fbpx
Strona główna » Produkt Expeditions A MudRunner Game PC Konto Offline Dostęp

Expeditions A MudRunner Game PC Konto Offline Dostęp

14,50

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Expeditions A MudRunner Game PC Konto Offline Dostęp

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

*  Premiera 5.03.2024 

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / Inny

* Platforma : PC / Laptop – Steam, Epic, Origin, Uplay, Social Club ( w zależności od wybranej przez Ciebie gry )

* Pewna aktywacja oraz wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

* Oferowany przez nas tytuł gry możesz grać tylko w trybie OFFLINE, kupujesz dostęp do konta z którego korzystają inne osoby, jednak nie przeszkadza to Tobie w żaden sposób w rozgrywkę.

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze oraz gifty.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

Expeditions A MudRunner Game PC Konto Offline Dostęp

“Expeditions: A MudRunner Game” to wyjątkowa gra, która przenosi graczy w świat niebezpiecznych wyzwań i ekscytujących przygód na bezdrożach. Wcielając się w rolę odważnych kierowców terenowych, gracze zostaną zaproszeni do podjęcia się najtrudniejszych misji w najbardziej wymagających warunkach terenowych.

Głównym celem gry jest eksploracja rozległych obszarów, przewożenie ładunków oraz wykonywanie różnorodnych zadań, które testują zarówno umiejętności prowadzenia pojazdów, jak i zdolności strategiczne graczy. Niezwykle realistyczna fizyka pojazdów oraz dynamiczne modele terenów sprawiają, że każda podróż staje się niezapomnianym doświadczeniem, a zmienna pogoda dodaje dodatkowego wyzwania.

W “Expeditions: A MudRunner Game” gracze mają do dyspozycji szeroki wybór różnorodnych pojazdów terenowych, od ciężarówek po terenowe quady. Każdy z pojazdów charakteryzuje się unikalnym zestawem umiejętności i możliwości, co pozwala graczom dostosować swoje wybory do konkretnych zadań i warunków terenowych. Ponadto, możliwość dostosowania i modyfikacji pojazdów pozwala na lepsze dostosowanie ich do indywidualnych preferencji graczy.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Expeditions A MudRunner Game PC Konto Offline Dostęp”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *