fbpx
Strona główna » Produkt The Callisto Protocol Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

The Callisto Protocol Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

The Callisto Protocol Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski /Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

The Callisto Protocol Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

Dzisiaj mroczny i przerażający horror to z pewnością dobra recepta na sukces. Jeśli za grę odpowiedzialni są twórcy pierwszego Dead Spaca możemy być pewni, że podejdą oni profesjonalnie do swojego zadania. I tak istotnie właściwe doświadczenie, sprawia, że gra Callisto Protocol Deluxe Edition Dostęp PC będzie w stanie nas zachwycić. I tak faktycznie jest mamy do czynienia bowiem z bardzo ciekawym podejściem, gdzie fabuła rozgrywa się bezpośrednio na księżycu Calipso, gdzie prowadzone jest więzienie z eksperymentalną placówką medyczną. Oczywiście jak zawsze Nic nie zwiastuje horroru, który ma, nastąpić jednak już po chwili wiadomo, że ocalałych będzie tylko garstka.

Początek to groza w najlepszym wydaniu.

Taki burzliwy początek pokazując jednocześnie, przerażający aspekt całej produkcji co pokazuje, że twórcy mocno rozwinęli się od czasów pierwszej gry, dzięki czemu zupełnie nowa produkcja Callisto Protocol Deluxe Edition Dostęp prezentuje się o wiele lepiej niż wspomniany już wcześniej Dead Space. Przede wszystkim wystarczy spojrzeć jedynie na przeciwników zwanych Biofagami, a jesteśmy w stanie sobie odpowiedzieć jak ich wygląd i przerażające mutacje mogą wpłynąć na odbiór całej produkcji. Jakby nie patrzeć w grze mamy do czynienia z około 13 rodzajami przeciwników i każdy z nich charakteryzuje się, zupełnie innymi cechami nie mówiąc już o wspomnianych mutacjach, które występują u bardzo wielu potworów.

Przerażające cienie i budowa klimatu.

To właśnie sprawia, że napotkani przeciwnicy wyglądają bardzo przerażająco i niekiedy grając, po ciemku możemy się nieźle wystraszyć. To też pokazuje, jak sama produkcja buduje klimat i trzeba przyznać, że niezależnie od wszystkiego Callisto Protocol Deluxe Edition Gra Offline to po prostu świetne wprowadzenie w historię, która rozwija się, dając nam jednocześnie emocjonujące zakończenie na miarę poprzednich gier samych twórców. Widać wyraźnie, że nawet pasek życia znajdujący się na kombinezonie jest mocną inspiracją do poprzedniego Dead Spaca to nie jest w tym wypadku żadnym minusem, ponieważ dobre inspiracje i sprawdzone rozwiązania są jak najbardziej na plus.

Ogromny teren do eksploracji.

Duża więzienna placówka oraz okoliczne ciemne miejsca znajdujące się poza wspomnianym więzieniem to również klimatyczne lokacje, które przyjdzie nam zwiedzić w różnych okolicznościach. Oczywiście w samej grze Callisto Protocol Deluxe Edition Konto Wspódzielone znajdziemy się także poza normalną grawitacją, dlatego też musimy uważać, gdzie stawiamy kroki, ponieważ jeden błąd może spowodować szybką śmierć bohatera. Podobnie jest w przypadku walki, jeśli z jakiegoś powodu zbliżymy się do wirującego wirnika, może okazać się, że ten nas wciągnie, powodując efektowną animację śmierci głównego bohatera. Warto zauważyć, że takie mordercze pułapki jesteśmy w stanie wykorzystać, także w przypadku przeciwników odpowiednio nimi manipulując tak, aby ci sami wpadli w mordercze pułapki. To w dużym stopniu urozmaica grę. Główną postacią w grze jest Jacob, który jest pensjonariuszem wspomnianej więziennej placówki. W trakcie trwających wydarzeń udaje mu się stamtąd uwolnić, co jednocześnie zmusza go do poznania prawdy o tym miejscu.

Ucieczka to jedyne rozwiązanie.

Oczywiście próba ucieczki z morderczego więzienia wcale nie jest taka prosta, a kręcące się wszędzie Biofagi, za każdym razem stanowią zagrożenie dla głównego bohatera. Da się tutaj odczuć osamotnienie i zaszczucie czego nie powstydziłby się żaden dobry horror, co jednocześnie jest też największą zaletą samej produkcji. Oczywiście ścieżka dźwiękowa również potrafi wywołać ciarki na plecach. Nigdy nie wiemy, czy zbliżające się z oddali odgłosy należą do przeciwników, którzy tylko czekają, aż się do nich zbliżymy.

Księżyc Calipso i nieznana tajemnica.

To właśnie sprawia, że gra Callisto Protocol Dostęp do konta częstuje nas naprawdę dobrym klimatem, który jednocześnie pokazuje duży potencjał samej produkcji. Graficznie jest to wspaniałe arcydzieło, lokacje są mroczne i ponure, a mimo to widzimy wszystkie niezbędne detale. Podsumowując gra Callisto Protocol Deluxe Edition to po prostu gra grozy z ciekawą fabułą, w którą warto zagrać to w końcu świetny survival horror.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „The Callisto Protocol Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *