fbpx
Strona główna » Produkt Hogwarts Legacy Deluxe Edition Konto Xbox Series X/S

Hogwarts Legacy Deluxe Edition Konto Xbox Series X/S

198 w magazynie

18,99

Ilość:
(2 oceny)
Opisz swoje wrażenia

Hogwarts Legacy Deluxe Edition Konto Xbox Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Premiera 10.02.2023 – WYSYŁKA ZAMÓWIENIA 3 DNI PRZED PREMIERĄ 7.02.2023 DZIĘKI WERSJI DELUXE

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Hogwarts Legacy Deluxe Edition Konto Xbox Series X/S

Dzisiaj w wielu przypadkach uniwersum Hogwartu nigdy nie było tak rozbudowane i immersyjne jak gra Hogwarts Legacy Dostęp. Jest to z pewnością duży powiew świeżości, zwłaszcza że po raz pierwszy mamy w pełni otwarty świat, w którym jesteśmy w stanie zwiedzać nie tylko sam zamek, ale również wiele innych pomniejszych lokacji w tym także zakazany las, gdzie możemy spotkać wiele różnych zagrożeń i niebezpieczeństw. Oczywiście nie da się ukryć, że gra Hogwarts Legacy Konto jest przede wszystkim nastawiona na akcję oraz na konkretne fabularne akcenty pomimo faktu, że sama rozgrywka nie toczy się w czasach, kiedy to żył i uczył się sam Harry Potter. W tym wypadku fabuła pozwala nam poznać przeszłość, gdzie tak naprawdę wcielamy się stworzonego przez nas od podstaw bohatera lub bohaterkę wybierając też jednocześnie jeden z czterech domów, który chcemy reprezentować.

Nauka magii i interesujące doświadczenia.

Warto podkreślić, że w grze Hogwarts Legacy Download nie rozpoczynamy nauki od podstaw, lecz od razu jesteśmy przeniesieni na piąty rok nauki, a jednocześnie musimy nadrobić zaległości, które niewątpliwie mamy, gdyż nigdy wcześniej nie uczyliśmy się czarów. Jakby nie patrzeć to w ten sposób rozgrywka w grze Hogwarts Legacy Dostep Do Konta jest bardzo mocno urozmaicona, ponieważ mamy do czynienia z wieloma dodatkowymi mini grami czy też innymi aktywnościami, które sprawiają, że eksploracja nabiera zupełnie nowego sensu. Warto zauważyć, że w samej grze Hogwarts Legacy mamy również możliwość pielęgnowania wielu różnych fantastycznych stworzeń co pozwala nam zobaczyć świat wykreowany w książkach. Nie da się ukryć, że jest to bardzo ciekawe zestawienie, które jednocześnie pokazuje, że w dużej mierze stawiamy na odpowiednie odczucia i doświadczenia, które jesteśmy w stanie przeżyć wraz z kolejnymi przygodami, jakie nas czekają.

Różnorodność lekcji i większa aktywność szkolna.

Pamiętajmy, że w samej rozgrywce będziemy uczęszczać na określone lekcje, gdzie będziemy warzyć eliksiry lub też uczyć się innych czarów co z pewnością sprawi, że sama gra Hogwarts Legacy Xbox Offline stanie się dla nas niczym innym jak lekkim i przyjemnym doświadczeniem, które jest bardzo zróżnicowane. Należy podkreślić, że każdy w czarodziei ma również własne talenty, które jesteśmy w stanie zwiększać wraz z postępami rozgrywki. Można powiedzieć, że ma to duże znaczenie, ponieważ w ten sposób nasze czary stają się silniejsze, co jest szczególnie zauważalne na ekranie, ponieważ jest to zauważalne wy samym rozbłysku czy też innym efekcie, który pojawia się na ekranie.

Historia jest oryginalna i zaskakuje.

Oczywiście sama historia w grze Hogwarts Legacy jest niezwykle rozbudowana i jednocześnie wprowadza nutkę pewnej tajemniczości, co sprawia, że odkrywając poszczególne karty, jesteśmy w stanie zmierzyć się z nieoczekiwanym przeciwnikiem, który jednocześnie jest dobrze znany fanom znającym uniwersum Harry’ego Pottera od podszewki. Pomimo to przyjdzie nam się zmierzyć z różnymi przeciwnikami także stworami, które będziemy w stanie wyeliminować, za pomocą określonych zaklęć przy użyciu elementów otoczenia co pozwoli nam uzyskać przewagę podczas większych i bardziej efektownych walk. Należy zwrócić uwagę, że w samej grze nabywamy również odpowiednie możliwości, które pozwalają nam zawrzeć sojusze, a także, gdy już będziemy mieli odpowiednią wiedzę, zmierzymy się z wieloma czarnoksiężnikami, którzy mają złe zamiary.

Ciekawe połączenie akcji i eksploracji.

W ten sposób można powiedzieć, że cały czas mamy do czynienia z bardzo różnorodnym światem, gdzie tak naprawdę w znajdziemy wiele różnych elementów zręcznościowych, jak i zagadek logicznych, które musimy rozwiązać także z użyciem magii. To też pokazuje, że skala samej gry jest na tyle duża, że musimy poświęcić sporo czasu na to, aby zaliczyć wszystkie aktywności, jakie zaoferowali nam twórcy gry. To zaleta, która udowadnia, że sama gra potrafi zaskoczyć.

2 ocen dla Hogwarts Legacy Deluxe Edition Konto Xbox Series X/S

 1. Pytanie

  “Czy wersja jest dedykowana jedynie do Xbox X/S czy ONE też ja uruchomi?”

  • Games-Access

   “Aktualnie tylko na Xbox Series X / Będzie na One 3 miesiące pózniej.”

 2. gornyp724

  “Jak narazie wszystko git”

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *