dying Light 2 to tak naprawdę kontynuacja świata, który przedstawiono nam w oryginale. Jednakże, nie jest to bezpośrednia kontynuacja historii. Mianowicie gra toczy się w 2034, a więc 20 lat po zakończeniu “jedynki”. Wirus, który wcześniej opanował całe miasto Harran wydostał się na zewnątrz i z uwagi na chciwość krajów chcących wykorzystać tę zarazę do własnych celów, cały świat został opanowany przez nieumarłych.

My wcielamy się w rolę tak zwanego Pielgrzyma, a więc osoby, które porusza się po postapokaliptycznych pustkowiach z jednej osady ludzkiej do drugiej, przekazując paczki i informacje innym. W pewnym momencie trafia do miasta Villedor. Tam uważa, że będzie w stanie odnaleźć swoją siostrę. Jednakże, trafiamy akurat w samą wojnę między frakcjami i to od nas zależy które sojusze zawrzemy, a z kim będziemy toczyć wojny.  Dying Light 2 Steam Dostep to propozycja dla każdego, kto chciałby przetestować tę grę.

Co możemy powiedzieć o mechanice?

Przede wszystkim musimy pamiętać, że tytuł dostarcza nam wiele elementów i aspektów, które poznaliśmy już w pierwszej części. Dalej nieodzowną częścią gry jest szybkie i dynamiczne poruszanie się po miejskiej dżungli za pomocą wyuczonego niemalże do perfekcji rzemiosła parkoura.

Ponadto, gra pozwala nam także na walkę wręcz w sposób bardzo rozbudowany, a także możliwe jest rozczłonkowywanie przeciwników. Choć tytuł oferuje broń palną, to z uwagi na jej głośność i ograniczoną amunicję, jest to jedynie ostateczność w przypadku, kiedy zostaniemy otoczeni przez przeciwników – czy to żywych czy martwych.

Dying Light 2 Konto Offline gwarantuje idealną okazję do sprawdzenia co nowego pojawiło się w grze, a zmian jest dosyć sporo. Przede wszystkim sama mapa, którą mamy do dyspozycji, jest ponad cztery razy większa niż ostatnio. Co więcej, nasza postać poznała wiele nowych ruchów, a to oznacza ogromną liczbę animacji, które wcześniej nie był dostępne. Produkcja oferuje też wiele ciekawych nowinek w postaci możliwości biegania po ścianach czy wykorzystywania przeciwników do złagodzenia upadku z wysokości.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Dying Light 2 Stay Human Ultimate Edition Dostęp Do Konta Steam Offline PC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *