fbpx
Strona główna » Produkt Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Xbox One / Series X/S

Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Xbox One / Series X/S

640 w magazynie

14,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Xbox One / Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* WYSYŁKA W DNIU PREMIERY 26.05.2022 – JEŚLI CZAS PREMIERY ULEGNIE ZMIANIE CZAS WYSYŁKI RÓWNIEŻ

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Gra w trybie offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Xbox

Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Xbox One / Series X/S

 

Sniper Elite 5 to taktyczna strzelanka hybrydowa z perspektywy trzeciej osoby/pierwszej osoby, kładąca duży nacisk na ukrywanie się i planowanie misji. Akcja przenosi się z Włoch – lokacji gry Sniper Elite 4 – do Francji. Nasz bohater, Karl Fairburne, jest elitarnym snajperem działającym z armiami alianckimi, którego zadaniem jest odkrywanie nazistowskich danych wywiadowczych we Francji w ramach ruchu oporu. Odkrywanie świata jako Fairburne, ale celowanie z broni sprawi, że perspektywa pierwszoosobowa wejdzie w bieg. Dodatek Sniper Elite 5 do trybu pierwszej osoby podczas celowania w żelazne przyrządy celownicze jest pierwszym w tej serii.

Jak wspomniano wcześniej, niektóre ujęcia mogą prowadzić do szczególnie makabrycznego spektaklu, w którym czas wpada w spowolniony ruch, a kamera podąża za kulą. Te ujęcia z kamery pocisków są chlebem powszednim serii Sniper Elite, dając graczom prześwietlenie rentgenowskie, które pokazuje dokładnie, jak i gdzie pocisk trafił w cel. Fizyka tych kamer rentgenowskich została zmieniona w Sniper Elite 5, a pociski rykoszetują teraz w realistyczny i nieprzewidywalny sposób w wyniku trafienia w kości. Dodatkowo, pistolety maszynowe i pistolety teraz uruchamiają te kamery rentgenowskie z opóźnieniem, aby pokazać kolejne serie strzałów i rzeź, którą tworzą. Wszyscy będą bardzo podekscytowani, gdy dowiemy się, że upragniony Strzał jądra powraca, a kamera rentgenowska Sniper Elite 5 nie zawodzi.

Każdy rozdział historii Sniper Elite 5 przedstawia półotwartą mapę świata, na której gracze mogą eksplorować i wchodzić w interakcje z wrogami w dowolny sposób, jaki uznają za stosowny. Istnieje niezliczona ilość sposobów podejścia do wyzwań każdego rozdziału, niezależnie od tego, czy będzie to płonąca broń, czy też pacyfista i wszystko pomiędzy jest całkowicie możliwe, aby podejść do misji i nigdy nie wyeliminować żadnego z nazistów na swojej drodze, wybierając zamiast tego zabić ich za pomocą nieśmiercionośnych eliminacji.

Odwiedzenie określonych obszarów mapy może odblokować nowe wyzwania lub zapewnić graczowi różne narzędzia do pokonywania przeszkód. Na przykład zamknięte drzwi mogą wymagać wybuchu materiałów wybuchowych lub gracz może wybrać cichszą drogę i zamiast tego znaleźć strażnika z kluczami, które można okraść.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Sniper Elite 5 Deluxe Edition Konto Xbox One / Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *