fbpx
Strona główna » Produkt WWE 2K23 Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

WWE 2K23 Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

14,90

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

WWE 2K23 Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Premiera 17.03.2023 – wczesny dostęp 3 dni przed premierą dzięki wersji deluxe

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

WWE 2K23 Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

Z pewnością nowa odsłona gry WWE 2K23 Dostęp ujawnia przed nami wiele ciekawych elementów, które mimo wszystko wydają się sprawdzonymi sposobami, które umożliwiają nam skorzystanie z trybu Showcase, który w tym roku w całości został poświęcony karierze Johna Ceny i trzeba przyznać, że twórcy gry uchwycili najlepsze momenty z kariery wspomnianego wrestlera, dzięki czemu ten tryb ogrywa się dzisiaj naprawdę dobrze i można powiedzieć, że jest w nim wiele filmowych momentów, które świetnie podkreślały wzloty i upadki wspomnianego zawodnika. Oczywiście warto zauważyć, że podczas określonych walk mamy do zrealizowania pewne zadania, które zostały wykonane w prawdziwym życiu przez wspomnianego wrestlera, przez co można powiedzieć, że odtwarzamy walki, co sprawia, że fani wrestlingu odczują tutaj satysfakcję z samego trybu.

Nowy tryb rozgrywki i emocje na wysokim poziomie.

Należy dodać, że niezależnie od wszystkiego głównym trybem gry, który został dodany, do WWE 2K23 Konto Offline jest WarGames i trzeba przyznać, że ciekawy pomysł, połączonych ze sobą dwóch ringów daje niesamowite wrażenia walkach trzech na trzech lub czterech na czterech. Można powiedzieć, że dzieje się tam naprawdę dużo różnych momentów i trzeba przyznać, że tego typu rodzaj walk i jest o wiele dłuższy, niż tradycyjna walka w ringu co z pewnością sprawia, że o wiele chętniej dodajemy tego typu tryb do walki na ważnej gali. W ten prosty sposób jesteśmy w stanie zwrócić uwagę na fakt, że format gry w dużej mierze opiera się na znanych i lubianych zawodnikach, których jest jeszcze więcej niż przed rokiem, co sprawia, że WWE 2K23 Deluxe Edition Dostęp jest po prostu lepszą grą pod wieloma względami i nie sposób nie zauważyć, że tryb MyGM po raz pierwszy w historii będzie posiadał aż dwa tryby kariery osobny dla wrestlera i wyjątkowo dla wrestlerki co sprawia, że jesteśmy w stanie przejść obie ścieżki fabularne i świetnie się przy tym bawić.

MyRise jeszcze bardziej rozbudowany.

Oprócz tego warto odnotować fakt, że w grze WWE 2K23 Download tryb MyRise zyskał większe znaczenie, ponieważ w końcu będziemy mogli odgrywać wiele sezonów, a nie tylko jak poprzedniej części jeden, przez co sama rozgrywka nabierze jeszcze więcej emocji, co wydaje się tutaj trafionym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli lubimy szybką i zwartą akcję. Oczywiście nie można zapomnieć, że w produkcji WWE 2K23 Konto pojawi się również tryb MyFaction, ale on również przejdzie lekką przebudowę, przez co będziemy w stanie lepiej wykorzystać nasze własne frakcje i co najważniejsze będziemy mieli możliwość mierzenia się w wojnach frakcji, co wydaje się bardzo ciekawym urozmaiceniem samej gry i nie da się ukryć, że wiele osób na pewno skorzysta z tego trybu. Należy dodać, że ponownie w grze WWE 2K23 Dostęp będziemy mogli stworzyć od podstaw własnego wrestlera lub też arenę, na której będziemy mogli walczyć lub też zaimplementować ją do odnowionego trybu Universe, który z pewnością daje nam o wiele więcej swobody, niż miało to miejsce w poprzednich edycjach gry.

Tryb Universe z prawdziwego zdarzenia.

W końcu możemy mówić tutaj o prawdziwym sandboksie i niezależnie od wszystkiego warto jak najbardziej przetestować ten tryb, zwłaszcza jeśli zamierzamy spędzić w samej produkcji więcej godzin. W ten sposób możemy tworzyć także własny tygodniówki oraz ustalać posiadaczy pasów, jak i osoby, które będą walczyły o to zaszczytne miano. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie ustawić własne rywalizacje określonych wrestlerów, co wydaje się bardzo ciekawą opcją, zwłaszcza że w końcu taka metoda została w pełni rozbudowana, dzięki czemu możemy nadać kontekst danemu feudowi, co sprawia, że jest on jeszcze bardziej wiarygodny i nie da się ukryć, tryb przez to zyskuje o wiele więcej jakości, a my jesteśmy w stanie bawić się przez co najmniej kilkanaście Wrestlemani. Oczywiście w tym trybie nie ma żadnych limitów i jesteśmy w stanie zrobić wszystko dokładnie, tak jak tego chcemy. To właśnie ta wolność oraz poprawione walki na backstage’u sprawiają, że gra wygląda faktycznie lepiej i już podczas samej walki wyraźnie widzimy, że poszczególni zawodnicy o wiele szybciej się męczą i faktycznie wraz z upływem walki to zmęczenie staje się coraz bardziej odczuwalne i ma to przełożenie na walkę.

Zmęczenie i kondycja to istotny parametr podczas walki.

W ten sposób musimy mądrze rozplanować siły tak, aby nie zabrakło nam energii podczas ogólnej walki. Warto zauważyć, że tego typu podejście wydaje się bardzo ciekawe, zwłaszcza że pokazuje jednoznacznie dominacje gry WWE 2K23 Konto Współdzielone nad poprzednimi częściami, przez co sam tytuł staje się coraz bardziej emulacją zawodowego wrestlingu w najlepszym tego słowa znaczeniu. Można powiedzieć, że oprawa graficzna również została poprawiona względem poprzedniej części, dlatego też warto zwrócić uwagę przede wszystkim na nowe wyjścia zawodników oraz na wiele poprawionych opcji kosmetycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć idealne wejście dla naszego wrestlera.

Kilka zmian na plus.

Sama gra posiada jeszcze kilka istotnych zmian, dzięki czemu wyraźnie widać, że sama seria zmierza w odpowiednim kierunku i warto tej grze dać szansę, zwłaszcza jeśli jesteśmy fanami wrestlingu w tym wypadku, na pewno będziemy bawić się dobrze, spędzając kolejne godziny, na pokonywaniu coraz to silniejszych rywali.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „WWE 2K23 Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *