fbpx
Strona główna » Produkt Gotham Knights Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

Gotham Knights Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

9,70

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Gotham Knights Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski /Angielski / inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Gotham Knights Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

Na pewno fani mrocznego rycerza nie mogą, czuć się zbyt dobrze zważywszy na fakt, że w Gotham Knights Deluxe Edition Dostęp tak naprawdę nie zagramy już Batmanem. Oczywiście nie zmienia to faktu, że mimo wszystko nadal mamy do czynienia z agresywnym środowiskiem Gotham gdzie pod nieobecność bohatera dochodzi, do wielu aktów przemocy a z ukrycia wychodzą również przestępcy, którzy chcą przejąć władzę nad miastem. Na szczęście Gotham nie pozostaje same, ponieważ do gry wchodzi drużyna, która poniekąd jest związana ze środowiskiem mrocznego rycerza.

Dodatki do kompletnej edycji.

W grze przyjdzie nam pokierować Robinem, Nightwingiem, Reed Hoodem czy Batgirl. Mamy więc do czynienia z całą rodziną co z pewnością sprawia, że gra Gotham Knights Dostęp wydaje się ciekawą propozycją. W ramach niestandardowej edycji możemy liczyć na dodatkową możliwość zmiany wyglądu niektórych elementów, co jest silnie powiązane z twórczością Jima Lee, jak i na dodatkowe skórki, co z pewnością wydaje się idealnym elementem kosmetycznym. Warto dodać, że w grze Gotham Knights Download otrzymamy również pełny dostęp do wzmocnionego sprzętu, dzięki czemu lepiej będziemy sobie radzić w przypadku, gdy przyjdzie nam się zmierzyć z silniejszym przeciwnikiem. Oprócz tego możemy liczyć również na dodatkowe elementy kombinezonu oraz inne mniejsze dodatki, które są idealnym uzupełnieniem całej kolekcji. Gotham Knights to przede wszystkim ciekawa i rozbudowana historia opowiadająca o świecie po śmierci Batmana.

Nowa historia i Trybunał Sów.

W grze znajdziemy nawiązania do ikonicznych przeciwników, a pierwszy raz pojawiający się w głównym wątku Trybunał Sów sprawi, że gra będzie trzymała w napięciu do ostatniej minuty. Warto dodać, że sama gra Gotham Knights Dostęp pozwoli również na dobór właściwego stylu walki, co sprawia, że jesteśmy w stanie przejść grę w dowolnie wybrany przez nas sposób. Jeśli więc chcemy, skorzystać z bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem to z pewnością Reed Hood idealnie poradzi sobie w takim wydaniu. Z pewnością wiele misji znajdujących się w wątku głównym, jak i odpowiednie poboczne side questy sprawią, że będziemy mogli cieszyć się z wielu godzin gry, co sprawia, że Gotham Dostęp Do Konta starczy nam na co najmniej parę wieczorów.

Działania w grze muszą być zaplanowane.

Odpowiednie planowanie działań to podstawa sukcesu, dlatego też dopasowany tryb kooperacji sprawia, że w przypadku trudniejszych wyzwań, lepiej jest podejść do gry z kolegą lub znajomym. W samej grze Gotham Knights znajdziemy wielu ikonicznych przestępców, z którymi walka będzie wymagała od nas odpowiedniej precyzji, jak i taktyki. Same stroje dają również znaczącą przewagę na polu bitwy, zwłaszcza jeśli usprawnimy, je dodając kolejne ulepszenia. Oczywiście broń oraz wiele innych dodatkowych elementów to niezbędne rzeczy pomagające nam uzyskać większą silę. Sama gra stanowi jednak duże wyzwanie, ponieważ poziom przeciwników, jest w odpowiedni sposób dostosowany do naszego aktualnego poziomu doświadczenia, co sprawia, że w ten sposób gra nigdy nie będzie łatwiejsza, co jest odczuwalne zwłaszcza pod koniec gry, gdzie poziom trudności pozwala nam cieszyć się wyzwaniem, jakie otrzymujemy.

Gotham Knights Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp

Wizualne nowe Gotham.

Sama gra Gotham Knights Deluxe Edition może również pochwalić się ciekawą oprawą graficzną, posiadającą wiele konkretnych elementów, które mają bezpośredni wpływ na odbiór produkcji. Warto zauważyć, że mimo wszystko jest to kompletna produkcja, a brak Batmana nie jest wcale taki odczuwalny, zwłaszcza jeśli wciągniemy się w zaserwowaną przez twórców gry historię. Cała gra jest spójna i w żaden sposób niepowiązana z poprzednią serią gier o nietoperzu, dlatego też pozwala to na świetną zabawę. Samo miasto jest też na tyle duże, że musimy poświęcić trochę czasu na dokładną eksplorację. Tylko w taki sposób uda nam się zaliczyć grę w całości. Tym razem nie mamy żadnych sprzymierzeńców, a policja jest tak samo wrogo nastawiona, jak przeciwnicy, których spotkamy w grze. Nie są to łatwe starcia, dlatego też trzeba uważać i unikać konfrontacji z policją.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Gotham Knights Deluxe Edition Konto Steam PC Offline Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *