fbpx
Strona główna » Produkt MotoGP 22 Konto Xbox One / Series X/S

MotoGP 22 Konto Xbox One / Series X/S

655 w magazynie

18,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

MotoGP 22 Konto Xbox One / Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* WYSYŁKA W DNIU PREMIERY 21.04.2022 – JEŚLI CZAS PREMIERY ULEGNIE ZMIANIE CZAS WYSYŁKI RÓWNIEŻ

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , X – SERIES

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Gra w trybie offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

MotoGP 22 Konto Xbox One / Series X/S

Nowy tryb gry o nazwie (DZIEWIĘĆ) Sezon 2009 pozwala graczom przeżyć jeden z najbardziej niesamowitych sezonów w historii MotoGP. Fani będą mogli obejrzeć prawdziwy film dokumentalny z ponad 50 minutami oryginalnego materiału z prawdziwego sezonu MotoGP 2009. Opowiadany przez Marka Neale, który wyreżyserował jedne z najbardziej uznanych filmów dokumentalnych o MotoGP, tryb pozwala graczom stać się częścią historii, gdy stają przed wyzwaniami jako legendarni kierowcy, tacy jak Rossi, Pedrosa, Stoner i Lorenzo.

Milestone stara się ułatwić życie nowszym graczom za pomocą kilku pomocnych pomocy. Po pierwsze, poprawiony samouczek uczy podstaw gry poprzez wyzwania, które koncentrują się na elektronice roweru, zużyciu opon i temperaturze hamulców, ponieważ każdy z nich może wpłynąć na osiągi roweru i czy może on ukończyć wyścig. Akademia MotoGP może poprawić umiejętności gracza, wyjaśniając sekrety wszystkich zakrętów na każdym torze w grze. Wreszcie, adaptacyjny system trudności zapewnia pomoc w czasie rzeczywistym za pomocą wyskakujących komunikatów w grze, sugerujących, kiedy należy zmodyfikować poziom trudności gry w oparciu o rzeczywisty poziom umiejętności gracza.

Kariera menedżerska powraca i daje fanom możliwość stworzenia własnej drużyny (lub dołączenia do oficjalnej), doboru kadry i rozwijania własnych motocykli. A propos motocykli… pięć różnych edytorów graficznych pozwala graczom dostosować praktycznie każdą część swojego pojazdu, w tym kombinezony motocyklisty. A nowe urządzenie Ride Height Device (RHD) pozwala rowerzystom dostosować zawieszenie roweru w celu obniżenia środka ciężkości i zwiększenia przyspieszenia.

Być może największą zmianą w serii będzie dodanie dwóch nowych funkcji dla wielu graczy. Po raz pierwszy gracze będą mogli rzucić wyzwanie znajomym na kanapie w lokalnym trybie podzielonego ekranu dla 2 graczy. Ta funkcja nie jest jednak obsługiwana w wersji gry na Nintendo Switch. Jeśli fani chcą skakać online i grać przeciwko sobie, mogą to zrobić poprzez wyścigi cross-play między konsolami z tej samej rodziny (PS4 kontra PS5, Xbox One kontra Xbox Series X|S).

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „MotoGP 22 Konto Xbox One / Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *