fbpx
Strona główna » Produkt Atlas Fallen Konto Offline Xbox Series X/S

Atlas Fallen Konto Offline Xbox Series X/S

265 w magazynie

17,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Atlas Fallen Konto Offline Xbox Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera 10.08.2023

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Atlas Fallen Konto Offline Xbox Series X/S

W  erze, gdy gry stają się coraz bardziej skomplikowane, “Atlas Fallen” wyróżnia się na tle innych tytułów dzięki swojej innowacyjnej mechanice i głębokiemu, wciągającemu klimatowi.

Zacznijmy od mechaniki gry. “Atlas Fallen” wprowadza graczy w świat, w którym tradycyjne metody walki są zastępowane systemem opartym na manipulacji energią. Każdy gracz, zamiast zbierać broń lub ekwipunek, gromadzi w sobie energię, która może być następnie wykorzystywana do różnorodnych działań. Czy to stworzenie tymczasowej tarczy, wzmocnienie ataku czy nawet manipulacja czasem – możliwości są niemalże nieograniczone.

Równie ważnym elementem tej mechaniki jest system “karma”. Decyzje podjęte przez gracza mają wpływ na świat gry i relacje z innymi postaciami. Im bardziej altruistyczne działania gracza, tym jaśniejsza i bardziej pozytywna atmosfera w świecie gry. Natomiast wybory samolubne prowadzą do mroczniejszego i bardziej wrogiego otoczenia.

Kiedy mówimy o “Atlas Fallen”, nie można pominąć jego niesamowitego klimatu. Gra odbywa się w postapokaliptycznym świecie, gdzie dawniej wielka cywilizacja “Atlas” panowała nad kontynentami. Teraz, po jej upadku, świat stał się dzikim i nieprzyjaznym miejscem. Miasta-cienie dawnego imperium są pełne tajemnic i zagadek.

Każda lokacja w “Atlas Fallen” oddaje uczucie opuszczenia i zapomnienia. Porzucone budynki, zarośnięte dziką przyrodą, są domem dla różnorodnych stworzeń, które ewoluowały w tych warunkach. Muzyka, pełna melancholijnych tonów, dodatkowo wzmacnia uczucie samotności i refleksji nad upadkiem wielkiej cywilizacji.

Nie można też nie wspomnieć o grafice. “Atlas Fallen” oferuje realistyczną, szczegółową grafikę, która w połączeniu z zaawansowanym systemem oświetlenia tworzy naprawdę niesamowite widoki. Chmurzaste niebiosa, zapierające dech w piersiach zachody słońca nad opuszczonymi miastami czy blask bioluminescencyjnych roślin w ciemnych lasach – to wszystko sprawia, że gra jest prawdziwą uczta dla oczu.

Fabuła “Atlas Fallen” zaczyna się w świecie, który kiedyś był świadkiem potęgi i wspaniałości Imperium Atlas. Ale teraz, wiele wieków po jego upadku, świat stał się dzikim, niebezpiecznym miejscem pełnym zagadek i tajemnic.

Główny bohater, Eryk, jest młodym poszukiwaczem przygód, który dorastał słuchając opowieści o dawnych czasach. Historie o potężnych technologiach, wspaniałych miastach i tajemniczych artefaktach zawsze fascynowały go. Pewnego dnia, podczas jednej ze swoich ekspedycji, Eryk natyka się na starożytny artefakt, który posiada niezwykłą moc – zdolność do odkrywania wspomnień z czasów Imperium.

Wkrótce Eryk odkrywa, że artefakt jest kluczem do odkrycia przyczyn upadku Imperium Atlas. Jednak nie jest sam w swojej misji. Tajemnicza organizacja, zwana Strażnikami Cienia, także pragnie zdobyć artefakt, ale z zupełnie innych powodów. Dla nich artefakt jest narzędziem do dominacji nad światem i przywrócenia dawnej potęgi Imperium, ale pod ich kontrolą.

Tak rozpoczyna się epicka podróż Eryka, podczas której musi on odkryć prawdę o upadku Imperium, zbadać zniszczone miasta, stawić czoła dzikim bestiom i niezwykłym stworzeniom, a także skonfrontować się ze Strażnikami Cienia. W trakcie tej podróży Eryk nawiązuje sojusze z różnymi postaciami, które pomagają mu w jego misji, ale także stawiają przed nim moralne dylematy, które wpływają na kierunek fabuły.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Atlas Fallen Konto Offline Xbox Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *