fbpx
Strona główna » Produkt Starfield Premium Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

Starfield Premium Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

9,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Starfield Premium Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Oficjalna Premiera 6.09.2023 – DZIĘKI WERSJI PREMIUM MASZ DOSTĘP JUŻ OD 1.09.2023 !

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / Inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Starfield Premium Edition Konto Steam Offline PC Dostęp

Trzeba przyznać, że różnego rodzaju kosmiczna podróże pokazują w zupełności, że nowoczesne gry oparte o mechanikę podróżowania statkiem kosmicznym mogą okazać się świetną przygodą na wiele godzin. Z pewnością Starfield Dostęp no dobry przykład na to, jak powinno tworzyć się tego typu gry, gdzie faktycznie mamy możliwość rozwijania własnej postaci w dokładnie taki sposób, jaki tylko sobie sami wymarzymy. Trzeba przyznać, że takie sztywne opieranie się na schemacie SF sprawia, że gra Starfield Dostęp Do Konta jest naprawdę bardzo ciekawym doświadczeniem, zwłaszcza że sama akcja gry rozgrywa się w roku 2310, gdzie wyraźnie twórcy dają nam do zrozumienia, że przyjdzie nam zwiedzić wiele galaktyk oraz innych układów świetnych co z pewnością pokazuje też skalę samej podróży, jak i w samej produkcji co niewątpliwie nadaje właściwy klimat dający nam jednocześnie kawał solidnej rozgrywki na wiele godzin.

Era odkrywców przyciąga do gry.

W tym wypadku gra Starfield Konto Offline daje nam możliwość odpowiedniego rozwiązania konfliktu pomiędzy 2 frakcjami, gdzie tak naprawdę wojna jest niczym innym, jak starciem przeciwstawnych zdań co zresztą jesteśmy w stanie zauważyć, gdyż sama akcja gry rozgrywa się około 20 lat później po wspomnianej wojnie. W ten sposób możemy bezpośrednio zwiedzić wspomnianej galaktyki tak, aby odkryć największe tajemnice gry Starfield  a trzeba przyznać, że jest tego naprawdę sporo i nie da się ukryć też, że sama przygoda może mas nieźle przytłoczyć, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy przyzwyczajeni do tak dużych światów. W tym wszystkim warto przyjrzeć się samemu otoczeniu, gdyż nie mamy tutaj do czynienia z powtarzalnym światem, jak często ma to miejsce w wielu podobnych grach tego typu, lecz każda planeta czy też galaktyka różni się od siebie, to daje nam immersyjną rozgrywkę na naprawdę wysokim poziomie i nie da się ukryć, że różnorodność lokacji, jak i wielu obiektów znajdujących się na mapach daje nam powiew świeżości i co najważniejsze gra Starfield PC w żaden sposób nas nie nudzi przez ten czas.

Uproszczone sterowanie to duża zaleta.

Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na fakt, że sterowanie samym statkiem jest mocno uproszczone, jednak niezależnie od wszystkiego jesteśmy w stanie bardzo szybko przemierzyć określoną odległość, co niewątpliwie ułatwia nam również samą eksplorację i trzeba przyznać, że pod tym względem gra jest naprawdę bardzo pozytywnie zaprojektowana. Warto dodać czy po samych planetach nie poruszamy się tylko i wyłącznie na piechotę jednak wykorzystujemy również różnego rodzaju pojazdy w postaci łazików, czy też innych transporterów, które pozwalają nam bez problemu przemierzyć dany obszar planety w poszukiwaniu cennych surowców czy też mierząc się z różnego rodzaju wyzwaniami, czy też przeciwnikami, jacy mogą występować na danej planecie.

Dodatkowe umiejętności i plecak odrzutowy.

Warto zauważyć, że nawet wspinanie się na wyższe wzniesienia nie jest tutaj niczym trudnym, gdyż mamy do dyspozycji odpowiednio plecak odrzutowy, który bez problemu pozwoli nam wznieść się w wyżej położone miejsca i jakby nie patrzeć jest to naprawdę potężny gadżet, z którego będziemy korzystać podczas samej rozgrywki. Warto również dodać, że w grze Starfield Dostęp PC świadczymy również dodatkowych towarzyszy, którzy mogą do nas dołączyć podczas danej misji czy też wyprawy co trzeba przyznać, daje nam lepsze poczucie tego, że nie jesteśmy sami i jednocześnie każdy dodatkowy towarzysz może być dla nas cennym doświadczeniem i pomocą w razie cięższych starć. Nie da się ukryć, że Starfield to przede wszystkim produkcja bardzo klimatyczna pokazująca jednocześnie, że starcia z przeciwnikami są naprawdę emocjonujące i dynamiczne, gdzie faktycznie mamy do czynienia z różnego rodzaju bestiami czy też innymi łupieżcami, którzy chcą w dużym stopniu pozbawić nas dobytku czy też życia, dlatego też musimy działać skutecznie i szybko, aby radzić sobie z każdym rodzajem przeciwnika.

Duży arsenał ułatwia walkę

Do tego celu gra Starfield, udostępnia nam określony arsenał, gdzie faktycznie mamy do czynienia z wieloma różnymi pukawkami, które jesteśmy w stanie wykorzystać, nawet w warunkach zerowej grawitacji co warto zauważyć, zwłaszcza jeśli na danej planecie nie występują naturalne warunki. To bardzo istotne nie w ten sposób jesteśmy w stanie również radzić sobie z wrogimi okrętami czy też innymi przeszkodami, które napotkamy na swojej drodze, co pozwala również na pełny rozwój postaci.

Dodatkowe poziomy ułatwiają rozgrywkę.

Każdy poziom doświadczenia daje nam przede wszystkim określone zdolności, które jesteśmy w stanie wykorzystać nie tylko podczas walki, ale także i eksploracji. Wszystkie umiejętności posiadają określoną rangę, dlatego też odblokowywanie poszczególnych szczebli daje nam z pewnością dużo satysfakcji, jak i mocno ułatwia rozgrywkę. Warto więc mimo wszystko sięgać po wszystkie wyzwania, jakie mamy pod ręką tylko po to, aby wzmocnić naszą postać. Dodatkowy system craftowania broni również zachęca do tworzenia nowych elementów wyposażenia.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Starfield Premium Edition Konto Steam Offline PC Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *