fbpx
Strona główna » Produkt Uncharted Legacy of Thieves Collection Konto Steam PC Offline

Uncharted Legacy of Thieves Collection Konto Steam PC Offline

9,99

Ilość:
(1 ocena)
Opisz swoje wrażenia

Uncharted Legacy of Thieves Collection Konto Steam PC Offline

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

*Kolekcja zawiera:

– Uncharted 4 : Kres Złodzieja

– Uncharted : Zaginione Dziedzicsto

*  Gra w całości po polsku

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Uncharted Legacy of Thieves Collection Konto Steam PC Offline 

Uncharted 4: Kres Złodzieja

 

Pierwszym tytuł zawarty w kolekcji o trafnej nazwie Uncharted: Dziedzictwo Złodziei   Wcielasz się w poszukiwacza przygód Nathana Drake’a, który został wciągnięty w poszukiwanie łupów piratów przez swojego brata Sama. Nathan ustatkował się ze swoją żoną Eleną, ale oderwał się od prostego życia, gdy pojawia się jego brat, prosząc o pomoc w wydobyciu go z długów.

Zaczynasz od tego, od czego powinieneś zacząć, od Uncharted 4: Kres złodzieja , w którym życie Nathana Drake’a jako odkrywcy dobiega końca, pokazując jednocześnie, jak się zaczęło. W kolejnej, obejmującej cały świat przygodzie, Nathan i jego starszy brat Sam muszą — powiedz to ze mną — znaleźć zaginiony skarb, zanim zrobią to jacyś źli ludzie. Dlatego spędzasz czas w tej grze zabijając złoczyńców, jednocześnie wykonując mnóstwo biegania, skakania, wspinania się i rozwiązywania zagadek, dzięki czemu możesz dostać się do następnego obszaru pełnego złych i skarbów, których oboje pragniecie. Lub, jeśli masz szczęście, więcej wskazówek dotyczących lokalizacji twojego ostatecznego celu.

Poszukiwanie skarbu Avery’ego zabiera parę w długą podróż przez wiele miejsc, w tym wspinanie się po wyszukanych, ale zniszczonych rezydencjach, jazdę po zatłoczonych miastach, wygrzewanie się w słońcu tropikalnych wysp i ukrywanie się we wrzosowiskach szkockich wrzosowisk. Te lokacje naprawdę ożywają  czasami szokującymi szczegółami, ale rozgrywka nie różni się zbytnio od poprzednich gier z tej serii, ponieważ będziesz się wspinać, skakać i huśtać się po linie przez scenerię, aż do końca. ponownie przerwane przez strzały. Jest kilka łamigłówek, które stanowią miłą przerwę od standardowej formuły rozgrywki, ale przydałoby się ich więcej.

Ogólnie rzecz biorąc, Uncharted 4 to solidny tytuł dla każdego fana przygodowych gier akcji i będzie Cię wciągał, dopóki nie pojawią się napisy końcowe.

 

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

 

Druga gra zawarta w kolekcji Uncharted: Dziedzictwo Złodziei to Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, w której grasz jako kumpelka Nathana, Chloe Frazer, która połączyła siły z najemniczką Nadine Ross. Chociaż Nadine pojawiła się w poprzedniej grze jako antagonistka, zaczynasz dowiadywać się więcej o tym, co nią kieruje w Zaginionym dziedzictwie.

Niestety, Uncharted: The Lost Legacy jest o połowę krótsze od Uncharted 4, ale z drugiej strony zauważyłem, że zwiększona obecność dużych łamigłówek i wciągająca historia wokół dwóch głównych bohaterów pomogły to zrekompensować. Brakuje różnorodności lokalizacji, ale jazda po bezdrożach Indii z pewnością zapiera dech w piersiach, zwłaszcza gdy zaczynasz dostrzegać otaczające cię szczegóły atmosferyczne, takie jak stado spokojnych kolorowych ptaków, które nagle rozpraszają się, gdy się zbliżasz.

 

1 ocena dla Uncharted Legacy of Thieves Collection Konto Steam PC Offline

  1. klucznik59

    “Pytanie czy ta gra wo gule wyszła na PC?”

    • Games-Access

      “Wyjdzie ale jeszcze nie ma terminu”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *