fbpx
Strona główna » Produkt Need for Speed Unbound Palace Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

Need for Speed Unbound Palace Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

12,50

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Need for Speed Unbound Palace Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski /Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Need for Speed Unbound Palace Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

Nie da się ukryć, że seria Need for Speed jest dzisiaj rozpoznawana przez graczy, a obecnie najnowsza odsłona gry okazuje się zupełnie czymś innym niż to, z czym mieliśmy wcześniej do czynienia. Jakby nie patrzeć tego typu zmiany wynikają przede wszystkim ze zmiany stylistyki, przez co Need for Speed Unbound Konto Steam posiada własny charakterystyczny styl, co niewątpliwie pozwala na dostosowanie samochodu, ale i postaci, która jest kierowana przez gracza. To bardzo ciekawy zabieg, który w tym przypadku sprawdza się jak znalazł dlatego nic dziwnego, że warto go wykorzystać po to, aby wyróżnić się spośród grona innych kierowców w czasie takiego wyścigu.

Nowy styl personalizacji gracza, jak i wozu.

Oczywiście w samej grze Need for Speed Unbound Dostęp otrzymujemy także dostęp do garażu, gdzie jesteśmy w stanie przechowywać wszystkie samochody, jakie zdobędziemy lub zakupimy. To właśnie tam będziemy mogli dokonywać najważniejszych personalizacji pozwalających nam na zmiany naszego auta w prawdziwą furorę wyścigową. W ten sposób można powiedzieć, że tuning w najnowszej odsłonie gry jest po prostu na tyle szczegółowy, że każdy miłośnik zmiany części oraz wielu innych drobnych elementów będzie zadowolony z tego, jak potraktowano to w samej grze. To bardzo istotne, ponieważ modyfikacja samochodu pozwala nam na zmianę osiągów oraz wielu innych parametrów pojazdu co z pewnością jest przydatne podczas trudniejszych wyścigów. Oczywiście to właśnie wtedy jesteśmy w stanie także zmienić nasze auto wizualnie, dzięki czemu zapada ono w pamięci innym kierowcom.

Lepsze wyzwanie w trybie dla pojedynczego gracza.

Na pewno Need for Speed Unbound Download to ulepszona sztuczna inteligencja komputerowych kierowców, którzy tym razem walczą do samego końca, starając się prześcignąć nas i zwyciężyć na ulicach Lakeshore City. Nie da się ukryć, że nowy Need for Speed jest w stanie zaskoczyć nas ogromnym miasta, gdzie znajdziemy wiele poszczególnych wyścigów, które są odpowiednio zróżnicowane, przez co nikt nie będzie się nudził. W ten sposób warto również wspomnieć o oprawie graficznej, która jest stylizowana bardziej w formie ciekawych dodatków, które przypominają animacje, lecz warto zauważyć, że tego typu rzeczy możemy w każdej chwili wyłączyć w menu, jeśli uważamy, że są to zbędne dodatki.

Lepsze sterowanie wozem.

Z pewnością każdy, kto grał w poprzedniej odsłony serii, zwrócił uwagę, że tym razem kierowanie pojazdem jest o wiele bardziej wyważone, dzięki czemu sterowność pojazdu zmienia się w zależności od tego, jakie auto aktualnie posiadamy na stanie. To bardzo istotna zmiana, ponieważ w końcu czujemy, że sterujemy samochód, a nie karton. Jakby nie patrzeć trzeba również wspomnieć o pościgach z policją te w grze Need for Speed Unbound zostały po prostu dopracowane, dzięki czemu momencie, gdy pojawia się policja, trzeba się skupić na tym, aby szybko i skutecznie wyrwać się z pościgu, ponieważ każda cenna sekunda sprawia, że coraz ciężej jest zgubić ogon.

System poszukiwania bardziej sprawiedliwy.

Można powiedzieć, że system utrzymywania poszukiwania kierowcy jest także zmodyfikowany, przez co jednocześnie jest to też bardziej sprawiedliwe i realistyczne, dzięki czemu pościgi policyjne zapadną nam nieraz w pamięć ściganie się w nocy to przecież prawdziwy charakterystyczny element serii, który kocha każdy fan dlatego nic dziwnego, że nielegalne wyścigi nocne są tak chętnie przyjmowane przez wiele osób. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczne szczegóły samych samochodów, gdzie autorzy przyłożyli rękę do tego, aby wiele charakterystycznych detali oraz innych elementów było wyraźnie widocznych, co z pewnością pokazuje, że nowy Need for Speed Unbound Torrent jest po prostu lepszy od swoich poprzedników.

Udana odsłona serii.

Mamy tutaj wyraźny powrót do formy po kilku średnich odsłonach dlatego też nic dziwnego, że najnowsza gra robi dokładnie to, co powinna, czyli bawi. Jeśli lubimy tę serię, to z pewnością jest to pozycja obowiązkowa, z której warto skorzystać, gdyż mamy do czynienia z naprawdę przemyślaną i udaną grę. Warto więc zakosztować tych odmienionych wyścigów.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Need for Speed Unbound Palace Edition Konto Steam PC Offline Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *