fbpx
Strona główna » Produkt Deliver Us Mars Konto Xbox One – Series X/S

Deliver Us Mars Konto Xbox One – Series X/S

602 w magazynie

14,99

Ilość:

Oceń jako pierwszy(a)

Deliver Us Mars Konto Xbox One – Series X/S

DROGI KLIENCIE

Witamy na naszej stronie na której możesz zakupić gry za ułamek ceny którą musisz zapłacić w innych sklepach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zastanawiasz się dlaczego jest tak tanio ? Przeczytaj poniższy opis aukcji i ciesz się tanim graniem w swoje ulubione gry.

PROCEDURA ZAKUPU

* Kupujesz wybrany przez Ciebie tytuł gry

KAŻDY PO ZAKUPIE OTRZYMUJE  INDYWIDUALNY LINK DO AKTYWACJI PRZEZ CO KONTA NIE SĄ PRZEPEŁNIONE !!!

* Wysyłka w dniu premiery 02.02.2023

* Instrukcja prowadzi Cię dokładnie krok po kroku jak pobrać i uruchomić zakupioną grę ( jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z instalacją napisz do nas a na pewno pomożemy )

* Ciesz się tanim graniem w Twoje ulubione gry za ułamek ceny sklepowej

OPIS PRODUKTU

* Język gry: Polski / Angielski / inny

* Przeznaczenie: XBOX ONE – SERIES X/S

* Wszystkie możliwe aktualizacje w przyszłości

Nieograniczony dostęp

GRASZ NA WŁASNYM PROFILU!

* Kupujesz dostęp do konta a nie kod / klucz

* Brak możliwości ustawienia konsoli domowej

* Konto współdzielone z innymi użytkownikami

* Na koncie zakazana jest zmiana wszelkich danych ( loginu, hasła oraz e-mail )

* Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gry na własność i grę w trybie multiplayer zapraszamy na nasze inne oferty gdzie zakupisz klucze.

———————————————————————————————————————————————————————-

* Wszystkie konta oraz klucze są naszą własnością i pochodzą z legalnych źródeł, dalsze udostępnianie oraz odsprzedaż na własną korzyść jest surowo zabroniona.

NIE ODPOWIADAMY ZA ZMIANY JAKIE MOŻE W KAŻDEJ CHWILI WPOWADZIĆ MICROSOFT DO KONT WSPÓŁDZIELONYCH PO AKTUALIZACJI, W ZWIĄZKU Z TYM W TAKICH PRZYPADKACH ZWROTY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE – KUPUJĄC U MNIE MASZ PEWNOŚĆ ŻE NA ZAKUPIONYM KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA Z AUKCJI – DOKONUJĄC ZAKUPU U MNIE AKCEPTUJESZ MÓJ REGULAMIN.

Deliver Us Mars Konto Xbox One – Series X/S

Trzeba przyznać, że rzadko mamy możliwość zobaczyć czerwoną planetę z bliska zwłaszcza w grach komputerowych, co poniekąd sprawia, że gra Deliver Us Mars Xbox jest pod tym względem unikalnym doświadczeniem, które daje nam jednocześnie możliwość przeżycia przygody. Trzeba podkreślić, że w tym wypadku jest to nic innego jak kontynuacja poprzedniej gry Deliver Us The Moon, gdzie mogliśmy z kolei zobaczyć księżyc z bliska, co również było swoistym doświadczeniem, które pokazywało też, ile potencjału drzemie w samej produkcji. Można powiedzieć, że poprzednią odsłoną została dobrze przyjęta przez graczy z uwagi na ciekawą mechanikę gry oraz ogólny zarys historii, który w dużej mierze opierał się na konkretnym schemacie. W przypadku gry Deliver Us Mars Konto Xbox jesteśmy w stanie zauważyć jej większy budżet, co jest szczególnie zauważalne przy dialogach, które są o wiele bardziej rozbudowane i są w stanie opowiedzieć nam szerzej samą historię.

Wyprawa na Czerwoną Planetę i wrażenia z wycieczki.

Można podkreślić, że twórcy bardzo mocno starali się podtrzymać klimat wyprawy, na czerwoną planetę co jednocześnie pokazuje, że sama warstwa narracyjna w produkcji jest tutaj bardzo mocno widoczna. W tym wypadku nie mamy do czynienia z grą, w której musimy korzystać z tradycyjnej walki, co zmusza nas do pokonywania pewnych przeszkód w bardziej zręcznościowy sposób. Oczywiście chodzi tutaj przede wszystkim o liczne platformy, które mogą w dużym stopniu być dla nas uciążliwe. W tym wypadku chodzi przede wszystkim o właściwy refleks, musimy w odpowiedni sposób pokonać wspomniane przeszkody, aby dotrzeć do ustalonego celu. Sama rozgrywka jest w dużej mierze oparta na przetrwaniu, co daje nam możliwość zobaczenia wielu ciekawych miejsc na wspomnianej planecie, gdzie oczywiście musimy wykonać swój główny cel misji. W tym wypadku pierwsze co rzuca się w oczy to z pewnością grafika.

Więcej detali i szczegółów na powierzchni Marsa.

Gra Deliver Us Mars Dostęp jest naprawdę pod tym względem bardzo urozmaicona i widać, że mamy do czynienia z o wiele bardziej dopracowanymi detalami, które sprawiają, że czujemy się, jakbyśmy znajdowali się na prawdziwej powierzchni Marsa. To też udowadnia, że mimo wszystko sama gra wy wielu miejscach się broni, choć zdarzają się sytuacje, kiedy optymalizacja lekko kuleje, ale nie są to jakieś drastyczne spadki, więc nie ma co się martwić o płynność. Należy zauważyć, że w grze Deliver Us Mars PC przede wszystkim zadbano o aspekt eksploracji i można powiedzieć, że w ten sposób wpleciono również główny wątek fabularny, co jednocześnie jest ze sobą we właściwy sposób połączone.

Zagadki i ich wpływ na rozgrywkę.

Należy dodać, że niezależnie od sytuacji w samej grze mamy również dostęp do wielu zagadek środowiskowych, których rozwiązanie nie jest łatwe, jednak każdy rodzaj takiego wyzwania sprawia, że gra Deliver Us Mars Pobierz może nam się jeszcze bardziej podobać. Z pewnością możliwości obejścia niektórych zagadek na wiele różnych sposobów sprawia, że jesteśmy w stanie wykorzystać fizykę po to, aby pokonać zaistniałą przeszkodę. To też pokazuje, że sami twórcy starali się zrobić wszystko, aby podział planety na konkretne sektory był w tym wypadku intuicyjny, co zdecydowanie wpływa na jakoś takiej przygody.

Zręcznościowe elementy wspinaczkowe.

Można powiedzieć, że wspomniane elementy zręcznościowe pojawiające się w trakcie samej gry również są w odpowiedni sposób umieszczone, co niewątpliwie daje nam możliwość właściwego zmierzenia się z wieloma przeszkodami, jakie na nas czekają na powierzchni Marsa. Warto dodać, że w samej grze używamy również czekana, który w szczególności pozwala nam wejść w bardziej niedostępne rejony, gdzie mogą czekać na nas różnego rodzaju ukryte przedmioty. Warto więc zaglądać w każdy kąt planety.

Oceny

Brak opinii.

Napisz pierwszą opinię o „Deliver Us Mars Konto Xbox One – Series X/S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *