fbpx
Strona główna » Produkt The Quarry Deluxe Edition Konto Ekstra Vip Xbox One – Series X/S

The Quarry Deluxe Edition Konto Ekstra Vip Xbox One – Series X/S

552 w magazynie

18,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

The Quarry Deluxe Edition Konto Ekstra Vip Xbox One / X Series

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

Kupujesz dostęp do konta EKSTRA VIP z wersją Deluxe !!!

GWARANCJA DZIAŁANIA ORAZ AKTYWACJI PO ZAKUPIE !!!

* GWARANCJA DZIAŁANIA GRY PO AKTUALIZACJI!

* KONTO EKSTRA VIP OBJĘTE JEST GWARANCJĄ NA 2 LATA

* PEŁNA POMOC ORAZ WSPARCIE PODCZAS INSTALACJI I URUCHOMIENIA GRY

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

The Quarry Deluxe Edition Konto Ekstra Vip Xbox One – Series X/S

2K i Supermassive Games ogłosiły The Quarry, nową narracyjną grę typu horror, w której każdy Twój wybór, duży lub mały, kształtuje Twoją historię i określa, kto przeżyje, a kto umrze.

Akcja gry toczy się ostatniego dnia obozu letniego, a nastoletni opiekunowie z Hackett’s Quarry postanawiają urządzić przyjęcie z okazji świętowania. Na nieszczęście dla nich sprawy przybierają gorszy obrót, ponieważ zalani krwią miejscowi i coś „o wiele bardziej złowrogiego” zamienia noc imprezowania w noc horroru.

W The Quarry wcielisz się w każdego z dziewięciu doradców obozowych, a każda postać może zostać gwiazdą serialu lub umrzeć przed nastaniem światła dziennego.

W grze występuje zespół aktorów, takich jak David Arquette (Krzyk), Ariel Winter (Modern Family), Justice Smith (Jurassic World), Brenda Song (Dollface), Lance Henriksen (Obcy), Lin Shaye (Koszmar z ulicy Wiązów). ), i więcej.

Oto lista funkcji:

TWOJA HISTORIA, ICH LOS. Czy odważysz się sprawdzić, co jest za tą pułapką? Czy zbadasz krzyki dochodzące z lasu? Czy uratujesz przyjaciół, czy desperacko uciekniesz, by ratować swoje życie? Każdy wybór, duży czy mały, kształtuje twoją historię i określa, kto przeżyje, aby ją opowiedzieć.

OSZAŁAMIAJĄCE WRAŻENIA KINOWE. Najnowocześniejsze techniki rejestrowania twarzy i oświetlenia filmowego, w połączeniu z niesamowitymi występami kultowej obsady hollywoodzkich talentów, ożywiają horror Hackett’s Quarry w emocjonującej, kinowej przejażdżce.

CIESZ SIĘ STRACHEM Z PRZYJACIÓŁMI. Zaufaj maksymalnie siedmiu znajomym w grze online, w której zaproszeni gracze oglądają i głosują na kluczowe decyzje, tworząc historię ukształtowaną przez całą grupę. Lub zagraj razem w trybie współpracy na kanapie z horrorem party, w którym każdy gracz wybiera doradcę i kontroluje swoje działania.

DOSTOSUJ SWOJE DOŚWIADCZENIE. Regulowany poziom trudności wszystkich elementów rozgrywki pozwala graczom na każdym poziomie umiejętności cieszyć się horrorem. A jeśli wolisz oglądać zamiast grać, tryb filmu pozwoli Ci cieszyć się The Quarry jako wartym obejrzenia thrillerem kinowym. Wybierz, jak chcesz, aby historia się potoczyła, odpręż się i chrup popcornem pomiędzy wszystkimi krzykami.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „The Quarry Deluxe Edition Konto Ekstra Vip Xbox One – Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *