fbpx
Strona główna » Produkt Kangurek Kao Konto Xbox One – Series X/S

Kangurek Kao Konto Xbox One – Series X/S

613 w magazynie

18,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Kangurek Kao Konto Xbox One / Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!! PREMIERA I WYSYŁKA 27.05.2022

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: W PEŁNI POLSKA WERSJA Z DŹWIĘKIEM

* Przeznaczenie: XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, Xbox One S All-Digital Edition , SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Gra w trybie offline

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Kangurek Kao Konto Xbox One – Series X/S

 

Kangur Kao: sprawa rodzinna

Tym razem to sprawa rodzinna dla Kao. Ponieważ jego siostra zaginęła, Kao ponownie założy magiczne rękawice bokserskie. Oprócz tej tragedii ma też do zbadania dawno zaginionego ojca i różne zwierzęta sztuk walki pod wpływem mrocznej mocy do pokonania. Zapowiada się pracowite lato dla naszego futrzanego bohatera

Scena, na której można grać wydaje się dość wczesna, osadzona w ciemnym lesie pełnym niebezpiecznych bagien i żab szukających skrawka. Chociaż być może nie jest to najlepsze miejsce do popisania się kolorowym stylem artystycznym Kao, nadal było to dość uderzające tło, w którym można było skakać.

Sterowanie Kao jest niezwykle proste, z zestawem ruchów, z którego każdy, kto grał w platformówkę 3D, natychmiast kliknie. Potrafi skakać, skakać podwójnie i obracać się w powietrzu jak każdy dobry torbacz platformowy, a także przewracać się i mieć kilka bezczelnych umiejętności bojowych. W wielu aspektach Kao the Kangaroo jest więcej niż lekki powiew Bandicoota, aż do poziomu dopracowania włożonego w każdy aspekt gry.

Oczywiście kolekcje

Nie byłaby to platformówką 3D bez przedmiotów kolekcjonerskich, a w Kao jest mnóstwo do zebrania. Wszędzie porozrzucane są monety, a także pewna ilość klejnotów, zwojów i liter, które składają się na imię naszego bohatera. 

Walka w Kao the Kangaroo jest prosta, ale skuteczna, z ilością ciosów, jakiej można oczekiwać od rękawicy bokserskiej noszącej protagonistę. Kilka uderzeń uwolni kombinację trzech ciosów, a gdy zbudujesz specjalny miernik, możesz użyć, aby wysłać potężny atak fali uderzeniowej. Można też wypróbować bumerang jednorazowego użytku, który jest szczególnie przydatny do wysyłania ciężkich ciężarów na niczego niepodejrzewającą żabę w celu łatwego rechotania.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Kangurek Kao Konto Xbox One – Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *