fbpx
Strona główna » Produkt NBA 2k23 Konto Xbox One – Series X/S Współdzielone

NBA 2k23 Konto Xbox One – Series X/S Współdzielone

644 w magazynie

19,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

NBA 2k23 Konto Xbox One – Series X/S Współdzielone

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE –  SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

NBA 2k23 Konto Xbox One – Series X/S Współdzielone

 

Istnieje wiele ekscytujących zmian w rozgrywce NBA 2K23 Dostęp Xbox , ale to, co naprawdę wyróżnia, to nowe atrybuty charakterystycznych rzutów z wyskoku. Od lat zwiadowcy ślinią się na graczy, którzy są w stanie wystrzelić z jak najmniejszej ingerencji. Jak uczyliśmy się od graczy takich jak Luca Doncic, może to przybrać formę na kilka różnych sposobów. Szybkość strzału, wysokość strzału, odporność na obronę i wpływ na czas to atrybuty, które zostały dodane do charakterystycznych strzałów z wyskoku. Oznacza to, że nie każda animacja strzelania ma taką samą wartość, a niektóre z nich mogą lepiej pasować do niektórych stylów gry niż inne. Powinno być fajnie majstrować.

Kolejną zmianą, którą Visual Concepts, twórcy NBA 2K23, podkreślili, była przeróbka sztucznej inteligencji. Chociaż nie miałem okazji przetestować tego dla siebie, Visual Concepts jest nieugięte, że granica między ludźmi a graczami korzystającymi z procesora stanie się bardziej zamazana niż kiedykolwiek. Sztuczna inteligencja ma teraz możliwość dostosowania rozgrywki w oparciu o to, co działa, a co nie. Większy nacisk kładzie się również na wykorzystanie atrybutów i zestawów umiejętności gracza, z nowym systemem priorytetów „pierwszego ataku”. Bardziej niż w poprzednich tytułach, sztuczna inteligencja wykorzysta nadarzające się okazje.

Wiele z tych zmian będzie najbardziej widocznych w zależności od wybranego przez graczy poziomu trudności. Koncepcje wizualne podkreślały, jak przystępny jest przerobiony poziom trudności Rookie i jak duży kontrast występuje między Rookie (najłatwiejszy poziom trudności) a Hall of Fame (najtrudniejszy poziom). Ogólnie rzecz biorąc, nacisk kładziony jest na różnicę umiejętności między osobą grającą po raz pierwszy a osobą, która opanowała sterowanie i intrygi dostępne w NBA 2K23.

Jeśli chodzi o sterowanie, być może najważniejszą zmianą nadchodzącą w NBA 2K23 jest przerobiony „Pro Stick” z zupełnie nowymi gestami wsadów i dryblingu. Na przykład możesz teraz przytrzymać spust sprintu i dwukrotnie przesunąć prawy drążek w dół, aby chwycić obręcz i zawiesić się na niej. Nie mogłem się dobrze przyjrzeć, jak to działa w akcji, ale dane wejściowe wydają się proste i wystarczająco satysfakcjonujące. Te nowe elementy sterujące zmieniają również sposób, w jaki działa kontakt na linii, a gracze tacy jak Giannis Antetokounmpo mają możliwość znęcania się nad ruchem za pomocą dodatkowych pakietów layupów. Wszystkie te ruchy są inicjowane przez „zastrzyk adrenaliny”, z którego każdy ofensywny gracz ma trzy na posiadanie piłki.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „NBA 2k23 Konto Xbox One – Series X/S Współdzielone”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *