fbpx
Strona główna » Produkt Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Konto Offline Xbox Series X/S

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Konto Offline Xbox Series X/S

156 w magazynie

14,50

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Konto Offline Xbox Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera  26.09.2023

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski Pełny

* Przeznaczenie: XBOX SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Konto Offline Xbox Series X/S

Trzeba przyznać, że wiele nowoczesnych gier otrzymuje dodatki i nie inaczej jest w przypadku gry Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Dostęp . Jakby nie patrzeć mamy tutaj do czynienia z pewną modą jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że sam Cyberpunk był w pewnym stopniu sukcesem, co pewnością przyczyniło się do powstania dodatku widmo wolności. Należy dodać, że sam dodatek jest mocno utrzymany w klimacie szpiegowskim i trzeba przyznać, że tego typu zmiana narracji wyszła samej grze mocno na dobre, zwłaszcza że mówimy tutaj o wielu dodatkowych misjach czy też innych dodatkach, które w dużej mierze uzupełniają świat gry, wplatając w to wszystko zupełnie nowy wątek, który wymaga od nas właściwego rozwiązania.

Kolejna wizyta w Night City.

Trzeba podkreślić, że sama gra Cyberpunk 2077 Widmo Wolności Konto Offline przede wszystkim rozgrywka na kilkadziesiąt godzin i właśnie dlatego warto sięgnąć po wspomniany dodatek tylko po to, aby przekonać się, jak dużo zmian zaszło w samej grze. Oczywiście należy zaznaczyć, że w samej grze Cyberpunk 2077  Konto Współdzielone otrzymamy przede wszystkim zupełnie nową dzielnicę Dogtown, która w dużej mierze jest rozbudowana i jakby nie patrzeć możemy wejść do każdego pomieszczenia czy też innego budynku co z pewnością zwiększa imersję samej gry. Należy dodać, że sama akcja rozszerzenia dzieje się pomiędzy wydarzeniami znanymi z podstawowej wersji gry, dlatego też niezależnie od wszystkiego jest to bardzo ważne uzupełnienie, które w dużej mierze pokazuje też, jak bardzo świat Cyberpunka jest tak naprawdę rozbudowany.

Nowe postacie i wątek fabularny.

W tym wypadku wracamy do naszej podstawowej postaci, którą kierowaliśmy podstawce i możemy bez problemu porozumieć się z nowymi postaciami, które będą dla nas niczym innym jak wprowadzeniem do samego dodatku. W tym wypadku intryga skupia się wokół nowej prezydent, którą trzeba uratować i jakby nie patrzeć jest to misja ratunkowa, która ma wiele ciekawych i zaskakujących zwrotów akcji i to wszystko jak najbardziej w cyberpunkowym stylu. Można więc powiedzieć, że sporo jesteśmy w stanie zyskać, korzystając właśnie z takiego rozwiązania i jakby nie patrzeć poszczególne problemy, które napotkamy, możemy rozwiązać na wiele różnych sposobów, do czego zachęca sama gra. W tym wypadku jesteśmy w stanie również poznać wiele nowych osób, w których wcielają się słynni aktorzy między innymi tacy jak Idris Elba. Cały czas w trakcie rozgrywki nadal towarzyszy nam Johnny Silverhand i nie da się ukryć, że interakcja z tą postacią jest tak samo mocno rozbudowana co jeszcze bardziej wprowadzana świat gry.

Nowa dzielnica wnosi wiele zmian.

Oczywiście duża nowa dzielnica dostępna w grze Cyberpunk 2077 Widmo wolności Dostęp jest podzielona na mniejsze sektory, gdzie znajdziemy również poważnych przeciwników handlujących bronią czy też zajmujących się wieloma innymi poważnymi sprawami należy zwrócić uwagę na fakt, że ten teren jest rządzony zupełnie inaczej niż całe Night City, dlatego też różnice są już zauważalne na pierwszy rzut oka. Trzeba zwrócić uwagę także na fakt, w wielu misjach musimy skupiać się na konkretnej infiltracji wroga, co w dużej mierze pozwala nam hakować czy też wykonywać zupełnie inne czynności, które dużej mierze dają nam takie opcje. To też tylko pokazuje, że mimo wszystko misje dostępne w dodatku są tak samo rozbudowane, jak w podstawowej wersji gry a niezależnie od wszystkiego nadal możemy dokonać bezpośredniego strzału z samochodu czy też innej maszyny co sprawia, że niektóre starcia stają się nieco bardziej bezpośrednie.

Usprawniona inteligencja wrogów.

Na plus zasługuje także poprawiona inteligencja przeciwników, co sprawia, że wyzwanie staje się jeszcze bardziej wymagające, co też pokazuje, że gra Cyberpunk 2077 Widmo wolności Dostęp jest przede wszystkim zaprojektowana dla osób, które przeszły podstawową wersję gry i chcą zobaczyć zupełnie nowe wyzwania znajdujące się w świecie samej gry. Należy dodać już, że na starcie widzimy ogromne zmiany, jeśli chodzi o zachowanie policji w trakcie interwencji, co jednocześnie sprawia, że w momencie, gdy nasz bohater zawini, jest o wiele bardziej intensywnie ścigany, niż miało to miejsce w podstawowej wersji gry, co z pewnością pokazuje, jak duża jest to zmiana.

Ulepszona grafika powala jakością.

W ten sposób świat przedstawiony prezentuje się o wiele bardziej wiarygodnie, co z pewnością zasługuje na uznanie. Na pewno warto sięgnąć po grę Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Dostęp Xbox , aby samemu doświadczyć tego niepowtarzalnego widowiska. Warto podkreślić, że jeśli chodzi o grafikę, to zmiany są jedynie kosmetyczne, jednak mimo wszystko oprawa została odświeżona, co widać w szczególności, gdy spojrzymy na całe Night City. Na pewno warto zainteresować się samą grą i zagrać w ten jakże wymagający tytuł.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Konto Offline Xbox Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *