fbpx
Strona główna » Produkt Jurassic World Evolution 2 Dostęp Do Konta Steam Offline PC

Jurassic World Evolution 2 Dostęp Do Konta Steam Offline PC

9,50

Ilość:
(3 oceny)
Opisz swoje wrażenia

Jurassic World Evolution 2 Dostęp Do Konta Steam Offline PC

 🔥🔥 PREMIERA 🔥🔥

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Po zaakceptowaniu Twojej wpłaty otrzymujesz e-mail, hasło oraz dokładną instrukcję

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Jurassic World Evolution 2 Dostęp Do Konta to długo oczekiwana kontynuacja przełomowej symulacji zarządzania firmy Frontier z 2018 roku

Jurassic World Evolution Dostęp , oferująca zupełnie nową kampanię fabularną z postaciami, którym głosu użyczyli członkowie obsady filmów z serii Jurassic World, ekscytującymi nowymi funkcjami, czterema wciągającymi trybami gry i rozszerzoną listą majestatycznych dinozaurów.

Oryginalna historia w jurajskim świecie  Zanurz się w fascynującej i oryginalnej historii osadzonej w świecie Jurassic World, której akcja rozgrywa się po wstrząsających wydarzeniach znanych z Jurassic World: Upadłe królestwo. Współpracuj z kultowymi postaciami z filmów, w tym dr.

Ianem Malcolmem (któremu w angielskiej wersji językowej głosu użycza Jeff Goldblum) i Claire Dearing (której w angielskiej wersji językowej głosu użycza Bryce Dallas Howard), i przewódź staraniom na rzecz kontrolowania, ochrony i wyłapywania dzikich dinozaurów, które obecnie szaleją w USA.

Stwórz własny jurajski świat  Przejmij kontrolę dzięki zaawansowanym narzędziom do zarządzania i kreatywnym opcjom. Zbuduj szereg możliwych do spersonalizowania budynków i zatrudnij nowych naukowców, a także ukształtuj swój park tak, aby spełniał potrzeby zarówno gości, jak i dinozaurów. Jurassic World Evolution Dostęp do konta.

Uwolnij swoją kreatywność w trybie piaskownicy lub sprawdź swoje umiejętności w trybie wyzwań, radząc sobie z różnymi klęskami żywiołowymi w różnych lokalizacjach.

3 ocen dla Jurassic World Evolution 2 Dostęp Do Konta Steam Offline PC

  1. monikaopala1

    “this game is so cool”

  2. luckos.kuba

    “Jest Steam Guard I Nie Przychodzi Kod D”

  3. luckos.kuba

    “działa”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *